Haydi Ankara'l gelinler bulumaya

mandalin ya şu an resmen yıkıldım diyebilirimsenağlama
çok üzüldüm ya offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff tadım kaçtı vallasenağlama

pffffffffffffff
çok özür dilerim, ben aranızda olamayacağım. senağlama senağlama
bu kadar dillendirip, heycanla bekleyip gelemediğim için çoook ama çook üzgünüm. :a015:
hepinizle tanışmayı çok istemiştim, kısmeyt
pazar günü yapmak zorunda olduğumuz bi iş çıktı malesef. .
fotoğraflarınızı bekliyorum. .

ouff mandalin çok üzüldüm bak bende nelerden ödün verdim sırf sizinle olayım diye 1 le 3 arası diye birçok şeyi iptal ettim hiçmi gelemezsin 1 saat gel sonra işlerini hallet cnm senağlama
kahve evimi hiç duymadım orayı ben:uhm:

bende hiç duymadım neresi ki acep :uhm:

mandalin ya şu an resmen yıkıldım diyebilirimsenağlama
çok üzüldüm ya offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff tadım kaçtı vallasenağlama

ouff mandalin çok üzüldüm bak bende nelerden ödün verdim sırf sizinle olayım diye 1 le 3 arası diye birçok şeyi iptal ettim hiçmi gelemezsin 1 saat gel sonra işlerini hallet cnm senağlama

canlarııım bende çoook istiyordum biliyorsunuz kaç gündür dillendiriyrdum buluşacağız diye..
senağlama senağlama senağlama senağlama
gelebilsem bir saatle bırakmazdım sizi.
küçük bi ihtimalle zorlamaya çalışacağım yine.
:ecrin_bebek: bensiz eğlenirsiniz fotoğraflarınızla yetinmek zorunda kalırım

canlarııım bende çoook istiyordum biliyorsunuz kaç gündür dillendiriyrdum buluşacağız diye..
senağlama senağlama senağlama senağlama
gelebilsem bir saatle bırakmazdım sizi.
küçük bi ihtimalle zorlamaya çalışacağım yine.
:ecrin_bebek: bensiz eğlenirsiniz fotoğraflarınızla yetinmek zorunda kalırım

İnş.lah gelirsin cnm dua edelim hep birlikte kızlar hihoyyyt

slm kızlaaar hadi bana da söyleyin nerede kaçta buluşacaksınız bi de pazar günü kızılayda kapalı olmuyo mu her yer

canım pazar günü bazı alışveriş mağazaları ve pasajlar kapalı oluyor sadece
umarım o gün eylem yürüyüş falan olmaz
pazar günü 13'te kızılay zaranın önünde buluşuyoruz oradan bir kafeye geçilecek

canlarım madem o kadar güzelmiş kahve evi bluşur geçeriz oraya
ama meşrutiyer diyince sanki ben bi yeri anımsadım gibi...meşrutiyetten yukarı doğru çıkıyosun bayağ sağ tarafa düşüyo sanrısamCADIARZU
herkes geldikden sonra gider otururuz bi yere birer kahve çay muhabet sohbet derken inş havada ii olur
mandalinm süprizini bekliycem ama inş gelebilirsin

kızlar bu arada isteyen istediği kişiye falan numarasını özelden ismiyle beraber yazsın versin..yoksa birbirimizi bulmamız çok zor

canlarım yaw ben gelemiyorum malesef..annem yeni eve taşındı kayınvalidemleri yemeğe alacakmış o gün haber vermiş...
söylemiştimde halbuki...şimdi onları bırakıp ben kızlara gidiyorum diyemem..akşam yemeği birde.annemle kalıp yardım etmem gerekecek malesef...aklım sizde kalacak ama bir sonrakine artık....

cuma günü son listeyi yapalım ve herkes giyeceklerini kendisini tanımamızı kolaylaştırıcı şeyleri yazsın
ben başörtülüyüm mesela kolaycacık bulunabilirim yani hihoyyyt
benim te tezle ilgili birşeyler yapmam düzeltmeler eklemem lazım dün stresten uyuyamadım bile
ama azmettim geleceğim gelmek istiyorum

bu kadarmıyız şimdiii

1.tobi
2.acemiperi
3.papattya
4.morçilek
5.blackqeen
6.malibu
7.ıtır&buse
8.offff
9. blks
10. velved
11.myshakura
kızlar gelecek olan kişiler lütfen kesin bildrisin olurmu dila06 da gitti off gittikce azalıyoruz...telefon numaralarınıda yazalım özelden kesin gelenler cicilerimm

Son düzenleme:
canlarım madem o kadar güzelmiş kahve evi bluşur geçeriz oraya
ama meşrutiyer diyince sanki ben bi yeri anımsadım gibi...meşrutiyetten yukarı doğru çıkıyosun bayağ sağ tarafa düşüyo sanrısamCADIARZU
herkes geldikden sonra gider otururuz bi yere birer kahve çay muhabet sohbet derken inş havada ii olur
mandalinm süprizini bekliycem ama inş gelebilirsin

cnaım benim Şeniz
şimdi benim işim sabahtan kaça kadar sürecek bilmiyorum.
Önemlisi sizin muhabbet kaça kadar sürecek ben yetişebilir miyim o da meçhul..
İnşallh gelebilirim :Saruboceq:

ya waalllaaa isteyerek olmadı kızlar darılmayın haaaa...
olmazsa bi hafta sonu toplaşır evime gelirsiniz haaaa...?

ben de çok kalamam ama tanışmak için gelicem yanınıza inşallah aslında benim de pazartesiye projem var ama dayanamadım

ya waalllaaa isteyerek olmadı kızlar darılmayın haaaa...
olmazsa bi hafta sonu toplaşır evime gelirsiniz haaaa...?

ayyy n cici olur bize mamalr yap bide yiyelim cokacimcoook
ne yüzsüz bi misafirim diimikaydirigubbakcemile3

ben de çok kalamam ama tanışmak için gelicem yanınıza inşallah aslında benim de pazartesiye projem var ama dayanamadım

olsun cnm bi kahve içimlik gelirsin olmadı inş bidahakine daha kapsamlı daha planlı toplanırızkaydirigubbakcemile2

güzel kızlar sizin için gittim mekan incelemesi yaptım :smiley-cool:
kahve evi meşrutiyette işbankasını falan geçince sağda. kahve, sıcak-soğuk içecekler, krep, tavuk, kahvaltı menüsü vs. bulunan bir yer. mekan hep kalabalıkmış özellikle haftasonu. fiyatlar da makul bir fincan kahve 4.5-5 lira. starbucks gibi değil yani sengözlerimebaksanab
1. zaraya oldukça uzak
2. kalabalık oluyormuş yer bulamayabiliriz
3. sohbet etmeye uygun. alt katı pek beğenmedim loş gibi geldi ama orayı da sırf bize kapatabilirler
4. tutulan bir yer olduğu belli

başka önerilere açığım. konur sok. da bir sürü kafe var
benim hassasiyetim içkili, bol sigaralı, keş mekanı bir yer olmaması. bunlar dışındaki her yer uygun olur bana
bu arada loyaya gittim kendime bi sürü don aldım. evde de dolu zaten. benim bu don sevdam bitmezzzzz:teytey:

X