Haydi Ankara'l gelinler bulumaya

sağolun kızlar gelmek isterim..inşallah gelicem dediğim gibi söz vermiyim...

Kızlar bende gelip sizlerle tanışmak istiyorum zaten hiç arkadaşım yok :çok üzgünüm:
Ama pazar olmazsa gelirimyerimseniben

Kızlar bende gelip sizlerle tanışmak istiyorum zaten hiç arkadaşım yok :çok üzgünüm:
Ama pazar olmazsa gelirimyerimseniben

Bekleriz güzelim ama çalışan arkşlarımız olduğu için pazar günü onlara daha uygun olur bence zaten 1den 3e kadar olucak sanırım san uyarsa gelirsin yerimseniben

Bekleriz güzelim ama çalışan arkşlarımız olduğu için pazar günü onlara daha uygun olur bence zaten 1den 3e kadar olucak sanırım san uyarsa gelirsin yerimseniben

Cumartesi olsaydı daha iyi olurdu.
Pazarları biraz zor ama gelmeye çalışacamsositososito

az kaldı ya buluşmaya inşhihoyyyt
mandilin ama düşündüğümüzden ii çıktı sayı topickde konuşurken hiç ankaralı yok gibiydi:içelim:

ewiiit canım aynen. .
bakalım12 nisana kadar kaç kişi olacağız :S

nerde bulucaksınız 1-3 arası napmayı düşünüyosunuz arkadaşımın da 7 de düğünü varmış

nerde bulucaksınız 1-3 arası napmayı düşünüyosunuz arkadaşımın da 7 de düğünü varmış

canım biz saat kısmetse 13:00 de buluşalım diyoruz..biyerlerde otururz gezeriz falan...sen yetşirsin 7 ye bence gel mutlaka

kızlar bı şey çıkmazsa ben de gelirim inş.

1.tobi
2.mandilin
3.acemiperi
4.papattya
5.sütlü gayfe
6.morçilek
7.sanat
8.blackqeen
9.malibu
10.ıtır&buse
11.dila06
12.offff
13.zeysb
14. baby_dilay
15. blks

hadi bakalım çoğalıyoruzzzz
çeyizci oveg arkdişimiz içinde başka bi tarihte tekrar buluşuruz inşallh. .

1.tobi
2.mandilin
3.acemiperi
4.papattya
5.sütlü gayfe
6.morçilek
7.sanat
8.blackqeen
9.malibu
10.ıtır&buse
11.dila06
12.offff
13.zeysb
14. baby_dilay
15. blks

ayhh ne güzel çoğalmışız epeyy hihoyyyt

1.tobi
2.mandilin
3.acemiperi
4.papattya
5.sütlü gayfe
6.morçilek
7.sanat
8.blackqeen
9.malibu
10.ıtır&buse
11.dila06
12.offff
13.zeysb
14. baby_dilay
15. blks

kıslar beni lşsteden silin de başka bi buluşmaya geliriminşallah. ben düğüne zor hazırlanırım akşamki:icecream:

1.tobi
2.mandilin
3.acemiperi
4.papattya
5.sütlü gayfe
6.morçilek
7.blackqeen
8.malibu
9.ıtır&buse
10.dila06
11.offff
12.zeysb
13. baby_dilay
14. blks

güncel listemiz böyle ....
aramızdan kesin gelecek birisi herkesin telefonlarını mı toplasa nası yapsak -tatlicadiarzu-

bilmemki ya da herkes kırmızıya bürünsün birisi kırmızı toka birisi kırmızı ruj birisi kırmızı çanta kaydirigubbakcemile3

.....................................

Son düzenleme:
ayh cnm Allah kavuştursun hayırlı teskereler sana bir dahaki buluşmamıza katılırsın sende olmaz mı ?

yaşasın son haftaya girdik buluşmamızınhihoyyyt

gerçekden ya nası alalım telleri falan....şimdi birimiz verse olmaz çünkü kimse kimseyi görmedi hepimizin nosu şart yanii...birde şöle yaaprız buluşmadan iki gün önce cuma günü herkes üstümde şu olcak falan gibi yazsın ip ucu versin ordanda aşinalık olur..

nişanlısı askere gidicek olan arkadaşım nickini unutuum :) allah kavuştursun cnm şimdiden
sanatcım sanada üzüldüm 1 saatcik uğrasaydın bari

o zmn cafede buluşalım kızlar masanın üstünede bişey koyalım anlaşılsın kaydirigubbakcemile3

X