Haydi Ankara'l gelinler bulumaya

eweeet tobicim ya kaydirigubbakcemile3
neyse bu kez temkinliyiz, telefonlarımızı alalım, tarif edelim kendimizi. :kahve:

ayyyyyy simdiden heyecanlandim ben yaaaaaaaaaaa..
bu arada günaydinnn citirlarr..... mucuxxxxxxxxxx...

nasssilssnzz ho$$ikler ??? :) hihihi

12 nisanmı 12 nisanda arkadaşın düğününe gitcektim ama ben gerçe gece mi gündüz mü onu daha bilmiyom davetiye dağıtmadı daha hehe.
nisanın ilk haftası olsa.
bence sokakta buluşmayalım geç gelenler olursa ayakta dikilmeyelim oturulcak biyerde buluşalım.gelenler katılsın bize.
belli bi yerde buluşup oturalım bence çünkü zaranın önünde buluştuk diyelim mağaza gezmeye çıktık geç kalan olursz bizi bi daha nerden bulacak.
geliş saati biraz esnek olsun dersek bi kebapçıda veya kafede buluşalım beklemek ağır gelmez böylece
ankara büyük şehir otobüs gelmiyo vs oluyo o bakımdan. güzel bi mekan biliyosanız yazın buradan ben uyarım

birbirimizle ilk tanışcaz alışverişte işimiz var allah aşkına

:roflol:hmm.. tobii ozaman ben yaza kadar burda kaliyim :)
yazin bi bulusma ayarlayana kadar..

valla cnm olur yani ben uyarım hani mekan diyosanız benim dediğim olcak diye bişi yok şekerler çoğunluk ne diyorsa ben ona uyarım...tek ricam benim kızılayda buluşulması..sonra buluşup farklı bi yere gidilmek istenirse gideriz...

kızlar hadiiiii söyleyin fikirlerinizi

Bi cafede buluşmakta güzel olur ewet. Önce tanışıp bi kahwe içebiliriz.
ama zara'nın önünde de buluşsak telefonlarımzı aldığımız sürece sorun olmaz bence.

12 nisan uygun ben de kızılayda buluşmak isterim gidilecekse ordan gidilir bir yere. Güzel sakin bir kafe bulur oturur muhabbet ederiz

ama yaa biz evlileri istemiyormusunuuzz:çok üzgünüm:
aşk olsun sizee tmm bende gelmem ozaman.:dilcikar:
bari yeri söyleyin nerede olacak buluşmasengözlerimebaksanab
güzel arkadaşlıklar temenni ediyorum.a.s.
bende evlilerin buluşmasına katılırım:1hug:

Son düzenleme:
kızlarrrr
ben de ankaradanım
mandılın şimcik mesaj atmış saolsun
uyarsa tarıh saat ben de gelebilirim
değişik güzel bi gün gecıreceızz ne gzellll :)

ama yaa biz evlileri istemiyormusunuuzz:çok üzgünüm:
aşk olsun sizee tmm bende gelmem ozaman.:dilcikar:
bari yeri söyleyin nerede olacak buluşmasengözlerimebaksanab
güzel arkadaşlıklar temenni ediyorum.a.s.
bende evlilerin buluşmasına katılırım:1hug:

OOYY ooyy oyy kıyamam gel kız sende gell kaydirigubbakcemile5 tanışırız:sm_cool:

kızlarrrr
ben de ankaradanım
mandılın şimcik mesaj atmış saolsun
uyarsa tarıh saat ben de gelebilirim
değişik güzel bi gün gecıreceızz ne gzellll :)

cnm ben 12 nisan saat 13:00 zara önü demiştim ama eğer başka bi atrih saat olursada olur yanii
mesela bazıa rkadaşalr cafe olsun mekan falan dediler...bence herkes fikrini söylerse ortak bişi bulalım..ama biz çok geciktirmeme taraftarıyız çünkü bazı arkadaşalrın düğün tarihine az kalıyo telaşları olur diye geciktirmiycez:kahve:

1.acemiperi
2.oveg
3.tobi
4.mandalina
5.sütlü gayfe
6.morçilek
7.sanat
8.blacqeeın
9.malibu
10.ıtır&buse
11.dila06

iyi çoğaldık hehe

Son düzenleme:
OOYY ooyy oyy kıyamam gel kız sende gell kaydirigubbakcemile5 tanışırız:sm_cool:

cnm nerde olacak buluşma,gelmeyi isterim tabiki ama herkez bekar bi ben evli...:nazar:
pişmiş kelle gibi ortada sırıtmak istemem ayoolldelikafadulden
bidahiki karma ankara buluşmasına katılırım:Saruboceq::1hug:

sütlü gayfeee sende bize öğütler weririsin :)
nerdesin sen sizin o taraflar nire?

cnm ben 12 nisan saat 13:00 zara önü demiştim ama eğer başka bi atrih saat olursada olur yanii
mesela bazıa rkadaşalr cafe olsun mekan falan dediler...bence herkes fikrini söylerse ortak bişi bulalım..ama biz çok geciktirmeme taraftarıyız çünkü bazı arkadaşalrın düğün tarihine az kalıyo telaşları olur diye geciktirmiycez:kahve:

banada fark etmez kızlar siz nereyi isterseniz bana uyar ister cafe ister mağaza önü o zmn bir gün öncesi şöle yaparız hava kötü olursa cafeye geçelim deriz iyi olursa mağaza önünde buluşup ordan karar veririz ya da sizin fikriniz nasıl olursa kızlar kaydirigubbakcemile2

X