Haydi Ankara'l gelinler bulumaya

tobi

gel 2011 geeel gel :)
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
1.313
0
çeyizci arkadaşlra evlenenler...bildiğiniz üzere böcüğümüz istanbul buluşması yapıyordu biz ankaralı olarak çok kıskandıkkkk...sevgilisi,nişanlısı olanlar,düğün tarihi yaklaşanlar hepinizi bekliyoruz

3-5 kaç kişiysekkkk hadi gelin bizde buluşalımhihoyyyt

Son düzenleme:
bende varım:)hihoyyyt uygun bir saat kararlaştıralım kızlar ya hafta içi 6'dan sonra olsun yada haftasonu.

evet olabilir ama 2 hafta kadar bekleyelim belki başka gelenlerde olur.

evet olabilir ama 2 hafta kadar bekleyelim belki başka gelenlerde olur.

kesinlikle katılıyorum nisan ikinci haftası olabilir mesela bizde 12 nisan falan..keşke böcükler falanda ankarada olsaydı ya offf

benim için haftasonu daha uygun
yakın zamanda gelin olmuycam ama tanışmak için gelirim

benim için haftasonu daha uygun
yakın zamanda gelin olmuycam ama tanışmak için gelirim

boşver yaa bende kısmetse 2.5 sene sonra olcam zatenkaydirigubbakcemile3
amaç matrak olsun işde gezeriz bişiler yeriz...beğendiklerimizi alırız foto moto derken hem tanışırız hem güzel bi gün geçiririzyerimseniben

sanırsam öyle tobicim yaa amaan napalım olsun :) kaç kişi olursak artık ..

boşver yaa bende kısmetse 2.5 sene sonra olcam zatenkaydirigubbakcemile3
amaç matrak olsun işde gezeriz bişiler yeriz...beğendiklerimizi alırız foto moto derken hem tanışırız hem güzel bi gün geçiririzyerimseniben

bak bunlar süper olur:sm_cool:

bende varım kızlarr hihoyyyt

ooooo biri daha süper...hoşgeldin cnmmmm...

bi iki hafta kadar bekleyip öle buluşma yapalım diyoruz birileri daha çıkar diye..ee çıkmazsada bizbize takılırız artık :lepi:

belki nisanın ilk haftası yaparız

ooooo biri daha süper...hoşgeldin cnmmmm...

bi iki hafta kadar bekleyip öle buluşma yapalım diyoruz birileri daha çıkar diye..ee çıkmazsada bizbize takılırız artık :lepi:

belki nisanın ilk haftası yaparız

olur isterseniz çeyiz topiğinde tekrar bahsedelim başka ankaralılarda gelir hihoyyyt

1. mandilin
2. tobi
3. acemiperi
4. oveg
5. blackqueen

eee hadi yoook mu başka kimse ?

1. mandilin
2. tobi
3. acemiperi
4. oveg
5. blackqueen

eee hadi yoook mu başka kimse ?

valla kaldık 5 kişi iimi yawfisfisfis bu konuyu sohbetteki yerlrde çeyiz topiğindede tekrarlayalım..belki vardır ama herkes buraya uğramayabilir bilmediklerinden

ya ben hala koca adayı bile bulamadım ama beni aranıza almıycakmısıznız ha beni dışlycakmısınız ühüüüüüüüüsenağlama.
bence bulşmanın ne zaman nerde yapılacvağına dair bi başlık daha aç. ben ankaralı ablalarla buluşmalara gidiyom zaten. bi de sizle buluşayım hehe bakalım hanginiz daha matr-tatlicadiarzu-ak

kuzuşlar bakıyorum bakıyorum ama ne sohbet bölümünde ne çeyiz bölümünde hiç ankaralı yok bayılajaaam valla

bu arada kızlar bi tarih belirleyelimde bari aramızda ona göre ayarlayalım kendimizi ama ben çok uzatmama tarftarıyım nasılsa çok kalabalık değiliz:çok üzgünüm:

X