Haydi ankara 23 mayısta buluşmaya varmısınız??

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.293
0
61
MERHABALAR CANLARIM BENııM :1hug:

23 MAYISTA BAŞKENT ÖĞRETMEN EVıNıN BAHÇESıNDE BULUŞMAYA VARMISINIZ?
HAVA KÖTÜ OLURSA YıNE ESKı YERıMıZE YANı B KATINA ÇIKARIZ?
BEN GELECEKLERı AZ ÇOK BıLıYORUM VEEE HEMEN EKLıYORUUM, ÖPÜLDÜNÜZ ŞEKERLER :1hug:a.s.

YER: BAŞKENT ÖĞRETMEN EVı BAHÇESı
TARıH:23 MAYIS 2009 (CUMARTESı)
SAAT:13:00-17:00 ARASI

GELENLER;
1-KALıMERA
2-NURSEN ABLAM
3-DıLEK ABLAM (BU SEFER GELıRSıN DEMı ABLAM)
4-GıRDAP ABLAM
5-EYLÜLÜM CıVANIM
6-ASENA 66 (GERÇEK ASENA :roflol: SEN ANLADIN NEDEMEK ıSTEDıĞıMı:roflol:)
7-TATLICADIARZU (EEEE ARTIKIN ODA BıZDEN)
8-DAĞÇıÇEĞı
9-YAMıSıN
10-SERSERıÇıÇEK
11-SANAT (GÖBEKLER YARIŞACAK:=))
12-SÜTLÜ GAYFE :1hug:a.s.
13-KARARSIZ
14-
15-
16-
17-
18-
19-
20-

HADııııı KALKIYOOOOOOOORRRRRRalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Son düzenleme:
tmaaaamm geldum datlum ,beni listede en sona yazıyorsun,ama ben ilk yorum yapan oldum.çok kırıldım çoookkk.-tatlicadiarzu-şaka bir yana ben istanbula gitmeden sizlerden enerji toplayıpta gidecem.aman da ne güzel,ne şeker,ne şirin.haydeeee bir ki bir kiiiiiiiihihoyyythihoyyytkaydirigubbakcemile

bak bak nickimi de yanlış yazmışş:1shok:.amanda ben napiiimmm bu kalimeramııı..şakkıdı.lülülülülülü:icecream:

Son düzenleme:

aynı anda yazmışız tatlım görüşmek üzere öptümmmmmmmmmmmmmmmmmmmŞeniz

:mymekaÜZELTTİM İŞTE NE BAĞIRYON SÜTSÜZ GAYFE :mymeka:

sende bizim sütlü gayfemiz oluver bırak bizi serbest

bayanlar geçen toplantınıza gelemedim inşallah bu sefer gelirim sizleri resimlerinizden değil yakından tanımak isterim sütlü gayfe arkadaşım beraber buluşup gideriz inşallah

Tabiki gelmeyi çok arzu ediyorum kalişim:icecream:
inşallah asena gelir yoksam kaybolur yiter giderimdelikafadulden

KISMET OLURSA GELMEYE ÇALIŞACAĞIM SAHTE MIKTAR süprizzzzz PARDON ÖYLE DEĞİLDİ yerimseniben

KAYBOLMAZSIN MERAK ETME SEN YİNE SAÇLARINI ÖYLE YAP, KAYBOLSANDA BİZ BULURUZ SENİa.s

tamam şikerim yaparim:icecream:
asena hanim neyle meşgullerse pek sesi sedasi yok
neyse olmadi keçiörene gelir beni alirsin sen çakma sarişin:asigim:-tatlicadiarzu-

GÜNAYDIIIINNNN alkisalkisalkis,

AKİDE ŞEKERLERİM BENİİİM, SABAH ŞERİFLERİNİZ HAYIRLI OLSUN :lepi:

inşallah nasip olursa aranızdayım
KAYMAĞIM GEL LÜTFEN BAK HEM BU SEFER AÇIK HAVADA OLCES, TUKAKA İÇİN BAŞKA MEKANLAR ARAMAYACAKSINIZ VALLA alkisalkisalkis

bayanlar geçen toplantınıza gelemedim inşallah bu sefer gelirim sizleri resimlerinizden değil yakından tanımak isterim sütlü gayfe arkadaşım beraber buluşup gideriz inşallah
GEL CANIMCIM BEKLERİZ, SENİ TANIMAKTAN ÇOK MUTLU OLURUZ :1hug:a.s.

KISMET OLURSA GELMEYE ÇALIŞACAĞIM SAHTE MIKTAR süprizzzzz PARDON ÖYLE DEĞİLDİ yerimseniben
GEL DERT ORTAĞIM BENİM GEL, KAFA DAĞITIRIZ, İKİ GIR GIR BİR ŞAMATA BİZE İYİ GELİR VALLA kaydirigubbakcemile5 SÖS BAK BİRDAHAKİ SEÇİMLERDE MIKTARLIĞI SENE BIRAKCEM KIS kaydirigubbakcemile3

tmm cnm gideriz a.s.
SÜTSÜZ GAYFE MİSAFİRİMİZİ UNUTMA EMİİ :mymeka:

belki bende gelebilirim kızlar şuanda
ankaradayım
İNŞALLAH O TARİHE KADAR GİTMEZSİN ARKADAŞIM, BEKELRİZ BULUŞMAYA:1hug:a.s.
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Tabiki gelmeyi çok arzu ediyorum kalişim:icecream:
inşallah asena gelir yoksam kaybolur yiter giderimdelikafadulden
BOYNUSLARI TAKDA GEL KURBANIN OLAM, KURTAR BENİ BU NAMDAN NE OLUUR,
YAP KIS VALLA ŞEKER KIS CANDY GİBİ OLUYOSUN kaydirigubbakcemile3
KAYBOLDUĞUN YERDE BİZ BULURUZ SENİİ, YAMİSİNLE KONUŞAYIM HEP BERABER GELİRSİNİZ kaydirigubbakcemile

benim için sorun değil ama bazı arkadaşlar pazar günü olsa gelirdik diyorlar.kaydirigubbakcemile
napsak acabaCADIARZU​

bende gelecegim ama tu kaka demiyeceksiniz sonra yaşlı demeyeceksiniz nam hanım hanımcık oturacak

şimdilik bu kadar kabulse geleyimmmmm kestane kebap acele cevap öptüm kocaman

benim için sorun değil ama bazı arkadaşlar pazar günü olsa gelirdik diyorlar.kaydirigubbakcemile
napsak acabaCADIARZU​
FISTIĞIM BİR AY CUMARTESİ BULUŞUYORUZ DİĞER AY PAZAR BULUŞUYORUZ, GEÇEN SEFERKİ PAZAR OLDUYDU ONDA KELLİ BU SEFER CUMARTESİ BULUŞUYOS, PAZAR GÜNÜ GELEMEYENLR BU SEFER GELECEK İNŞALLAH, BUNDAN SONRAKİ BULUŞMAMIZ YANİ HAZİRAN BULUŞMAMIZ PAZAR OLCEK ANLADIIINN a.skaydirigubbakcemile5

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa siz artık çok oluyosunuz ama yaaaaaaa:mymeka:
İLOOOŞŞ KISKANMA ŞEKER BULUŞUN SİZİNDE OLSUUUN sırnaşık şey YADA SEN ANKARAYA GEL SENİN İÇİNDE BULAŞALIM OLARMIIII kaydirigubbakcemile5Şeniz

bende gelecegim ama tu kaka demiyeceksiniz sonra yaşlı demeyeceksiniz nam hanım hanımcık oturacak

şimdilik bu kadar kabulse geleyimmmmm kestane kebap acele cevap öptüm kocaman
APLAM APLAM GÜZEL APLAM MANKENLERDE KİMMİŞ SENİN YANINDAalkisalkisalkis
SEN ZATİ MANKEN KİMİN HATUNSUN, O MANKENLERİN LAFI BİLEM OLMAZ İNANKİİ :1hug:a.s.

SEN NAMI BANA BIRAK ŞEKERİM BEN ONU ZAPDETMESİNİ BİRİM EVEL ALLAH:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…