Haydi ankara 23 mayısta buluşmaya varmısınız??

İLOOOŞŞ KISKANMA ŞEKER BULUŞUN SİZİNDE OLSUUUN sırnaşık şey YADA SEN ANKARAYA GEL SENİN İÇİNDE BULAŞALIM OLARMIIII kaydirigubbakcemile5Şeniz

ahhh kalişim keşke gelebilsem senağlama
peri gitti bizim buluşmalarda bitti senağlama

ahhh kalişim keşke gelebilsem senağlama
peri gitti bizim buluşmalarda bitti senağlama

GEL ANACIM BİZ SENİ ANKARAYA TRANSFER EDELİM BAK PERİDE SİVRİHİSARA YERLEŞECEKMİŞ ZATİİ BOL BOL BULUŞURUZ GARİİ :1hug:a.s.

olur miktarim uyar banadelikafadulden

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa siz artık çok oluyosunuz ama yaaaaaaa:mymeka:

çok kiskanç gördüm seni iloş kafa:mymeka:
haydi ankara kalkiyordelikafadulden

yaaaa bende gelmeyi çok istiyorum ama bende iki afacan var.mafederler beni oralarda.
geçen buluşma resimlerinize bayıldım ne güzel eglenmişsiniz valla sizi kıskanmamak elde degil.
hepiniz süpersiniz.
kalimera ablacıgım takipcinim inşallah benim ufaklıklar büyüyünce aranıza katılıcam.iyi eglenceler dilerim hepinize.

buluşmamı var,ne güzel sizleri tekrar göreceğim( fotoğrafta olsa)

GÜNAYDIN ANKARAAAA :teytey::sm_cool:

MIKTARDAN SEVGİLERLE:lepi: (HEMİDE GERÇEK kaydirigubbakcemile5)

olur miktarim uyar banadelikafadulden

çok kiskanç gördüm seni iloş kafa:mymeka:
haydi ankara kalkiyordelikafadulden
EEE ŞEKERİM DEMOKRASİDE ÇARELER TÜKENMEZ DEMİİ AMAAA hihoyyytkaydirigubbakcemile5

BEKLERİZ CANIM GEL, BEBELERİ 1-2 SAATLİĞİNE BIRAKAMAZMISIN? ÖP BİZİM İÇİN ONLARI Şeniz

EGOŞUUM SENİ NE ZAMAN ARAMIZDA GÖRECEĞİZ ŞEKER :sm_confused:
BÖÖÖLE:1shok: RESİMLERE BAKMAKLA OLMUYOR DEMİİİ :1hug:a.s.

keşke nasip olsada gelsem:çok üzgünüm:

tamam şikerim yaparim:icecream:
asena hanim neyle meşgullerse pek sesi sedasi yok
neyse olmadi keçiörene gelir beni alirsin sen çakma sarişin:asigim:-tatlicadiarzu-
KISSS CADI İNAN GELİR ALIRDIM AMA BEN O GÜN BODRUM SAHİLLERİNDE UZANMIŞ GÜNEŞLENİYOR OLACAĞIM:jeyyar:
ÜZGÜNÜM SAHTE MIKTAR:çok üzgünüm:İNAN İSTEMEDEN KURTULDUN BENDEN BEN YOKUM OGÜNNNN
benim için sorun değil ama bazı arkadaşlar pazar günü olsa gelirdik diyorlar.kaydirigubbakcemile
napsak acabaCADIARZU​
TATLIM KIYMATLIM BULUŞMALARI
1 PAZAR , 1 CUMARTESİ OLARAK AYARLANDI

ÇÜNKÜ KİMİ PAZAR GELEMİYOR, KİMİDE CUMARTESİ BİZDE BÖYLE BİR ÇÖZÜM ÜRETTİK:sm_confused:

bende gelecegim ama tu kaka demiyeceksiniz sonra yaşlı demeyeceksiniz nam hanım hanımcık oturacak

şimdilik bu kadar kabulse geleyimmmmm kestane kebap acele cevap öptüm kocaman
YOK ABLACIM İNAN HANIM HANIMCIK OTURMAYACAĞIM
ÇÜNKÜÜÜ O GÜN SİZLERLE OLAMAYACAĞIM
YANİ RAHAT NEFES ALABİLİRSİN, EMMEE BİR DAHAKİ BULUŞMADA YANDIN SEN ABLASI:jeyyar:

İKİ GÖZÜM SENDE GEL BULUŞMALARA
VE ŞAHİT OL NE KADAR USLU VE SESSİZ BİR HANIM OLDUĞUMAa.s BUNLAR BENİMLE UĞRAŞIYORLARnaniknanik

inşallah diyeyim bacılar.
anneme de diyim gidelim diye
ya ben kilo veremedim utanıyom gelmeye

Oh ne güzel buluşuyor yine ankara'da ne güzel çok isterdim orada olmayı ama bu sefer zor gelemem kalbim sizlerle olacak artık resimlerinize bakarım.:1hug:

Kısmetse yazın oradayım denk gelirse mutlaka gelirim.

GELEMİYORMUSUUUNNN :sm_confused: AYYY ÇOK ÜZÜLDÜÜÜÜMMM :sm_cool::dance: YEDEN AMAAAAA:sm_cool:
(OOHHH OOHH SEFAM OLSUUUUNNcokacimcoook MEYDAN BANA KALDIII :lepi::teytey:)

inşallah diyeyim bacılar.
anneme de diyim gidelim diye
ya ben kilo veremedim utanıyom gelmeye
GEL BAKALIM ŞEKER SENİN GÖBEKMİ ÖNDE GİDİYOR YOKSAM BENİMKİMİİ :roflol::roflol:

Oh ne güzel buluşuyor yine ankara'da ne güzel çok isterdim orada olmayı ama bu sefer zor gelemem kalbim sizlerle olacak artık resimlerinize bakarım.:1hug:

Kısmetse yazın oradayım denk gelirse mutlaka gelirim.
SEN GELECEĞİN ZAMANI SÖYLE BİZ AYAR ÇEKERİZ CANIMCIM :1hug:a.s.

bence gelmelisin,bir yolunu bul tanışalıma.s:1hug:a.s.

bodrum sahillerine selam götür benim yerimede yan öptüm kocamannnnnnnnnna.sŞenizŞeniza.s.

:çok üzgünüm: mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmiradımız çıkmış onbeşe inmez bire tü kak grubu daha çok kişi değilmi

Üzgünüm,ben bu haftasonu Ank.dayım.Bir dahaki sefere artık.Kalişçim,zamanım olursa Eliza'ya düşerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…