Haydi Ankara 10 Ekim'de buluşuyoruz, yeter artık baya özledik birbirimizi...

GÜNAYDIN ANKARANIN SULTANLARIIIIII opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
SİZİ SEVİYORUM CANLARIM BENİİİM opuyorumnanaktan

gunaydin.jpg
gnydn0090128oj.jpg

sen artıkın bizi unutttun esmer güzelim hani sen benim fanatiğimdin:1no2::kızgın::1closedeyes:CADIARZUsenağlama

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan hala senin fantiğinimmmmm canım melek ablamnmmzemuszemus
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
---------------------------günaydın ankaraaaa günaydın bizden sizeeeeeeee

Isvecten hepinize gunaydinlar olsun...sizleri cok özledim:KK43:( yine bensiz bulusma daha...olsun.Benim icinde eylenin,sakalasin,sohbetler edin olurmu?

aaaaaa taaaa 2006 da açılmış başlık...
bende üzüldüm cumartesiymiş kaçıracağım diye çünki cumartesileri çalışıyorum
ama eski olduğunu anladım.
güncel değil gitme....

bayanlar 10 ekim cumartesi değilmi yanış günde gelipte dönmeyelim

:roflol::roflol::roflol: Bende neyse bu sefer Pazar diyordum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Sevgili konu sahibesi..opuyorumnanaktanyalnış yazılan tarihi mi..günü mü???:1hug:a.s.:1rolleyes:

Son düzenleme:
28-09-2009, 12:01
afedersiniz haklısınız arkadaşlar ben giriş tarihine bakmışım başlık sahibinin :)
güncel bir konuymuş bu :)
sanırım pazar günüdür, zira özel sektördeki çoğu kişide cumartesileri çalışıyor diye biliyorum. meslektaşlarım var sekreter arkadaşlar yani. mutlaka gelmek isterim. keşke daha merkezi bir yer olsa. değiştirilemezmi öğretmen evi.

Isvecten hepinize gunaydinlar olsun...sizleri cok özledim:KK43:( yine bensiz bulusma daha...olsun.Benim icinde eylenin,sakalasin,sohbetler edin olurmu?

canım arkadaşım bizde seni çok özledik,senin yerine kahve içeceğim sözopuyorumnanaktanŞeniza.s.

28-09-2009, 12:01
afedersiniz haklısınız arkadaşlar ben giriş tarihine bakmışım başlık sahibinin :)
güncel bir konuymuş bu :)
sanırım pazar günüdür, zira özel sektördeki çoğu kişide cumartesileri çalışıyor diye biliyorum. meslektaşlarım var sekreter arkadaşlar yani. mutlaka gelmek isterim. keşke daha merkezi bir yer olsa. değiştirilemezmi öğretmen evi.

Google Haritalar

Başkent Ögretmenevi otobüs terminaline (AŞTI) 500, mt tren garına 1 km, Hava alanı servis noktasına 1 km mesafededir. 24 Saat taksi hizmeti bulunmaktadır.

ben yeni uye oldum ama katilabilirmiyim? birde bu ogretmen evi bahcelievlerden inince karsi tarafa geciliyo ordamiydi? :eek:

ben yeni uye oldum ama katilabilirmiyim? birde bu ogretmen evi bahcelievlerden inince karsi tarafa geciliyo ordamiydi? :eek:

tabii ki katılabilirsin,evet Gazi Hastanesinin karşısında kalıyor...Hava iyi olursa dışardayız yani bahçede,kapalı olursa en üst kattayız B Katı,isterseniz size özelden telefonumu veririm gelince çaldırırsınıza.s

X