Hayde toplaşın bu ay hamilelik belirtisi olan gacılar 🤣💕

Hayırlı olsun ya. İnanır mısın aynı şeyleri yapıyoruz aylardır hiç alkol almadık tatile çıktık eğlencelere gittik ama hep dikkat ettik her şeye . Şuan bende bıçak kemiğe dayandı noktasındayım her şeyi salmaya başmadı . Folik asiti bıraktım . Bir daha doktora gitmeme sözü verdim kendime . İstediğimi yiyip içecem dedim. Olmuyorsa olmasın diyoeum ve gerçekten de öyle ben çok sıkıldım çünkü bu durumdan. Baş ağrısından geberirken ağrı kesici almadım ya gebeysem diyerek aylardır . Üşüttüm yatak döşek yattım antibiyotik kullanmadım. Yiyecek içeceğe dikkwt wtmekten gönlümce yiyip içemedim. Çok sıkıldım

Gerçekten de insan bikiyor artık verdiğim testlerin parası zaten varya benim 1 aylık mutfak masrafim ovulasyon testleri felan evde kafayı yemiştim artık.hatta önümüzdeki ay üniversite hastanesine gidecektim rahim filmi çektirmeye. Yani okadar umudu kesmiştim. Olmuyordu olmuyordu. Ama her ay belirti yaşıyordum hamile gibi. Bunda sadece rüya gördüm ve öğrendikten sonra kendimi dinledim belirtileri anladım. Zaten adete 4 gün kala test yaptım 3 tane negatifti. 3 gün kala pozitif oldu.

Kanda ne zaman çıktı ?

Hacdan gelen hurma tozunu nasıl bulucaz ki ? Benim kanamam başladı sanırım dünki verdikleri ilaçlardan dolayı

Bugün doktora gittim. Doktor yumurtlamadan 10 gün sonra daha kese bile oluşmadan hatta kese oluşup içinde daha bebek oluşmadan belirti belirti diye ortada dolaşıyorlar. Hepsi psikolojik en az 7 8 haftalık olmadan kese oluşup bebek içinde oluşmadan ne mide bulantısı olur ne kusma olur ne bi şey olur dedi. Biraz salın rahat rahat geçirin süreci dedi :)

Yani diyorum ya ben 4 gün kala negatifi görüp 3 gün kala pozitif gördüm inatla
Merhabalar öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kavuşun bende 4 gün kala negatif gördüm ve regl günü de negatif. Şuan 2 gün geçti sulu akıntım oldu dün hissettim resmen . Önceki gün çok az tortulu . Bende bu ay fitil ve ilaç kullandım ama düzenli ilişki oldu . Bu ay aklımda yoktu aslında ilaç kullandığım için . Yumurtlamadan sonra baya belirti yaşadım özellikle göğüs ucu ağrısı ve dikleşmesi. Sonra kaşık batması ve karnımın içi sızlıyordu

Canim yanma ve bel agrisi bende olmusdu gous hassasiyeti oldukca fazlaydi batmada olmusdu ama bos gebelikden kurtaj oldum suan bende yumurtlma donemimdeyim insallah hepimizin vardir insallah

Merhaba canım ben 4 gün önce test yaptım negatifti 3 gün kala pozitif oldu kanda da belli oldu senin bu anlattıklarının hepsini yaşadım ve yaşıyorum hala sulu akıntım çok oluyor birde bende şu sıralar sık idrara çıkma var. Mide bulantısı felan hiç olmadı. Sadece dollenirken mide bulantısı yaşadım ve ogurerek uyandım gece o zaman anlamıştım birşeyler oluyor diye

Onu bilmiyorum ki benim arkadaşıma hacdan bir kadın getirmiş oda kestane balı ile karıştırıp yemiş eşiyle birlikte bizde öyle yaptık.
İlla hacdan mı olması lazım acaba
Canim yanma ve bel agrisi bende olmusdu gous hassasiyeti oldukca fazlaydi batmada olmusdu ama bos gebelikden kurtaj oldum suan bende yumurtlma donemimdeyim insallah hepimizin vardir insallah
Bende bişi yok ben regl oldum malesef ama çok kötüyüm hiç normal regl gibi değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…