Hayde toplaşın bu ay hamilelik belirtisi olan gacılar 🤣💕

Canim yanma ve bel agrisi bende olmusdu gous hassasiyeti oldukca fazlaydi batmada olmusdu ama bos gebelikden kurtaj oldum suan bende yumurtlma donemimdeyim insallah hepimizin vardir insallah
Ve 4 gün erken oldum nasıl oluyosa hiç erken olmazdım 1 2 gün geç olurdu ama

Yok yerleşme kanaması yaşamadım 3 haftalık daha bugün regl günüm regle 3 gün kala öğrendim ama benim rahimden kasiga zonklamali bir ağrı vardı ve o ağrı her akşam aynı saatte geliyor gün içerisinde gelmiyor hiç. Ona çok dikkat ettim. Birde benim saç diplerim çok kaşındi özellikle tepeleri bitli gibi 😅 ama asla bit yok tabi hatta Allah Allah buda belirti olmaz herhalde dedim ilginç birseydi bu. Bende şuanda daha çok uyku var uyuyorum sürekli
Aynı kaşıntıyı yaşamam bır haftadır eşime baktiriyorum bitlendim mi egzema mi diye bişey yok ve bugün yaptığım testleri ekliyorum pozitif mi sizce

Eklentiler

• IMG_20240804_180123.jpg
    IMG_20240804_180123.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20240804_175607.jpg
    IMG_20240804_175607.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 81
Aynı kaşıntıyı yaşamam bır haftadır eşime baktiriyorum bitlendim mi egzema mi diye bişey yok ve bugün yaptığım testleri ekliyorum pozitif mi sizce
Ayyyy aynı test ile öğrendim yarın tekrarla benim hala saçlarimin tepeleri bitli gibi kaşınıyor bende iş yerinde bir ablaya baktirmistim😂

Arkadaşlar 3 aydır bebek düşünüyoruz. Bu ay belirtilerim oldu şüphelendim ve reglime 12 gün vardı.Kan testi yaptırdım fakat negatif çıktı. Regl günüm çok düzenlidir takvim şaşmaz ya 1 gün öncesi ya da aynı gün olurum hep. Regl ağrılarım vardı birkaç gün artış gösterdi. Bacaklarım kasıklarım çok ağrıdı. Şimdi adet oldum pembemsi şeklinde henüz.Tam 1 hafta var reglime hiç olmazdı böyle şaşırdım kaldım.

Arkadaşlar 3 aydır bebek düşünüyoruz. Bu ay belirtilerim oldu şüphelendim ve reglime 12 gün vardı.Kan testi yaptırdım fakat negatif çıktı. Regl günüm çok düzenlidir takvim şaşmaz ya 1 gün öncesi ya da aynı gün olurum hep. Regl ağrılarım vardı birkaç gün artış gösterdi. Bacaklarım kasıklarım çok ağrıdı. Şimdi adet oldum pembemsi şeklinde henüz.Tam 1 hafta var reglime hiç olmazdı böyle şaşırdım kaldım.
Bende 5 gün kala oldum bütün belirtiler vardı hâlâ göğüslerim sızlıyor çok saçma şekilde 5 gün önce oldum ilk defa hayatımda ömrümde

X