Hayde toplaşın bu ay hamilelik belirtisi olan gacılar 🤣💕

Bana görünüyorlar değil mi:KK43:

Eklentiler

• IMG_3269.jpeg
    IMG_3269.jpeg
    122 KB · Görüntüleme: 154
  • IMG_3270.jpeg
    IMG_3270.jpeg
    182,1 KB · Görüntüleme: 127
  • IMG_3274.jpeg
    IMG_3274.jpeg
    162 KB · Görüntüleme: 151
Herhangi bir sorununuz var mıydı acaba ? Bizimde 7-8 aydır olmjyor bi sorunda görünmüyor ama artık sorun yoksa neden olmjyor demeye başladım
Canım bizde bir sorun yoktu sadece bende enfeksiyon vardı bizimde 10 aydır olmuyordu ilaç kullanmama rağmen enfeksiyon hep vardı kestane balı ile hurma tozunu hacdan gelen ama onları karıştırıp yedik karı koca her akşam ve o ay hamile kaldım. Bu karışımı da bana 7 yıldır çocukları olmayan markette çalışan kız arkadaşım verdi hamile olduğunu öğrendiğim de sordum nasıl oldu diye anlattı o balı bende ondan istedim bana getirdi onlarda yemişler vve o ay hamile kalmışlar. Ben kızı dün aradım ve kız resmen ağladı mucize gibi bisey oldu o bize allahimin izniyle tutttu bebegimiz

valla kasik agrisi bende de var hele dun ayni anlattiginiz gibiydi :KK43: hayirlar olsun diyorum ama cok okudum normal diyolar. ben daha onceki gebelik belirtilerimde hic yasamamistim ama hepsi farkli heralde, cok hareket etmeyin dinlenin
Vallahi şuan ayakta durdurmayacak kadar çok sancıyo normalde reglken bile böyle acı çekmedim hiç hatta ömrüm hayatım boyunca böyle bir sancı yaşamadım 🤦🏻‍♀️
Canlarım ben gebelik belirtisi olarak çok fazla kasik ağrısı yaşıyorum. Böyle adet sancisindan bir tık degisik batmali sancılı

Herhangi bir sorununuz var mıydı acaba ? Bizimde 7-8 aydır olmjyor bi sorunda görünmüyor ama artık sorun yoksa neden olmjyor demeye başladım
İnanirmisin bak ben ümidimi tam kesmiştim artık ve bu ay alkol içtim eşimle eglendik bundan önce aylarca alkol surmedik ağzımıza çocuk yapacaz diye sonra bu alkol işini abarttik evdede içtik sonra ben evimi boyadım tek başıma evimin komple yerini değiştirdim boyayı temizlerken detarjan zehirlenmesi yaşadım hastanelik oldum cigerlerimi ve boğazımı yaktım çıkan kimyasal gazdan ve bir dünya iğne ilaç verdiler yaptılar acilde ben umudumu kesmiştim bu ay . Rabbim işte aylarca dikkat ettim olmadı bu ay başıma gelmeyen kalmadı ve oldu raabbimjn işi ilginç bir durum. Ben bu testi rüya gördüm gece okadar et yiyordum ki yani sabah kalktigimda yediğim etlerin etkisindeydim Rüya tabirine baktigimda çocuk sahibi olacağımı ve kız çocuğu olacağını yazıyordu. Hemen gidip test aldım ve hamileydim

Canlarım ben gebelik belirtisi olarak çok fazla kasik ağrısı yaşıyorum. Böyle adet sancisindan bir tık degisik batmali sancılı
canim hayirli olsun kac haftalik belli mi gittin mi doktora? Lekelenme yasamis miydin sen de bir de? Valla benim yukurtlamadan sonraki he rgun kasik agrim oldu bu aralar bi geliyo bi gidiyo ama genel olarak hep var sancimm evet sancili oyle regl seyi gibi degil

canim hayirli olsun kac haftalik belli mi gittin mi doktora? Lekelenme yasamis miydin sen de bir de? Valla benim yukurtlamadan sonraki he rgun kasik agrim oldu bu aralar bi geliyo bi gidiyo ama genel olarak hep var sancimm evet sancili oyle regl seyi gibi degil
Yok yerleşme kanaması yaşamadım 3 haftalık daha bugün regl günüm regle 3 gün kala öğrendim ama benim rahimden kasiga zonklamali bir ağrı vardı ve o ağrı her akşam aynı saatte geliyor gün içerisinde gelmiyor hiç. Ona çok dikkat ettim. Birde benim saç diplerim çok kaşındi özellikle tepeleri bitli gibi 😅 ama asla bit yok tabi hatta Allah Allah buda belirti olmaz herhalde dedim ilginç birseydi bu. Bende şuanda daha çok uyku var uyuyorum sürekli

Aklıma geldikçe yazıyorum birde dikkatimi çeken göğüs uclarim hep dikti ne zaman kontrol etsem hep disardaydi uçları son 1 haftadır ama göğüs acısı ağrisi aynı regldeki ağrılar gibiydi.
Benimde top gibi oldu göğüs uçlarım sanki karardılar tabi öyle görmek istemiyorsam 😂 ve son 5 gündür iştahım o kadar gitti ki canım hiç bişey yemek istemiyorum hep tokum sanki açlık hissetmiyorum hiç. Yumurtlamadan beri de afedersiniz ishal var ama öyle hastalık ishali değil metabolizmam normalden daha hızlı çalışıyor ve açlık hissetmiyorum çok garip

Benimde top gibi oldu göğüs uçlarım sanki karardılar tabi öyle görmek istemiyorsam 😂 ve son 5 gündür iştahım o kadar gitti ki canım hiç bişey yemek istemiyorum hep tokum sanki açlık hissetmiyorum hiç. Yumurtlamadan beri de afedersiniz ishal var ama öyle hastalık ishali değil metabolizmam normalden daha hızlı çalışıyor ve açlık hissetmiyorum çok garip
Bende de iştah kaybı oldu hatta kilo verdim. Yumurtlamadan beri. Ben normalde müshil hap olmadan tuvalete kolay kolay çıkamayan bir insanken sabahları kahveden sonra hemen koşarak gittim metobolizman aşırı düzeldi biranda. Kabızlık sorunu yaşamadım. Hatta herzamanki den daha kolay oluyor. Ve bugün ilk defa iki defa tuvalete çıktım. İdrar sıkışması çok oluyor bende aşırı çişim varmış gibi hissediyorum ama çokta yapamıyorum. Yaparken zorlanıyorum hatta tatlı bir yanma hissi geliyor

Bende de iştah kaybı oldu hatta kilo verdim. Yumurtlamadan beri. Ben normalde müshil hap olmadan tuvalete kolay kolay çıkamayan bir insanken sabahları kahveden sonra hemen koşarak gittim metobolizman aşırı düzeldi biranda. Kabızlık sorunu yaşamadım. Hatta herzamanki den daha kolay oluyor. Ve bugün ilk defa iki defa tuvalete çıktım. İdrar sıkışması çok oluyor bende aşırı çişim varmış gibi hissediyorum ama çokta yapamıyorum. Yaparken zorlanıyorum hatta tatlı bir yanma hissi geliyor
Aynen valalhi ben de kilo verdim ve benimde uzun zamandır metabolizmam aşırı kötüydü 2 günde bir anca çıkıyordum. Yumurtlamadan beri bişey yiyiyprum içiyorum direkt tuvalete hiç zorlanmadan hemde 2 kere günde en az hemde. Çiş olayını ben hissetmiyorum ya hiç baskı olmuyor ilginç bi şekilde hatta sanki suyun gelir ya hamileyken aynı öyle akıp gidiyor o da bi değişik belirti oldu bende. Yani umarım vardır artık bu kadar belirtiye 😂

Aynen valalhi ben de kilo verdim ve benimde uzun zamandır metabolizmam aşırı kötüydü 2 günde bir anca çıkıyordum. Yumurtlamadan beri bişey yiyiyprum içiyorum direkt tuvalete hiç zorlanmadan hemde 2 kere günde en az hemde. Çiş olayını ben hissetmiyorum ya hiç baskı olmuyor ilginç bi şekilde hatta sanki suyun gelir ya hamileyken aynı öyle akıp gidiyor o da bi değişik belirti oldu bende. Yani umarım vardır artık bu kadar belirtiye 😂
Bugün otururken benden bişey boşalır gibi oldu hatta çok korktum kanamam oldu sandım tuvalete gittim ama cesaret edip bakamadım bir süre. Sonra bakmak zorunda kaldım dua ede ede baktım ki işemis gibi akıntı ıslaklık belkide idrar kaçıyor baskı olunca su gelir gibi yani değişik birsey bu ya. Birde ben aynanın karşısına geçip baktığım zaman bikini bölgesinin üst kisminda yani alt karın ve o bölge çizgisinde şişlik oluyordu halada var. Bombe duruyor yandan bakınca ve orasida hassas oluyor gerçekten.

Bugün otururken benden bişey boşalır gibi oldu hatta çok korktum kanamam oldu sandım tuvalete gittim ama cesaret edip bakamadım bir süre. Sonra bakmak zorunda kaldım dua ede ede baktım ki işemis gibi akıntı ıslaklık belkide idrar kaçıyor baskı olunca su gelir gibi yani değişik birsey bu ya. Birde ben aynanın karşısına geçip baktığım zaman bikini bölgesinin üst kisminda yani alt karın ve o bölge çizgisinde şişlik oluyordu halada var. Bombe duruyor yandan bakınca ve orasida hassas oluyor gerçekten.
Umarım sağlıkla ilerler ve sağlıkla kucağına alırsın bebişini canım 🙏🧿

Dün yumurtlama günümdü. Öncesinde 3-4 gün şeffaf akıntıdan geldi ama benim bugün kasık ağrım oluyor böyle olan var mı? Bugün de dahil 4 gün değerlendirdik.

X