Hayattan umudu kesmis durumdayim

Yazık öyle demeyin ama kendini rahatlatmak için yazıyor. Bırakalım yazsın..biz de teselli edelim. Belli ki daha yeni olduğu için atlatamiyor.

Size cok tesekkur ederim ne guzel ifade ettiniz .ins cok ugrasiyorum ama bazende boyle pes ediyorum ins allahim affetsin beni

Sizi allaha havale ediyorum tedavide oluyorum .yaziyorum bazen umutlaniyorum yaziyorum bazen umutsuzum benim durumumu yasaynlar yaziyor.istedigim konuyu acarim sizi ilgilendirmez
Sürekli aynı konuyu açmak yasak canım benim. Kendi evdeki çocuğunu unutacak kadar vazgeçmişsin bu hayattan sürekli geçmişe takılıp herkes kendini üzse ne olur bi düşün ? Aldırmasaydın o zaman kimse sana silah zoruyla bu çocuğu aldır demedi sen kendi kendine karar verdin gdip aldırdın. Şuan yaşadığın şey gerçekten bencillik şımarıklık artık anla sende bunu hergğn okuyoruz burada yazdıklarını. Madem kaldıramıcaksın kimsenin hayatını zindan etmene gerek yok çocuğunu babasına bodak boşan git onlarda senden kurtulsun.

Herkes hata yapar bunu unutmayın pismansiniz Allah affeder .önemli olan birdaha tekrarlamamak.ogun zaten hissizdiniz rahatsız duygusuz bu sizin elinizde değildi .şimdi önünüze bakmanız lazım bu evladinizla ilgilenin örnek bir anne olun .bebeğinizin bedeni çöplükte olabilir ama ruhu cennette inanın .

Yazık öyle demeyin ama kendini rahatlatmak için yazıyor. Bırakalım yazsın..biz de teselli edelim. Belli ki daha yeni olduğu için atlatamiyor.
Evet ama artık sizcede abartıya girmiyormu. Çoğumuz burada düşük yaptık ailemizden birilerini kaybettik üzüldük. Ama insan evde kendi küçük çocuğunun olduğunu unutmamalı yazık günah o küçük çocuğa kim bilir neler yaşıyor annesinin bu durumu yüzünden.

yahu kendiniz devlet hastanesine doktor daha gelmeyecekmiş dediniz. hepimiz dedik ki online olarak terapi yapanlar var veya özele gidin bir yerden başlayın.
inanın çözüm bulmak isteyen her şekilde bulur.
siz ilk konunuzdan itibaren burada yorum yazan herkese sadece bahane üretiyorsunuz. insanlar da bıktı artık, yazdıklarınız kaale alınmamaya başlandı farkında değil misiniz ? bu bile size ders olmuyor mu ?
evdeki çocuğunuz kim bilir ne üzüntüler çekiyor, hiç onun açısından baktınız mı olaya ?
birkaç önceki mesajımda yazdım, anneannem 89 yaşında 56 yaşındaki tek çocuğunun ölümünü yaşadı ama yıkılmadı diye.
ona cevap vermediniz çünkü bence güçlü insan örnekleri sizi mutlu etmiyor.

biz burada size ağır konuşmazsak siz her hafta aynı konuyu açarsınız. biz vahvah tühtüh deriz, siz de bak işte herşey kötü der aynı sarmalı yaşamaya devam edersiniz.
istediğiniz, istediklerinizi duymaksa yazalım sizde bir ömür hem kendinize hem de ailenize çektirin. yazık günah yahu.

Annem istediği için aldırmış zaten. Belki o zamanlar üzülmüştür ama ben hatırlamıyorum. Ara ara konusu geçer boşverin cahildim geçti gitti der. Sonra kardeşim dünyaya geldi. Bak ne güzel psikolog psikiyatrist işe yaramış nefesin düzelmiş. Senin kızına senden güzel anne yok sor bakalım kızına kimi anne istermiş. Yapma lütfen bu konudaki hekimlere gitmişsin zaten sonucu bekle dua et. Geçecek belki bir belki daha fazla gebelik yaşayacaksın

Bakin olmasi gereken buymus ve olmus. Hazir olmadiginiz halde bir bebegi dogurmak hem ona hem de kiziniza haksizlik. Bir annenin cocuga verdigi emek hic de hafife alinamaz. Siz hazir degildiniz ve gebeligi sonlandirdiniz, bunun icin bahane bulmaya ya da sonradan kahrolup bu kadar uzulmeye gerek yok. Sizin durumunuzda olsam ben de aldirirdim

Plansız gelen bir bebek belli
Aldırmasaydın bu sefer varlığı batardı
Aldırdın bu sefer yokluğu seni yakıyor
Yani demek istediğim her türlü psikolojin alt üst olucaktı bari yaptığının arkasında dur ama böyle kendini yok ederek değil,bir evladın daha var sana ihtiyaç duyan,hadi toparlan

kizima bile ne guzel bi anne bulsun sacma olabilir ama ciddi ciddi düşünüyorum. Bu seferde aldatıldım eşim bıraktı diye dertleneceksin. Zaten böyle devam edersen olmayacağı oldurcan. Topla kendini lütfen

Sizi allaha havale ediyorum tedavide oluyorum .yaziyorum bazen umutlaniyorum yaziyorum bazen umutsuzum benim durumumu yasaynlar yaziyor.istedigim konuyu acarim sizi ilgilendirmez

hayır siz sürekli burada size acınsın istiyorsunuz. o yüzden sürekli konuyu egzajere ederek açıp duruyorsunuz. durum güncellemelerinizi önceki konunuzdan devam ederek yapabilirsiniz.
psikolojik olarak çok büyük çöküntüde olduğunuz belli. fakat yzdıklarınız düzelmek yerine daha kötüye gittiğinizi gösteriyor.
ya psikoloğunuzu değiştirin yada psikoloğa değil size ilaç yazacak olan psikiyatriste gidin.

Ne yeyip ne içiyorsunuz bu kafalara ulaşmak için
Olmuş bitmiş iş yani
Zaman geri alınmıyor
Mecbur önünüze bakacaksınız
Devlet iyi değilse özele gidin online terapi tedavi alın
Ayılıp bayılmayın boş yere
Evde bir çocuğunuz daha var sonuçta
Kimseye değilse ona karşı sorumlusunuz

Yok eşim evlensin ypk kızıma yeni anne olsun
Bunlar hep fazla dizi senaryo izlemekten

Uğraşmıyor ve çabalamıyorsunuz. Doktor fayda etmedi diyorsunuz. Sizin durumunuz çok ağır. Ama inatla bütün öneriler ve tadaviyi reddediyorsunız

Saolun inanin ki cok kotuyum dr ye git tedavi ol yaziyolar gittim ama onlarda aninda icimdekini alip cikaramazlar ki ne desem bos.
Bu acıyı unutmak istemiyorsan doktor da çok fayda etmez. Benim yengem kendi isteğiyle 2 kez kürtaj oldu. Uğraşamam ben diye. Yanlıştı evet ama sizin kadar hirpalamadi kendini. Doguramazdim zaten 2 çocuğum var hangisine bakicam diye düşündü. Kendini rahatlattı. Unuttu gitti bile. Basite almıyorum yaşadığınızı ama ne kadar basitmiş gibi düşünürseniz o kadar rahat edersiniz. Kürtaj olan bir sürü insan var ve eskisi gibi devam ediyorlar hayatlarına

Tesekkurler saolun

Saolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…