Hayattan umudu kesmis durumdayim

Evet biliyorum inanin simariklik yapmiyorum herseyin farkindayim insanlar neler neler yasiyor ama bende bebegimi benim yuzune kaybettim sizede tesekkyr ederim yorumunuz icin

Ya sürekli aynı şeyleri buraya yazınca içinizde mi rahatlıyo anlamıyorum defalarca okudum aynı şeyleri anladık isteyerek aldırdınız vicdan azabı çekiyosunuz biz de üzüldük ama bu saatten sonra yapacak bişey Yok burda kimse çare olamaz size

Psikologa gidiyorum 10 gun sonra tekrar randevum var

Öncelikle, şu kadınlar kulübü derdim var formundan bir çıkıp gidin. Elinize telefonu almayın.
Eşinize ve kızınıza odaklanın sadece.
İnanılmaz kendinizi hırpalıyorsunuz, acınızı anlıyorum ama acılar-duygular gelip geçidir. Kendinizi dövmeyin bu kadar.

Siz okuyup gecince bende buraya yazinca bitmis mi oluyor saolun destek olmussnuz ama ben iyilesemiyorum unutamiyorum ne var bunda napim olmuyor.care aramiyorum umudumda kalmadi zaten ne diyim ki

Tesekkur ederim.hak etmiyormuyum duzelmeyi bile beceremiyorum yoruldum artik

Siz okuyup gecince bende buraya yazinca bitmis mi oluyor saolun destek olmussnuz ama ben iyilesemiyorum unutamiyorum ne var bunda napim olmuyor.care aramiyorum umudumda kalmadi zaten ne diyim ki
Defalarca aynı şey ben de kürtaj oldum sorunlu bi gebelikti mecbur kaldım çok ağladım çok üzüldüm ama kimsenin elinden bişey gelmez sürekli burda bununla ilgili konu açmam yersiz olur kimsenin elinden bişey gelmiyor lütfen gidip tedavi olun destek alın bununla ilgili bu saatten sonra yapacak bişey Yok keşke olsa

Sorunlu gebelik derken kalbi durmuştu bebek hasta diye değil mecbur aldırdım keşke durmasaydı keşke doğsaydı ama elden bişey gelmiyor maalesef

Tamam saolun bunlari yapiyorum ama yarida yine basliyor yine o duygular pismanlik ic skintisi .bunlar hala devam ederken cok zorlaniyorum zorluyorum bazen evet basariyorum bazende yine ayni..

Sorunlu gebelik derken kalbi durmuştu bebek hasta diye değil mecbur aldırdım keşke durmasaydı keşke doğsaydı ama elden bişey gelmiyor maalesef
Benimki ile sizin ki bir degil ama sizede gecmis olsun ama benim kurtaj olayim kendim oldum bu ne kadar aci biliyor musunuz kendimi cok sucluyorum cok pismanim unutamiyorum oldu bitti diyemiyorum

Benimki ile sizin ki bir degil ama sizede gecmis olsun ama benim kurtaj olayim kendim oldum bu ne kadar aci biliyor musunuz kendimi cok sucluyorum cok pismanim unutamiyorum oldu bitti diyemiyorum
Ya biliyorum zaten ama aldırmasaydınız yani demek istediğim şu zaten aynı konuyu defalarca açmak yasak bildiğim kadarıyla biz de üzüldük tamam yani burda kimse size çare olamaz aynı şeyleri yazınca acınız da hafiflemiyo ciddi destek alın Allah feraha çıkarsın

Allah aşkına tedavi görün artık ya ne dram yaptınız burada sürekli aynı konu hakkında konu açıyorsun. Çok iyi düşünüp verseydin kararını işte sonra böyle ağlıyorsun burada yeter artık.

çocuk olan bir evde yavada yağ unutacak noktaya gelmek normal değil. o konuda da bir sürü insan neredeyse yangın çıkacakmış yazdı.
burada sizi yönlendirmeye çalışan insanlara laf sokup bahaneler üretene kadar kendi psikolojik sağlığınıza önem verip doktora hemen gitseydiniz emin olun şimdiye çözülmüş olurdu pek çok konu.
ben hem problemim çok diyip hem de her öneriye sizin gibi yaklaşanların gerçekten sorunlarını çözmek istediğine inanamıyorum malesef.

Bu gidişle sadece aldırdığınız çocuğu değil ailenizide kaybedeceksiniz

Dr yoktu ben kendimi anlatamiyorum galiba suan bile 2 kez gittim 2 farkli doktor sanki ben bile isteye yapiyorum gibi yazmisisiz istediginizi yazin saygim var fakat ben ugrasmiyorum gibi davraniyorsunuz cok cabaliyorum uzukuyorum napim yani boyle ot gibi yasamak benim de hosumami gidiyor yasamayan anlamaz saolun yorumunuz icin

Sizi allaha havale ediyorum tedavide oluyorum .yaziyorum bazen umutlaniyorum yaziyorum bazen umutsuzum benim durumumu yasaynlar yaziyor.istedigim konuyu acarim sizi ilgilendirmez

Ben de eski konunuzu okumuştum. Evladınız doğduktan sonra ölse daha kötü hissedersiniz. İnanınki onun varlığına sesine kokusuna alışıp sonra birden gitmesi sizi yikardi. Böyle düşünün. Sizi rahatsiz eden şey onu öldürme kararini sizin vermiş olmanız. Aslında kendinize kizginsiniz. Bir özlem olarak düşünmeyin bunu. Oldurmediniz de doğmasına izin vermediniz diyelim. Belki ilerde yeniden hamile kalırsınız ve Allah o bebeğinizin ruhunu yeni bir bedende yaşatır. Hep sizi rahatlatacak şeyler düşünün. Allah nasip etmemis demek ki yazılmamış falan diye düşünün. Allah'tan af dileyin ve affedildiginizi hissedin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…