Hayattan umudu kesmis durumdayim

Yasamayan dizi senaryosu sanar saolun

Onceki konudan devam etmeyi bilmiyorum bile .tekrar baska bi psikiyatrise gidecem psikologla ise 10 gun sonra tekrar randevum var gidisatta faydali olmazsa psikologta degistircem

Tesekkur ederim

Saol canim ins bende istiyorum duzelmek daha yeni belki ondan cok kotuyum zamanla azalacak belkide

Bazi msjlari okuyamiyorum gormedim sizin msjini galiba .devlet hastanesinde dr.yoktu evet suan da sirayla gorevlendirme ile geliyolar sanirim surekli degisiyor inanin bahane uretmiyorum.amacim da kendimi acindirmak degil psikologada gidiyorum.ama sanki cozum olmayacakmis hic bisey hissi boguyor beni ne var ben kendimi anlatamiyor muyum.sanki neyse onu yaziyorum

Keske kendimi topladim tamam oldu desem olmuyor ben anlatamiyirmuyum cabaliyorum olmuyor psikologada gidiyorum ben daha napim gun icinde geliyor surekli aklima uzukuorum napim elimde degil artik elimde olmadigini nasil anlatabilirim

Çok dramsiniz. Ben sizin durumunuzun bu olaydan sonra olduğuna inanmıyorum.
Ben zaten kabul ediyorum benim psikolojik rahatsizligim vardi ama bu olauda beni kat kat etkiledi.dramsiniz diyerek hafife almak bisey demiyorum ben sizin gibilere laf yetistirecek gucum yok nerden biliyorsun kalbimi acip icine mi baktin .sen ve sizin gibiler yazmasin yazmak zorunda degilsiniz.benim derdim uzuntum bu burda bende isterdim kayinvalidem bana su lafi soktu napmaliyim diye ama benim derdim bu keske olmasaydi yazmaya zorlayan yok yasmayin gidin baska konulara

Yasamayan dizi senaryosu sanar saolun
Ortada yaşanan bir şey yok
Diziler olmasa kocam evlense de çocuğuma yeni anne olsa fikri aklınıza gelmezdi eminim ki
Ayılıp bayılmayı bırakıp halihazırda yaşayan çocuğunuz için kendinizi toparlayın bir an önce
İki yetişkin çocuk yapmışsınız, ortak karar verip aldırmışsınız, şimdi pişmansınız
3 eylemde de kızınızın hiçbir iradesi veya suçu yokken niye ceremesini o çeksin?

ben olsam ve gerçekten iyileşmek istesem çocuğuma eşime daha çok sarılırım. o kadar kaybettiğiniz bebeğe odaklısınız ki var olan çocuğunuz zerre kadar umrunuzda değilmiş gibi yazıyorsunuz. yani kusura bakmayın ama dışarıdan öyle görünüyor.
evladını kaybeden anneler başka çocuklara sarılıp kendini o girdaptan çıkarıyor mesela.
oturup her hafta düzenli burada aynı acıyı yazmak yerine çocuğunuzla bol bol zaman geçirebilirsiniz.
siz tedavi olmayı sanırım farklı algılıyorsunuz. sizin çaba sarfetmeniz hayata dahil olmanız lazım. psikoloğa gider yarım saat konuşur dönersiniz yoksa sadece.
size muhtaç başka bir canlı var evde biliyorsunuz değil mi ? bu şekilde ona da onarılması imkansız yaralar veriyorsunuz. oysa çocuğunuzla zaman geçirip, sohbet edip, oyun oynayıp hayatı normalleştirebilirsiniz.

bu hikayede sadece o çocuğa üzülüyorum ben. kendi iradesi dışındaki şeyler yüzünden kim bilir ne travmalar açılıyor onda.
onun da çocuk olarak sevgi ilgi görmek hakkı. neden anne babanın kararını o çeksin ?
iki kişi bir şekilde böyle bir olay yaşamış ancak bu olay ve sonuçları asla o yavruya yansıtılmamalı.

Ya gerçekten devlet hastanesindeki psikologdan ne bekliyorsunuz, size kaç kez ailenizin yanına gidin (imkanlar fazla orada demiştiniz) dendi ama sürekli bir bahaneniz var, yok virüs yok tek gidemem . Altı üstü tedbir alıp gideceksiniz şu haliniz daha mi iyi . Siz ilk evlendiginizde de böyleymişsiniz zaten bile bile bir çocuk yapmışsınız ona acıyın biraz ya hu. Tamam yakışıklı kocanız bulur yeni birini de çocuk ne olacak ,siz bu gidişle kapanmayacak yaralar açacaksınız o çocukta. Sizinki durumunuzu bile bile dikkatsiz davranmanın korunmamanın suçluluğu, keşke biraz da kocanız hissetse bunu . Ayrıca sürekli konu açar hep aynı şeyleri konuşursanız unutamazsınız da dedik ama gene buradasınız, biz en fazla ah vah edip üzülürüz ama artık evdeki çocuğu düşünün biraz ,

Tesekkur ederim haklisniz

Haklisiniz yansitmamaya calissamda anliyor

Sana delirmek için bahane olmus. Oyle bi yazmissin ki sanki cocugu dogurdun canli canli bogdun. Silkelen ve kendine gel abartma. Bu kadar karamsar biriyle kimse bi dk durmaz yoksa.
Cok karamsarim tam kendimi topluyorum sonra tekrar tekrar farkli seyler dusunuyorum.cabaliyorum olmuyormus gibi geliyor

Oraya ucakla gidemem virus varken esim izin alamaiyor izinler kapali tamam haklisiniz cabaliyorum devamda edecem umutsuzluk anim cok oluyor hemen bir anda toparlanamayacak kituyum sizide anliyorum uyarilarinizi tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…