Hayattan umudu kesmis durumdayim

Hanımefendi lütfen kendinize gelin ne hayatlar var, hala devam ediyoruz acı, tatlı misal ben, bile bugün kaç kere sessizce ağladım göz yaşlarımı elimle sildim hiç bişey olmamış gibi gelip size burda moral vermeye çalışıyorum toparlamaya mecburuz hayat devam ediyor kızınızı düşünün
Evet biliyorum inanin simariklik yapmiyorum herseyin farkindayim insanlar neler neler yasiyor ama bende bebegimi benim yuzune kaybettim 😢😢 sizede tesekkyr ederim yorumunuz icin

Eski konularimi bilenler vardir.ben 1 ay önce kürtaj oldum 😢 nedenini yazmistim.😢😢
O günden beridir yasamiyorum ..yemekler zehir..yatagim nefes aldigim mezar 😢😢
Her gun onu dusunuyorum.5 haftalikti hamileligimi ogreneli bir gun olmustu ama ben onu sanki yillardir taniyordum ve kaybettim 😢😢 ahh benim melek yavrum annen yuzune hangi çoplukte yatiyorsun simdi 😢😢 kurban olayim ben senin minicik bedenine 😢😢 cok kotuyum her dakika agliyorum.psikiyatriye gittim suan psikologada gidiyorum 10 gun sonra randevum var.ama bedenim cabalasada iyi olmak icin ruhum bitmis durumda.ne tarafa baksam bebek hamile komsumuzu goruyorum agliyorum...pismanlik....
Esimle tartistim sabah neden bana engel olmadin 😢😢 cok kotuydun dedi olacaklardan korktum ya daha kotu olsaydin dedi..
Niye benim kolumdan tutmadin niye beni sarsmadin..niye ailemi arayip haber vermedin keske anlatsaydin..keske beni baglasaydinizda bebegim dursaydi 😢😢
Keske ben delirseydimde o yasaydi 😢😢 cok kotuyum ...duzelmekten umudu kestim.tam mutluyken bicak gibi kesiyor beni bebegimin acisi.evet bi cocugum daha var ama insan onu severken bile utanir mi 😢😢 oda benim yavrumdu .. nefes alip vermem duzeldi eskisi kadar bogulmuyorum artik..kalbimin agrisi ic sıkintim hic gecmiyor.nasil nasil oldu beynim beynimi yiyor 😢😢 nasil yapabildim ben bunu 😢😢 o hissiz gunu hatirlamaya calisiyorum.hissiz bi vucut uyusuk beyin ve eger hamileligim devam ederse deliririm hissi..cildirma hissi 😢😢 ahh diyorum ahh allahim nasil birsey bu nasil bir dert...yaniyorum icim yaniyor 😢😢 ben niye yasiyorum ki diyorum..bu beyinle zaten cok zamana kalmaz ya hastalanirim ya deliririm diyorum. Esime ve kizima uzuluyorum.hatta son gunlerde ben ölim esim duzgun biriyle evlensin diye dusunceler gecmeye basladi aklimdan 😢😢 cunku zaten kotu olan ben evladimin celladi olmakla daha da kotulendim ben duzelmem artik hayat bitti bana 😢😢😢 pencereden akip giden hayati izliyorum herkes yasamina devam ediyor niye allahim diyorum neden ben 😢😢 nasil yaptim ben bunu 😢😢 esim yemege geliyor uniformasiyla yakisikli bi subay ..artik kendimi ona layik gormuyorum benim gibi assagilik evladina kiymis kadini kim ne yapsin ustelik duzelme umudumuda yitirdim 😢😢 gecmiyor acisi nolur beni anlayin onu unutamiyorum.zaten yasayan bir öluydum suan gomulmeyi bekleyen bir öluyum sanki 😢😢 kizimi merak edenler icin ona iyi bakiyorum mis gibi sarilip kokluyorum.agliyorum onu oynatirken yuzume bakinca gulumsiyorum elbette hissediyor 😢😢 ama napim elimde degil ben duzelemiyorum
Ya sürekli aynı şeyleri buraya yazınca içinizde mi rahatlıyo anlamıyorum defalarca okudum aynı şeyleri anladık isteyerek aldırdınız vicdan azabı çekiyosunuz biz de üzüldük ama bu saatten sonra yapacak bişey Yok burda kimse çare olamaz size

Yaşayan, sizin bakımınıza, ilginize muhtaç bir çocuğunuz daha var bunu unutuyorsunuz.

Eşinize de kızmayın, korkmuş olabilir, zaten sıkıntılarınız varsa hamileliği kaldıramayacaksiniz diye düşünmüş olabilir. Ne yaşadıniz bilmiyoruz sonuçta. Ama kendinizi de ise yaramaz, biri olarak görmekten vazgeçin.

Biz ne desek olmayacak, tedavi olmasiniz.
Psikologa gidiyorum 10 gun sonra tekrar randevum var

Öncelikle, şu kadınlar kulübü derdim var formundan bir çıkıp gidin. Elinize telefonu almayın.
Eşinize ve kızınıza odaklanın sadece.
İnanılmaz kendinizi hırpalıyorsunuz, acınızı anlıyorum ama acılar-duygular gelip geçidir. Kendinizi dövmeyin bu kadar.

Ya sürekli aynı şeyleri buraya yazınca içinizde mi rahatlıyo anlamıyorum defalarca okudum aynı şeyleri anladık isteyerek aldırdınız vicdan azabı çekiyosunuz biz de üzüldük ama bu saatten sonra yapacak bişey Yok burda kimse çare olamaz size
Siz okuyup gecince bende buraya yazinca bitmis mi oluyor saolun destek olmussnuz ama ben iyilesemiyorum unutamiyorum ne var bunda napim olmuyor.care aramiyorum umudumda kalmadi zaten ne diyim ki

Öncelikle, şu kadınlar kulübü derdim var formundan bir çıkıp gidin. Elinize telefonu almayın.
Eşinize ve kızınıza odaklanın sadece.
İnanılmaz kendinizi hırpalıyorsunuz, acınızı anlıyorum ama acılar-duygular gelip geçidir. Kendinizi dövmeyin bu kadar.
Tesekkur ederim.hak etmiyormuyum duzelmeyi bile beceremiyorum yoruldum artik

Siz okuyup gecince bende buraya yazinca bitmis mi oluyor saolun destek olmussnuz ama ben iyilesemiyorum unutamiyorum ne var bunda napim olmuyor.care aramiyorum umudumda kalmadi zaten ne diyim ki
Defalarca aynı şey ben de kürtaj oldum sorunlu bi gebelikti mecbur kaldım çok ağladım çok üzüldüm ama kimsenin elinden bişey gelmez sürekli burda bununla ilgili konu açmam yersiz olur kimsenin elinden bişey gelmiyor lütfen gidip tedavi olun destek alın bununla ilgili bu saatten sonra yapacak bişey Yok keşke olsa 🤷🏻‍♀️

Sorunlu gebelik derken kalbi durmuştu bebek hasta diye değil mecbur aldırdım keşke durmasaydı keşke doğsaydı ama elden bişey gelmiyor maalesef

Camasir, bulasiktan bahsetmiyorum ben. Bunlar daha cok düsünmenize yol acar. Cikin disari alisveris yapin. Kedinize yeni kiyafetler, makjay malzemeleri alin. Bir kac arkadas, akrabayla muhabbet edin. Diziler acip izleyin (komedi veya ask). Evinizi yeniden dekore edin.
Piskolog size ilac yazdigiysa onu düzenli olarak kullanin. Eger piskologunuzdan menun degilseniz baska birini bulun. Yemek yaparken bile bir yandan televisyonda bir dizi acin, beyniniz hep mesgul olsun.
Tamam saolun bunlari yapiyorum ama yarida yine basliyor yine o duygular pismanlik ic skintisi .bunlar hala devam ederken cok zorlaniyorum zorluyorum bazen evet basariyorum bazende yine ayni..

Sorunlu gebelik derken kalbi durmuştu bebek hasta diye değil mecbur aldırdım keşke durmasaydı keşke doğsaydı ama elden bişey gelmiyor maalesef
Benimki ile sizin ki bir degil ama sizede gecmis olsun ama benim kurtaj olayim kendim oldum bu ne kadar aci biliyor musunuz kendimi cok sucluyorum cok pismanim 😢😢 unutamiyorum oldu bitti diyemiyorum

Benimki ile sizin ki bir degil ama sizede gecmis olsun ama benim kurtaj olayim kendim oldum bu ne kadar aci biliyor musunuz kendimi cok sucluyorum cok pismanim 😢😢 unutamiyorum oldu bitti diyemiyorum
Ya biliyorum zaten ama aldırmasaydınız yani demek istediğim şu zaten aynı konuyu defalarca açmak yasak bildiğim kadarıyla biz de üzüldük tamam yani burda kimse size çare olamaz aynı şeyleri yazınca acınız da hafiflemiyo ciddi destek alın Allah feraha çıkarsın

Eski konularimi bilenler vardir.ben 1 ay önce kürtaj oldum 😢 nedenini yazmistim.😢😢
O günden beridir yasamiyorum ..yemekler zehir..yatagim nefes aldigim mezar 😢😢
Her gun onu dusunuyorum.5 haftalikti hamileligimi ogreneli bir gun olmustu ama ben onu sanki yillardir taniyordum ve kaybettim 😢😢 ahh benim melek yavrum annen yuzune hangi çoplukte yatiyorsun simdi 😢😢 kurban olayim ben senin minicik bedenine 😢😢 cok kotuyum her dakika agliyorum.psikiyatriye gittim suan psikologada gidiyorum 10 gun sonra randevum var.ama bedenim cabalasada iyi olmak icin ruhum bitmis durumda.ne tarafa baksam bebek hamile komsumuzu goruyorum agliyorum...pismanlik....
Esimle tartistim sabah neden bana engel olmadin 😢😢 cok kotuydun dedi olacaklardan korktum ya daha kotu olsaydin dedi..
Niye benim kolumdan tutmadin niye beni sarsmadin..niye ailemi arayip haber vermedin keske anlatsaydin..keske beni baglasaydinizda bebegim dursaydi 😢😢
Keske ben delirseydimde o yasaydi 😢😢 cok kotuyum ...duzelmekten umudu kestim.tam mutluyken bicak gibi kesiyor beni bebegimin acisi.evet bi cocugum daha var ama insan onu severken bile utanir mi 😢😢 oda benim yavrumdu .. nefes alip vermem duzeldi eskisi kadar bogulmuyorum artik..kalbimin agrisi ic sıkintim hic gecmiyor.nasil nasil oldu beynim beynimi yiyor 😢😢 nasil yapabildim ben bunu 😢😢 o hissiz gunu hatirlamaya calisiyorum.hissiz bi vucut uyusuk beyin ve eger hamileligim devam ederse deliririm hissi..cildirma hissi 😢😢 ahh diyorum ahh allahim nasil birsey bu nasil bir dert...yaniyorum icim yaniyor 😢😢 ben niye yasiyorum ki diyorum..bu beyinle zaten cok zamana kalmaz ya hastalanirim ya deliririm diyorum. Esime ve kizima uzuluyorum.hatta son gunlerde ben ölim esim duzgun biriyle evlensin diye dusunceler gecmeye basladi aklimdan 😢😢 cunku zaten kotu olan ben evladimin celladi olmakla daha da kotulendim ben duzelmem artik hayat bitti bana 😢😢😢 pencereden akip giden hayati izliyorum herkes yasamina devam ediyor niye allahim diyorum neden ben 😢😢 nasil yaptim ben bunu 😢😢 esim yemege geliyor uniformasiyla yakisikli bi subay ..artik kendimi ona layik gormuyorum benim gibi assagilik evladina kiymis kadini kim ne yapsin ustelik duzelme umudumuda yitirdim 😢😢 gecmiyor acisi nolur beni anlayin onu unutamiyorum.zaten yasayan bir öluydum suan gomulmeyi bekleyen bir öluyum sanki 😢😢 kizimi merak edenler icin ona iyi bakiyorum mis gibi sarilip kokluyorum.agliyorum onu oynatirken yuzume bakinca gulumsiyorum elbette hissediyor 😢😢 ama napim elimde degil ben duzelemiyorum
Allah aşkına tedavi görün artık ya ne dram yaptınız burada sürekli aynı konu hakkında konu açıyorsun. Çok iyi düşünüp verseydin kararını işte sonra böyle ağlıyorsun burada yeter artık.

Yangin cikiyor diye abartmayin tavada yag unuttum evet sanki bunu neyse bisey demiyorum o zamandan bu zamana cabaliyorum ama bazen inancimi kaubediyorum bugunde o gunlerden biri .uzulemezmiyim yalan mi yazim cok kotuyum olmuyor yine yaziyorum iyi olamiyorum

çocuk olan bir evde yavada yağ unutacak noktaya gelmek normal değil. o konuda da bir sürü insan neredeyse yangın çıkacakmış yazdı.
burada sizi yönlendirmeye çalışan insanlara laf sokup bahaneler üretene kadar kendi psikolojik sağlığınıza önem verip doktora hemen gitseydiniz emin olun şimdiye çözülmüş olurdu pek çok konu.
ben hem problemim çok diyip hem de her öneriye sizin gibi yaklaşanların gerçekten sorunlarını çözmek istediğine inanamıyorum malesef.

Ugrasiyorum mesela gecen butun camasiri doktum ütulemeye basladim .icimde sıkinti hic gecmiyor bisey beni icten ice yiyor bitiriyor utu boyunca agladim.gulerken icimden bi ses diyir ki sen gul gul o bebegini masum yavruna kiydin nasil gulersin .cok kotuyum cok pismanim unutamiyorum .insanin hayattan hic mi umudu olmaz sabahlari aciylq uyaniyorum
Bu gidişle sadece aldırdığınız çocuğu değil ailenizide kaybedeceksiniz

çocuk olan bir evde yavada yağ unutacak noktaya gelmek normal değil. o konuda da bir sürü insan neredeyse yangın çıkacakmış yazdı.
burada sizi yönlendirmeye çalışan insanlara laf sokup bahaneler üretene kadar kendi psikolojik sağlığınıza önem verip doktora hemen gitseydiniz emin olun şimdiye çözülmüş olurdu pek çok konu.
ben hem problemim çok diyip hem de her öneriye sizin gibi yaklaşanların gerçekten sorunlarını çözmek istediğine inanamıyorum malesef.
Dr yoktu ben kendimi anlatamiyorum galiba suan bile 2 kez gittim 2 farkli doktor sanki ben bile isteye yapiyorum gibi yazmisisiz istediginizi yazin saygim var fakat ben ugrasmiyorum gibi davraniyorsunuz cok cabaliyorum uzukuyorum napim yani boyle ot gibi yasamak benim de hosumami gidiyor yasamayan anlamaz saolun yorumunuz icin

Allah aşkına tedavi görün artık ya ne dram yaptınız burada sürekli aynı konu hakkında konu açıyorsun. Çok iyi düşünüp verseydin kararını işte sonra böyle ağlıyorsun burada yeter artık.
Sizi allaha havale ediyorum tedavide oluyorum .yaziyorum bazen umutlaniyorum yaziyorum bazen umutsuzum benim durumumu yasaynlar yaziyor.istedigim konuyu acarim sizi ilgilendirmez

Ben de eski konunuzu okumuştum. Evladınız doğduktan sonra ölse daha kötü hissedersiniz. İnanınki onun varlığına sesine kokusuna alışıp sonra birden gitmesi sizi yikardi. Böyle düşünün. Sizi rahatsiz eden şey onu öldürme kararini sizin vermiş olmanız. Aslında kendinize kizginsiniz. Bir özlem olarak düşünmeyin bunu. Oldurmediniz de doğmasına izin vermediniz diyelim. Belki ilerde yeniden hamile kalırsınız ve Allah o bebeğinizin ruhunu yeni bir bedende yaşatır. Hep sizi rahatlatacak şeyler düşünün. Allah nasip etmemis demek ki yazılmamış falan diye düşünün. Allah'tan af dileyin ve affedildiginizi hissedin.

X