Hayattan Keyif Aldıran Şeyler

Bende dün sevdiğim bi youtuberın videolarını izleyip sucuk ekmek çay keyfi yaptım diyete ara vermenin şerefine :KK70:
Akşama kadar video izledim keyif aldım eğlendim :KK73:

Henüz bişey yapmadım.
Yani aslında kızımla birsürü örnek verebilirim o benim en büyük keyif neşe kaynağım :KK36:

Birazdan meditasyon yapacağım.
Meditasyon inanılmaz gevşetiyo ve gevşeme hissi bana keyif veriyo :KK73:

Bende sabah keyif kahvemi içerek güne başladım ve bir güzel sağlıklı kahvaltımı yaptım :KK66: Bİrazdan eşimle Eminönüne inip bol bol gezip tazecik keyif kahvemi almaya gidiyorum :KK66:
Şöyle karı koca el ele tutuşup gezelim :KK66: gerçi küçük kuzum beni yiyor şu anda bende geleyim sizinle diye :KK70:

Bende sabah keyif kahvemi içerek güne başladım ve bir güzel sağlıklı kahvaltımı yaptım :KK66: Bİrazdan eşimle Eminönüne inip bol bol gezip tazecik keyif kahvemi almaya gidiyorum :KK66:
Şöyle karı koca el ele tutuşup gezelim :KK66: gerçi küçük kuzum beni yiyor şu anda bende geleyim sizinle diye :KK70:
Çocuk olunca iki kişilik olmuyor maalesef :) bende bugün güne güzel başladım kahvaltı yaptım kızımla ilgileniyorum kahve içerim birazdan da ama kızım durmaz:KK70:

Romantizm yalan oldu :KK70: dayanamadım yine hadi tamam gelirsin dedim :KK70: neyse kuşumda gelsin bari :KK66: maksat hem spor hemde alışveriş :KK70:

Selamın aleyküm kızlarrrrrrr :KK66:

Herkese hayırlı pazarlar :KK66:

Gerçi benden sonra uğrayan olmamış ama ben yinede okuyanların olduğunu farz ederek yazayım :KK70:
Bugün keyif kahvemle tabiki yine güne başladım :KK66:

Çok fazla keyif aldığım ve beni inanılmaz rahatlatan bir şey yapacağım bugün gerçi bir çok bayana tuhaf gelecektir :KK70:
Marangozluk :KK70:
Şaka değil cidden ahşapla ilgilenip birşeyler ortaya çıkarmak çok keyif veriyor bana :KK66:

Ben yurtdışında doğup büyüdüm ( Almanya ) ve okulda zorunlu marangozluk eğitimimiz vardı :KK66: O ahşabın kokusu, talaşlar ve ufak ufak şekillenen ham ahşap inanılmaz rahatlatıyor beni :KK66: Hem eşimle de baş başa vakit geçirmiş oluyoruz :KK66:

Gerçi benden sonra uğrayan olmamış ama ben yinede okuyanların olduğunu farz ederek yazayım :KK70:

Çok fazla keyif aldığım ve beni inanılmaz rahatlatan bir şey yapacağım bugün gerçi bir çok bayana tuhaf gelecektir :KK70:
Şaka değil cidden ahşapla ilgilenip birşeyler ortaya çıkarmak çok keyif veriyor bana :KK66:

Ben yurtdışında doğup büyüdüm ( Almanya ) ve okulda zorunlu marangozluk eğitimimiz vardı :KK66: O ahşabın kokusu, talaşlar ve ufak ufak şekillenen ham ahşap inanılmaz rahatlatıyor beni :KK66: Hem eşimle de baş başa vakit geçirmiş oluyoruz :KK66:
günaydın, ahşaptan ne yapacaksınız? bne cok keyifsizim bugün, hava basık o yüzden herhalde

Burası ne güzel topik... Tam benlik. Bende katılabilir miyim? :)
Benim hayattan çok keyif aldıran şey. Telefonla oynamak

Hoşgeldin canım tabiki katılabilirsin :KK200:
Neyle oynuyorsun telefon da neler yapıyorsun yani :)

Ayyy zaten istanbulda yaşamak ayrı bi keyif olsa gerek. :KK200:
Nereye baksan keyif gibi.
Ne şanslısınız.
Bazen dizi izlerken dizidekiler deniz kenarı manzaralı biyere gidip ağlayıp efkarlanıyorlar.
Şunların depresyona girdiği yere bak bide bizim girdiğimiz yere bak diye tribe giriyorum :KK70:

Ne güzel ya değişik bi hobi. Yani bi kadın için değişik. Ama güzel :KK33:
Zaten senden değişik şeyler çıkacağını tahmin ediyordum :-):KK36:

Kızlar selam :KK200:

Sanmayın buraları bıraktım:KK70:

Sadece birkaç gün internetten uzak durayım dedim bakalım nasıl olacak hayat ?

Buda bi değişiklik oldu.

Neler yapıyoruz keyif için ?

Aslında illa birşey yapmamıza gerek yok diye düşündüm bugün.
Tabii değişik öneriler bekliyorum o ayrıda :p
Yani keyif almak için birşey yapmak yerine birşeyi yaparken ondan keyif almaya çalışabiliriz :21:

Temizlikten keyif çıkarabiliriz sonuçta kendimiz için yapuyoruz :KK66:
İşe geç kaldık diyelim koşa koşa gidiyoruz koşarken yüzümüze çarpan rüzgardan keyif alabiliriz.
Nefes almaktan havayı solumaktan keyif alabiliriz.
Bazen durup birkaç dakika derin derin nefes alarak vücudumuzu sakinleştirip keyif alabiliriz.
Bebeğimizi uyuttuktan sonra uzanıp sırf iyi hisler hissetmeye odaklanıp şöyle bi gerinip evde ki işe güce girişmeden o anı ekstra keyiflendirebilirz.

Örnekler çoğalır.
Hadi gelin bu hafta her anımızdan keyif almaya çalışalım :KK66:

Ben bunu bi süredir yapıyorum.
Farketmediğim ne çok şey varmış :KK66:
Kendimi keyiflendirmeye çalışırken kendimi şımartıyorum ve daha değerli olduğumu hissediyorum :KK200:

Hoşgeldin canım tabiki katılabilirsin :KK200:
Neyle oynuyorsun telefon da neler yapıyorsun yani :)

Ayyy zaten istanbulda yaşamak ayrı bi keyif olsa gerek. :KK200:
Nereye baksan keyif gibi.
Ne şanslısınız.
Bazen dizi izlerken dizidekiler deniz kenarı manzaralı biyere gidip ağlayıp efkarlanıyorlar.
Şunların depresyona girdiği yere bak bide bizim girdiğimiz yere bak diye tribe giriyorum :KK70:

Ne güzel ya değişik bi hobi. Yani bi kadın için değişik. Ama güzel :KK33:
Zaten senden değişik şeyler çıkacağını tahmin ediyordum :-):KK36:
Telefonumda buralara takılıyorum:halay:

Merhaba...
Bugün kızımı hastaneye götürcez kan alicaz maalesef. Korkuyorum.:KK43: Sanırım iyi geçmiycek günüm...
Dun komşuya gittik oturmaya baya güzel geçti derken yemek yok evde. Kocis de geliyor abooow.
Koştura gittik eve. Yarım saat iki çeşit yemek yaptım hızlıca. Basit yani. Sora kocam geldi yemek hazır hayatım diyiverdim:KK70: maşallah bana:)
Ev temizliği yapıcam bugün Allah nasip ederse ne zamandır temizlemedim affedersin pislik içinde her yer:KK43: en zor şey temizlik... Hiç bitmiyor hep temiz kalsa..

Merhaba...
Bugün kızımı hastaneye götürcez kan alicaz maalesef. Korkuyorum.:KK43: Sanırım iyi geçmiycek günüm...
Dun komşuya gittik oturmaya baya güzel geçti derken yemek yok evde. Kocis de geliyor abooow.
Koştura gittik eve. Yarım saat iki çeşit yemek yaptım hızlıca. Basit yani. Sora kocam geldi yemek hazır hayatım diyiverdim:KK70: maşallah bana:)
Ev temizliği yapıcam bugün Allah nasip ederse ne zamandır temizlemedim affedersin pislik içinde her yer:KK43: en zor şey temizlik... Hiç bitmiyor hep temiz kalsa..

Merhaba...
Merhaba canım.
Bende sevmiyorum aşı kan aldırma falan bana yapsalar keşke ona bişey olmasa. En sevmediğim şey :KK43:

Maşallah isteyince herşeye yetişiyo insan. Allah güzel enerjiler versin bize :)

Eşyalarını azaltıp sadeleştirirsen ev işlerin daha kolay olur bence canım :KK66:

Merhaba canım.
Bende sevmiyorum aşı kan aldırma falan bana yapsalar keşke ona bişey olmasa. En sevmediğim şey :KK43:

Eşyalarını azaltıp sadeleştirirsen ev işlerin daha kolay olur bence canım :KK66:
Bende kiyamiuorum onu nasıl asabilirim:KK43:

Merhaba canım.

Bende kiyamiuorum onu nasıl asabilirim:KK43:

X