Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

Merhaba :KK3: Senden önce en son ben yazmışım ne zamandır topik sessizdi hoşgeldin

Hoşbulduk Lily bana yardımcı olurmusun aslında google da ararken kelimelerden bu başlık çıktı...Doğru erkeği doğru aşkı hayatıma nasıl çekebilirim bununla ilgili bilgiye ihtiyacım var...Dualarımızı zaten yapıyoruz çok şükür ama insan ister istemez olumsuzluğa kapılıyo ve olmayacakmış gibi geliyo...Zihnimi temizlemek ve karşılıklı aşık olacağım ruh eşimi hayatıma çekmek istiyorum...Nasıl aşk olumlaması yapabilirim ?

Hoşbulduk Lily bana yardımcı olurmusun aslında google da ararken kelimelerden bu başlık çıktı...Doğru erkeği doğru aşkı hayatıma nasıl çekebilirim bununla ilgili bilgiye ihtiyacım var...Dualarımızı zaten yapıyoruz çok şükür ama insan ister istemez olumsuzluğa kapılıyo ve olmayacakmış gibi geliyo...Zihnimi temizlemek ve karşılıklı aşık olacağım ruh eşimi hayatıma çekmek istiyorum...Nasıl aşk olumlaması yapabilirim ?
Yazını okurken tebessüm ettim ve aklıma ilk gelen şey "kelin ilacı olsa kendi başına sürer" oldu :)))
Elimden geldiğince tabii ki destek olmaya çalışırım - olumlama konusunda neden aşk??? yani önceliğinin bu olmasının sebebi nedir? daha önceden deneyimlediğin olumsuz bir hikayen var mı?

“Sana söyleyeceğim bir tek şey var:

Kendi karanlığından korkma. Hepsi sensin. Dışarıda tehlike yok. Hiç kimse zarar veremez sana. İçindeki karanlığa dönüp de bakabilirsen, aydınlanacaksın. Hadi bu kez dön ve bak ona. Yüzleş. O zaman ne yalnızlıktan, ne ölümden, ne de düşlerinden korkacaksın. Özünü anlayacaksın. İşte o zaman kendi gerçeğini dünyaya haykıracaksın. Kendi küçük hikâyeni, tüm tevazusu ve güzelliği ile yaşayacaksın. 
En özgün olanın tam da senin hikâyen olduğunu bileceksin. İşte o zaman kendini ve tüm seçimlerini çok seveceksin. Korkma karanlığından. Hadi dön ve bak ona. Yalnızlığından kaçmak için başkalarına sığınma, kendini bitmez işlere ve etkinliklere boğma ve aynaya bak hadi. Konuş kendinle. Senin ötende ve dışında değil yaşam dediğin. Tam da içinde… 
İçindeki tutkuları izle, izle ki hangi rüzgârlarla yol alacağını bilesin. Onlar sınırları aşma maceranda iç haritan; belki en çözümsüz hissettiğin karar anlarında. Kalbin onun için var, bunu hatırla ve bil ki tutkuların, seni sen yapan yolda önünü görmeni sağlayan ışıkların…”

OSHO

ya ne kadar güzel şeyler yazmışsınız..... banada yol gösterin rica ediyorum.... Hayatımda çok şükür herşey yolunda..Özellikle işle ilgili 6 aydır gerçekten severek çalıştığım ve şartlarıda istediğim gibi(maaş hariç :KK19: ) bir yerdeyim...Şikayetçi değilim çok maaştanda..Hiç paragöz bi insan olmadım şimdiye kadar..

Benim problemim aşk...29 yaşındayım ve bu yaşıma kadar ciddi bir ilişki yaşamadım...çirkin bir kız değilim..üniversitedeyken küçük bir tecrübem oldu..Fakat çocuk beni ilk günden öpmek isteyince ben o kişiye karşı ve tüm ilişkilere karşı bir soğukluk hissettim ve bi daha pek yanaşamadım..Sonrada görücü usülü hep böyle tavsiye üzerine birileriyle tanıştırıldım...Ama hiç elektrik alacağım birine denk gelmedim..Kendi çevremde elektrik alıp hoşlandığım insanlar oldu...Ama onlarda ya bana karşı benim kadar istekli değildi ya da ilişkisi olan insanlardı...

Herkese karşı çok pozitif güler yüzlü davranıyorum...Ama hep hoşuma gitmeyen kişilerden ilgi görüyorum hoşuma gidenlerin ilişkisi oluyo...Mesela şu an ilgilendiğim bir çocuk var işyerimden çocukta karşılaştığımızda gözlerinden beni beğendiğini hissediyorum...Ama ilişkisi olduğu için yanaşamıyorum..O da göz temasından kaçıyo..İlgisiz gibi davranıyo...

Bu ve bunun gibi benzer durumlar geliyo bu aşk konusunda başıma..Bu beğendiğim çocuk çok mu yakışıklı bence değil..Ama bana çok çekici geliyo..Kusurlarını görmüyorum 2-3 yaş küçük olması kısa boylu olması vs. ... Yani çok seçici bi insan olsam bu çocuğu beğenmezdim ama gülüşü konuşmaları edebi bakışı hoşuma gidiyo... Herkestende kolay kolay elektrik alamıyorum...

Şimdilerde Joe Vitale nin Zero Limit i okuyorum... ho'ponopono tekniği...artık ne yapacağım karşılıklı sevip mutlu olacağım ve sevgisini ifade eden bir erkekle nasıl tanışıcam bilmiyorum...Bana bir yol gösterin

Son düzenleme:
Yazını okurken tebessüm ettim ve aklıma ilk gelen şey "kelin ilacı olsa kendi başına sürer" oldu :)))
Elimden geldiğince tabii ki destek olmaya çalışırım - olumlama konusunda neden aşk??? yani önceliğinin bu olmasının sebebi nedir? daha önceden deneyimlediğin olumsuz bir hikayen var mı?

Aşk a ihtiyacım var liliy karşılıklı sevmeye...Sevdiğim kişi tarafıdan ilgi ve sevgi görmeye ihtiyacım var...Artık senelerdir bu arayış içimdeki boşluğu artırdı...Cesur bir erkeğe ihtiyacım var...Ne istediğini bilen...Ve benimde isteyeceğim...Gerçekten kararlı bir insana...Nasıl bulucağımı bilmiyorum...

Aşk a ihtiyacım var liliy karşılıklı sevmeye...Sevdiğim kişi tarafıdan ilgi ve sevgi görmeye ihtiyacım var...Artık senelerdir bu arayış içimdeki boşluğu artırdı...Cesur bir erkeğe ihtiyacım var...Ne istediğini bilen...Ve benimde isteyeceğim...Gerçekten kararlı bir insana...Nasıl bulucağımı bilmiyorum...

Bazen birşeyleri ne kadar çok istesek de sabretmek gerekiyor.
Zamanı gelmeden olmuyor.
Bu saydığın gibi cesur, ne istediğini bilen kararlı bir erkek varsa bana da gönder :KK1:
Yazdıklarını okudum, bence senden hoşlanan ama senin dikkatini çekmeyenlere de şans vermelisin belki nasibin onlardan biridir. Aşk önemli tabii ama evlenince zaten aşk meşk kalmıyor ki... Önemli olan karşılıklı saygı ve güvenin olduğu bir ilişki. Belki karşına seni çok sevecek biri çıkacaktır ve emin ol seni el üstünde tutan bir adama sen zaten aşık olursun yeter ki şans ver :KK34:
Bir de kendine olan güvenini koru, güler yüzünden taviz verme elbet nasibin olan adamla karşılaşacaksın inşallah

Bazen birşeyleri ne kadar çok istesek de sabretmek gerekiyor.
Zamanı gelmeden olmuyor.
Bu saydığın gibi cesur, ne istediğini bilen kararlı bir erkek varsa bana da gönder :KK1:
Yazdıklarını okudum, bence senden hoşlanan ama senin dikkatini çekmeyenlere de şans vermelisin belki nasibin onlardan biridir. Aşk önemli tabii ama evlenince zaten aşk meşk kalmıyor ki... Önemli olan karşılıklı saygı ve güvenin olduğu bir ilişki. Belki karşına seni çok sevecek biri çıkacaktır ve emin ol seni el üstünde tutan bir adama sen zaten aşık olursun yeter ki şans ver :KK34:
Bir de kendine olan güvenini koru, güler yüzünden taviz verme elbet nasibin olan adamla karşılaşacaksın inşallah

Sağol canım inşallah :KK54::KK34:

Sabrediyorum zaten hep sabrettim...Ama artık bir şeyler yapmak istiyorum...Bu olumlamayı nasıl yapabilirim... ???

Aynen benim de öyle..:KK42:

Sağol canım inşallah :KK54::KK34:

Sabrediyorum zaten hep sabrettim...Ama artık bir şeyler yapmak istiyorum...Bu olumlamayı nasıl yapabilirim... ???
tek başına olumlamayla olmaz inanman istemen ama aynı zamanda da sabretmen lazım - acele etme takıntı haline getirmeden akışına bırak inan ki hiç ummadığın bir anda nasibin karşına çıkacaktır.
google'dan arama yaparken burası çıktı demişsin ama eski üyeymişsin ve konularına baktım dua topiğindeymişsin bence duaya devam, olayları akışına bırakıp sadece Allah'tan istiyorsan, karşılığını alacağına inanıyorsan zaten olumlama kelimeleri devede kulak kalır. :KK34:
Ben şöyle dersen olur diyemiyorum ama bu topikte var olumlamalar biraz oku ben de bakayım senin için olur mu? bu şekilde paylaşımda bulunabiliriz ne dersin?

Senin sevgilin yok muydu ben mi yanlış biliyorum Tulipa???

Ya var lily..
Ama ne olacağı belirsiz ya..
Şuan madden çok zor durumda.Tr ye iki kez benim için geldi ve uzun kaldı.işsizlik maaşını dalamadı..Madden geriye gitti..
Önceden biraz daha iyiydi..
'',gel,ben yanındayım''diyorum ,minnet etmiyor..
Yurt dışında o ,biraz para kazanıp ,bir iki borcunu ödeyip gelecekmiş...
Tr ye biraz yanında para getirmek ,iş bulana kadar kendini idare etmek istiyor.

Yurtdışında,İki üç ay sonra taksi sınavına girip taksicilik yapmak..Parası iyiymiş..
Hadi iyi kazanıyor diye hayatını rayına oturttu diye gelmek istemez benim gelmemi isterse..
İlgisi de az..
Seviyorum da..Daha kararlı daha ilgili,olmasını istiyorum..
Ne bileyim çok kaybedişler yaşadığım için bu d aolmayacakmış gibi geliyor..
Durumumuz da zor zaten..

Ya var lily..
Ama ne olacağı belirsiz ya..
Şuan madden çok zor durumda.Tr ye iki kez benim için geldi ve uzun kaldı.işsizlik maaşını dalamadı..Madden geriye gitti..
Önceden biraz daha iyiydi..
'',gel,ben yanındayım''diyorum ,minnet etmiyor..
Yurt dışında o ,biraz para kazanıp ,bir iki borcunu ödeyip gelecekmiş...
Tr ye biraz yanında para getirmek ,iş bulana kadar kendini idare etmek istiyor.

Yurtdışında,İki üç ay sonra taksi sınavına girip taksicilik yapmak..Parası iyiymiş..
Hadi iyi kazanıyor diye hayatını rayına oturttu diye gelmek istemez benim gelmemi isterse..
İlgisi de az..
Seviyorum da..Daha kararlı daha ilgili,olmasını istiyorum..
Ne bileyim çok kaybedişler yaşadığım için bu d aolmayacakmış gibi geliyor..
Durumumuz da zor zaten..

Peki bu kişiyle nasıl tanıştınız ve uzakta olmasına rağmen nasıl bu kadar bağlanabildin? Merakımı mazur gör sadece belki o kişi "diğer yarın" değildir ve belki de önüne gelebilecek fırsatları kaçırıyor hatta çok yakınlarındakileri göremiyorsundur??? Amacım seni üzmek ya da ilişkini zedelemek değil lütfen yanlış anlaşılmasın - sadece seni çok umutlu göremedim o yüzden soruyorum

tek başına olumlamayla olmaz inanman istemen ama aynı zamanda da sabretmen lazım - acele etme takıntı haline getirmeden akışına bırak inan ki hiç ummadığın bir anda nasibin karşına çıkacaktır.
google'dan arama yaparken burası çıktı demişsin ama eski üyeymişsin ve konularına baktım dua topiğindeymişsin bence duaya devam, olayları akışına bırakıp sadece Allah'tan istiyorsan, karşılığını alacağına inanıyorsan zaten olumlama kelimeleri devede kulak kalır. :KK34:
Ben şöyle dersen olur diyemiyorum ama bu topikte var olumlamalar biraz oku ben de bakayım senin için olur mu? bu şekilde paylaşımda bulunabiliriz ne dersin?

Çok teşekkür ederim Lily :KK16:

Yok bu siteye sürekli giriyorum zaten..Ama böyle bir başlık olduğunu bilmiyordum google dan aşkı çekmek le ilgili arama yaparken bu başlığa denk geldim :KK9::KK9:

Hıdırellez dilekleri , Tefriciye bugün bitecek inşallah kızlarında yardımıyla....Evet inançla ve sabırla bekliyorum ... Ama o kadar uzun zamandır bekliyorum ki bazen umudumu tamamen kaybediyorum ve olumsuz düşünmeye başlıyorum...İş ortamımda gerçekten hoş okumuş insanlar çok ... Beğeni ve güler yüz gösteriyolar ama adım atan yok...Diyorum ben nerde yanlış yapıyorum... Sürekli motivasyonumu düşürmeden olumlu düşünmeye çalışıyorum ama olmuyo...Bu kadar yalnız kalınca olmuyo...Bütün kız arkadaşlarım kocalarıyla çocuklarıyla facebooka fotoğraf koyup mutluluk pozları atarken daha evliliği geçtim bir erkek arkadaşım bile yok...Eğer geçmişte sevgilim olsaydı ciddi bir ilişki yaşasaydım o zaman daha pozitif olabilirdim belki...Yine olur diye... Ama işte...Böyle gelmiş böyle gidecek gibi geliyo....Zihnimi olumsuz düşüncelerden arındırıp doğru insanı hayatıma çekmek istiyorum...ihtiyacım olan bilgi bu şu an :KK14:

Mavigece arkadaşım,
Sana olumlu şeyler yazabilmek adına son 10 sayfayı okumaya başladım sana da tavsiyem tüm topiği okuyamasan da son 10 sayfaya göz atman - emin ol çok şey katacaktır düşüncelerine :KK34: Hatta şu an bir arkadaşımızn zamanında paylaştığı bir yazıyı okuyorum Ali ile Ayşe'nin hikayesi... Tavsiye ederim

Size kucuk bir animi anlatayim o zaman k.k'nun degerli kadinlari.. Oncelikle kuantum ve telepatiyle ciddi sekilde ilgilenmis biriyim. Parapsikolojinin her dalina da ilgim olmustur ve az cok bilgim vardir ama ilgi alanim ozellikle telepati uzerine.. Belli basli seyleri tabiiki okuyarak ogrendim ama inanin aslinda hazine kitaplarda degil icinizde. Kendinizi taniyip,ne kadar degerli bir varlik oldugunuzu kesfetmekte. Cok uzattigimin farkindayim o yuzden asil olaya geciyorum. :KK70: Bundan tam 2 sene once yani Lise 2de iken bir cocuktan hoslaniyordum. Bu cocuk okulun en populer ve en yakisikli cocuguydu. Soyle tarif edeyiim alacakaranliktaki kurt cocugun ikizi gibiydi. Her spor aktivitesinde vardi ve hepsinde iyiydi. Tam Amerikan dizilerindeki gibi hahaha ama oyle :KK70: Kizlar onu izliyor diye voleybol oynarken artistik vuruslar felan yapardi yani begenildiginin ve kendinin farkindaydi. Fakat klasik yakisikli erkek ozelliklerinden farkli olarak etrafina cok fazla kiz yaklastirmazdi. Sadece sinif arkadaslari ve diger tanidiklari. Sunu da belirtmeliyim ki lise 1'de herkes bu cocuga olup biterken ben "aman tirt" triplerinde dalga geciyordum o kizlarla. Tabi o zaman sevgilimin olmasi da etkili olmus olabilir bu durumda. Gel gelelim ben lise 2'ye geldim ve bu cocuktan ne sekilde ve nasil oldugunu bilemedigim bir sekilde hoslanmaya basladim.Fakat sansima cocuk 2 sene once ayrildigi kizla tekrar cikmaya basladi. Bu kiz hem sinif arkadasiydi hem de okulun en populer kizlarindan biriydi gerci oyle ahim sahim bir guzelligi yoktu ama guzel giyinirdi ve kendine bakardi. Tabi benim sanssizligim bunla da bitmiyordu. Cocugun kuzeni benim arkadasimdi ve maalesef benden hoslaniyordu ve bunu belli etmekten cekinmiyordu. Tum bu olumsuzluklar icinde ben koydum kafamaa bu cocuk benim olucak uleyn :d dedim. Tabii karsisina gecerek degil. Nasil mi? Beyin gucuyle. Evet,dalga gecebilirsiniz ama aynen oyle. Her gun olumlama yaptim imajine ettim ve farkli bir yontem olarak onun en sevdigi hayvan olan kopekle ona mesajlar yolladim. Tabiiki gercek mesajlar degil.Kopek hayaliydi,hatta ismini James koydum. Bir suru sey yolladim James ile. Ondan hoslandigimi,onun da bana ilgi gostermesi gerektigini James'e soyleyip yolladim ona. Ve James mesaji eksiksiz ulastirmisti. 1-1,5 hafta sonra cocugun beni facete ekledigini gorunce sok olsam da James'e tesekkur etmeyi ihmal etmedim. Eklemek isterim ki cocukla hic konusmamiz olmadi birbirimizi bile cok az goruyorduk yani hoslandigimi farketmesi gibi bir durum da yoktu. Kiz arkadaslarima cocugun beni ekledigini soyleyince hepsi " Oha,tanismadigi kisiyi eklemezdi o hatta benim yolladigim istegi kabul etmemisti." gibi tepkiler aldim. Sonrasi malum.. :) İnanin arkadaslar,inan ve basarin.
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Peki bu kişiyle nasıl tanıştınız ve uzakta olmasına rağmen nasıl bu kadar bağlanabildin? Merakımı mazur gör sadece belki o kişi "diğer yarın" değildir ve belki de önüne gelebilecek fırsatları kaçırıyor hatta çok yakınlarındakileri göremiyorsundur??? Amacım seni üzmek ya da ilişkini zedelemek değil lütfen yanlış anlaşılmasın - sadece seni çok umutlu göremedim o yüzden soruyorum

Yurt dışı gezimde daha yakından tanıştık.önceden az tanıyordum..

Masumiyetine inanıyorum..

Herkesi sevemiyor,herkesi masum göremiyorum..

Yakınlarda hoşuma gidecel kimse yok..

Onu yine de seviyorum..

Keşke daha ilgili daha cesur olsaydı...

Bak ''evlilikte tilkilik''isimli konuya bak..
Orda ayrıntılı anlattım..
Sayfama girip takip edebilirisn..
Yorumunu beklerim yine..:nazar:

Çok teşekkür ederim Lily :KK16:

Yok bu siteye sürekli giriyorum zaten..Ama böyle bir başlık olduğunu bilmiyordum google dan aşkı çekmek le ilgili arama yaparken bu başlığa denk geldim :KK9::KK9:

Hıdırellez dilekleri , Tefriciye bugün bitecek inşallah kızlarında yardımıyla....Evet inançla ve sabırla bekliyorum ... Ama o kadar uzun zamandır bekliyorum ki bazen umudumu tamamen kaybediyorum ve olumsuz düşünmeye başlıyorum...İş ortamımda gerçekten hoş okumuş insanlar çok ... Beğeni ve güler yüz gösteriyolar ama adım atan yok...Diyorum ben nerde yanlış yapıyorum... Sürekli motivasyonumu düşürmeden olumlu düşünmeye çalışıyorum ama olmuyo...Bu kadar yalnız kalınca olmuyo...Bütün kız arkadaşlarım kocalarıyla çocuklarıyla facebooka fotoğraf koyup mutluluk pozları atarken daha evliliği geçtim bir erkek arkadaşım bile yok...Eğer geçmişte sevgilim olsaydı ciddi bir ilişki yaşasaydım o zaman daha pozitif olabilirdim belki...Yine olur diye... Ama işte...Böyle gelmiş böyle gidecek gibi geliyo....Zihnimi olumsuz düşüncelerden arındırıp doğru insanı hayatıma çekmek istiyorum...ihtiyacım olan bilgi bu şu an :KK14:

İlk yazdığına cevap olarak "kelin ilacı olsa" dedim ya anlattıklarına bakılırsa senden aldığım enerji doğruymuş :KK9: Ben de aynı senin gibiyim - geçmişte ciddi bir ilişki yaşasaydın daha "negatif" olurdun çünkü o kişiyle sonu kötü ve sende derin yaralar açmış olarak bitmiş olurdu

Mavigece arkadaşım,
Sana olumlu şeyler yazabilmek adına son 10 sayfayı okumaya başladım sana da tavsiyem tüm topiği okuyamasan da son 10 sayfaya göz atman - emin ol çok şey katacaktır düşüncelerine :KK34: Hatta şu an bir arkadaşımızn zamanında paylaştığı bir yazıyı okuyorum Ali ile Ayşe'nin hikayesi... Tavsiye ederim

okuyacağım canım çok teşekkür ederim :KK16:

İlk yazdığına cevap olarak "kelin ilacı olsa" dedim ya anlattıklarına bakılırsa senden aldığım enerji doğruymuş :KK9: Ben de aynı senin gibiyim - geçmişte ciddi bir ilişki yaşasaydın daha "negatif" olurdun çünkü o kişiyle sonu kötü ve sende derin yaralar açmış olarak bitmiş olurdu

Hiç bişey yaşamayıncada hiç olmayacakmış gibi geliyo....Kendimi yabani gibi , rahibe gibi hissediyorum :KK1::KK1:

X