Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

Elbette bir ilişkiyi kafanızda bitirirken üzüleceksiniz.
Elbette kendinizi boşlukta hissedeceksiniz.
Elbette ağlayacaksınız.
Fakat o sırada kendinize şu cümleyi hatırlatacaksınız; "Her türlü duyguyu hissetmek doğaldır; çünkü hepsi hayatın bir parçası."
Ama bir duyguyu hissettiğiniz andan itibaren ne bir süre taşıyacağınız ise TAMAMEN BİR SEÇENEKTİR.

Aykut Oğut

Ben de bugün bi şeyi kafamda bitirdim.
Aslında olabilecek bi ilişki için bugün çok olumsuz düşünüyorum ve vazgeçiyorum şimdi.
Ruh halim pek iyi olmasa da bu süreyi uzun tutmayacağım.

Ortada hiçbir kötü şey yokken yapıyorum bunu. Sadece ve sadece his.
Sabahtan beri bu konuda çok kötü hissettiğimden peşine düşmemem gerektiğine karar verdim.

Planlarım vardı ama o planlarım için bile hiçbir şey yapasım yok.
Bu durumum bir işaret belki de. Olmayacak bi şeyin hayali de kurulmazmış ya..

Ama uzun zamandır çok enerjik ve olur gözüyle bakarken aniden böyle olmasının sebebi ne olabilir anlayamıyorum.

Anlayan yorum yaparsa sevinirim. :KK14:

10 dk dolmamış özel msj için. :s Ben de hiç iyi değilim umutlu yaa... :84::84::84::84:

Bugün ehliyet sınavım vardı. Bu sınavdan sonra harika olacaktım.
Ve gerçekten de çok güzel geçti.
Yapmak istediklerim vardı bi amacım konusunda ama sabah evden çıktığım andan beri çok kötü hisler kapladı beni.
Nedensiz ve aniden.
Şu sınav geçsin diyordum, hazırlanmaya başlayacağım o isteğim için diyordum, yıllardır görmediğim teyzem ve kuzenim geliyor yurt dışından pazartesi. Ona da seviniyordum, heyecanlıydım. O da yok şimdi. Çok fena bi durum. :s

Geçmiyor kötü his. :KK25:

Son düzenleme:
Elbette ağlayacaksınız.
Fakat o sırada kendinize şu cümleyi hatırlatacaksınız; "Her türlü duyguyu hissetmek doğaldır; çünkü hepsi hayatın bir parçası."
Ama bir duyguyu hissettiğiniz andan itibaren ne bir süre taşıyacağınız ise TAMAMEN BİR SEÇENEKTİR.

Aykut Oğut

Aslında olabilecek bi ilişki için bugün çok olumsuz düşünüyorum ve vazgeçiyorum şimdi.

Sabahtan beri bu konuda çok kötü hissettiğimden peşine düşmemem gerektiğine karar verdim.

Ama uzun zamandır çok enerjik ve olur gözüyle bakarken aniden böyle olmasının sebebi ne olabilir anlayamıyorum.

Ey burnu kanasa hemen kadere küsüp yüzünü ekşiten!
Gülden hiç ders almıyor musun?
Bütün yaprakları tek tek yolsan gül yine de gülmekten vazgeçmez.
Hale razı oluş şükürdür.
Gül de daimi bir şükür makamındadır.
Hem bilmez misin ki başına gelen sıkıntılar aslında daha büyük bir sıkıntıya set olur da başındaki belayı def ederler.
O halde yüzün gülsün.

biraz önce sana iyi değilim demiştim ya bunu okuyunca çok iyi oldum :) oku bunu hemen sonra durumun hakkında yazacağım

Ey burnu kanasa hemen kadere küsüp yüzünü ekşiten!
Gülden hiç ders almıyor musun?
Bütün yaprakları tek tek yolsan gül yine de gülmekten vazgeçmez.
Hale razı oluş şükürdür.
Gül de daimi bir şükür makamındadır.
Hem bilmez misin ki başına gelen sıkıntılar aslında daha büyük bir sıkıntıya set olur da başındaki belayı def ederler.
O halde yüzün gülsün.

biraz önce sana iyi değilim demiştim ya bunu okuyunca çok iyi oldum :) oku bunu hemen sonra durumun hakkında yazacağım

Yazdım yukarda da. İşte bi sıkıntı yok ki ortada.
Yani başıma bi iş gelmiş olsa ona üzülürüm sonra toparlarım. Üzüntüde ısrar etmem, iyi tarafını görmeye çalışırım hep.
Ama beni asıl üzen aniden bu hale gelmiş olmam. Bugün ben süper olmalıydım. İsteğim için bir adım daha atmalıydım. :/
Zaten ne zamandır çok olumluydum. Olacaktı bu iş. Kayboldu o haller şimdi. :s

Elbette ağlayacaksınız.

Aykut Oğut

:) belkide egon seninle oyun oynuyodur he ? gerçekten ilerleme gösterdiğin için ego bunu kabul etmiyodur.
yada şöyle kendi durumumla ilgili sana 2 seçenek var
1-Ya gerçekten ben ilerledim hayallerim düşündüklerim onunla olmayacaktı evren bana bu şekilde göz kırpdı
2-Ya da herşey daha güzel olacak ama bi aşamadan geçmesi gerekiyodur yazmıştım:)

elbette umutsuzluğa kapılcaksın elbette ağlıyacaksın neticede biz insanız :)
bence neden böyle düşündüğünü nedeni sorgula ilk önce.Belki bi işaret bulursun dua et ben şu günlerde tebessüm edebiliyorsam dualarım sayesinde :)

Yazdım yukarda da. İşte bi sıkıntı yok ki ortada.
Yani başıma bi iş gelmiş olsa ona üzülürüm sonra toparlarım. Üzüntüde ısrar etmem, iyi tarafını görmeye çalışırım hep.
Ama beni asıl üzen aniden bu hale gelmiş olmam. Bugün ben süper olmalıydım. İsteğim için bir adım daha atmalıydım. :/
Zaten ne zamandır çok olumluydum. Olacaktı bu iş. Kayboldu o haller şimdi. :s

Şu var ki biraz serbest bırakmak lazım istekleri:)
ısrarcı olmak güzel o ruh haline giriyosun ama biraz serbest bırakmakta gerek
hergün şen şakrak olamayız ki :)
bazen ya bak enerjimiz düştü kötü bişey olacak diye kasıyoruz halbuki bunlar olacak şeyler :)

İnan bende bazen senin hislerine kapılıyorum yalnız değilsin bu konuda
herşey berbat olacakmış gibi geliyo yada yaptıklarımın hiç bi işe yaramadığını düşünüyorum :)
ama kısa bi süre sonra sen insansın umutlu sende bu düşüncelere zaman zaman misafir olacaksın
ve doğru yoldasın ego seni sıkıştırıyor diyorum :)

:) belkide egon seninle oyun oynuyodur he ? gerçekten ilerleme gösterdiğin için ego bunu kabul etmiyodur.
yada şöyle kendi durumumla ilgili sana 2 seçenek var
1-Ya gerçekten ben ilerledim hayallerim düşündüklerim onunla olmayacaktı evren bana bu şekilde göz kırpdı
2-Ya da herşey daha güzel olacak ama bi aşamadan geçmesi gerekiyodur yazmıştım:)

elbette umutsuzluğa kapılcaksın elbette ağlıyacaksın neticede biz insanız :)
bence neden böyle düşündüğünü nedeni sorgula ilk önce.Belki bi işaret bulursun dua et ben şu günlerde tebessüm edebiliyorsam dualarım sayesinde :)

Bu arada ağlamıyorum ben. :)) O ayrılık acısı yaşayanlar için yazmak istediğim bir şeydi aslında. :))
Ama çok umutsuzum.

Nedeni acaba acaba diye düşünmeye başlamam. Ama sorun da orada başlıyor. Ben hiç acaba diye düşünmüyordum.
Gerçekten inanıyordum. Sadece inanıyordum.
Ve yapmam gereken şey de belli. Ortada kötü bir şey yok.

Neden acaba diye düşünüp hiçbir şey yapmak istemeyen birine döndüm bunu bilmek istiyorum. :KK43:

Ego oyunu diye ben de düşündüm. Büyük ihtimal. Beni caydırmaya çalışıyor.

Ya da gerçekten de olmayacak ve ben bunu hissediyorum. :KK43:((

Ama şimdi iyi oldum bile biraz. Yeniden isteğime sıkı sıkı tutunasım geldi. :KK70:
Yazarken mi bir şeyleri fark ettim nedir ... :KK70: İyiyim. :KK51:

Çok çabuk değiştiğime göre ego mu acaba gerçekten ... :44:
Olmayacağı olsaydı duygu durumum düzelmezdi di mi ... Bu kesin egooo...! :O

Şu var ki biraz serbest bırakmak lazım istekleri:)
ısrarcı olmak güzel o ruh haline giriyosun ama biraz serbest bırakmakta gerek
hergün şen şakrak olamayız ki :)
bazen ya bak enerjimiz düştü kötü bişey olacak diye kasıyoruz halbuki bunlar olacak şeyler :)

Doğru söylüyorsun. Epeydir serbestti de bu sabah aldı beni bir endişe ve başarısızlık korkusu.
Seninle konuşunca geçti ama. :KK19:

Bu arada ağlamıyorum ben. :)) O ayrılık acısı yaşayanlar için yazmak istediğim bir şeydi aslında. :))
Ama çok umutsuzum.

Nedeni acaba acaba diye düşünmeye başlamam. Ama sorun da orada başlıyor. Ben hiç acaba diye düşünmüyordum.
Gerçekten inanıyordum. Sadece inanıyordum.
Ve yapmam gereken şey de belli. Ortada kötü bir şey yok.

Neden acaba diye düşünüp hiçbir şey yapmak istemeyen birine döndüm bunu bilmek istiyorum. :KK43:

Ego oyunu diye ben de düşündüm. Büyük ihtimal. Beni caydırmaya çalışıyor.

Ya da gerçekten de olmayacak ve ben bunu hissediyorum. :KK43:((

Ama şimdi iyi oldum bile biraz. Yeniden isteğime sıkı sıkı tutunasım geldi. :KK70:
Yazarken mi bir şeyleri fark ettim nedir ... :KK70: İyiyim. :KK51:

Çok çabuk değiştiğime göre ego mu acaba gerçekten ... :44:
Olmayacağı olsaydı duygu durumum düzelmezdi di mi ... Bu kesin egooo...! :O

hissetmekten kastın içindeki seslerse evet egon :)
sakın sakın vazgeçme :)
bence egon seni caydırmaya çalışıyor :) kalbini sıkıştırıyor biyere sığamıyosun dimi :)
bende öyle oluyorum çünkü

hissetmekten kastın içindeki seslerse evet egon :)
sakın sakın vazgeçme :)
bence egon seni caydırmaya çalışıyor :) kalbini sıkıştırıyor biyere sığamıyosun dimi :)
bende öyle oluyorum çünkü

Vazgeçmeyeceğim. :KK51:

Bi yere sığamıyorsun derken neyi kastettin ? :26:

Doğru söylüyorsun. Epeydir serbestti de bu sabah aldı beni bir endişe ve başarısızlık korkusu.
Seninle konuşunca geçti ama. :KK19:

bunu tetikleyen hiç bişey olmadığına eminsen :) devam et eğer bu durumu tetikleyen bi durum varsa o hale geri dön o hali ikna et :)

çünkü sen kendi kafanda kurdun konuştun :) başkasına anlatırken aslında gerçek düşüncelerini ortaya serdin :) kuruntularımız var ya yedi bizi :KK70:

bunu tetikleyen hiç bişey olmadığına eminsen :) devam et eğer bu durumu tetikleyen bi durum varsa o hale geri dön o hali ikna et :)

çünkü sen kendi kafanda kurdun konuştun :) başkasına anlatırken aslında gerçek düşüncelerini ortaya serdin :) kuruntularımız var ya yedi bizi :KK70:

Evet aynen kafamda kurdum. Ama şu anda iyi olsam da o olay için bi çaba harcayasım hala yok.
Yarına öbür güne değişim yaşarsam yaparım belki bi şeyler.
Onun dışında vazgeçmek bu aşama zaten zor bir iş değil benim için. :))
Bilmiyorum ne yapacağımı. Az önce vazgeçmeyeceğim desem de hala karışığım.Biraz zaman ihtiyacım var sadece.

Çekim yasası sayesinde aşk hayatımızda mutluluğu nasıl yakalarız?

Ne istediğimizi değil, gerçekten bilinçaltında neye ihtiyaç duyduğumuzu çekiyoruz hayatımızda. “Beni seven, bana iyi davranan, romantik bir beyaz atlı prens gelsin” diyorsunuz. Ama gele gele babanıza benzer biri geliyor hayatınıza. Çünkü çocukluğunuz boyunca annenizle babanızı kavga ederken, babanızı annenize şiddet uygularken görmüşsünüz. Kafanızda “annemle babam birbirini sevmeli” düşüncesi var. Çünkü onlarn birbirini sevmesi, sizin çocuk olarak güvenceniz demek. Onların biribirini sevmediğini kabul etmek yerine, bilinçaltında “sevgi eşittir şiddet görmek” görüntüsü yer alır. Sonra “ben sevgi istiyorum” dediğinizde, hayatınıza size şiddet gösteren birini çekersiniz.

“Bana iyi davransın, beni sevsin” diyor herkes. İyi de, sizin hayal ettiğiniz sevgilinin de sizi seçebilmesi lazım. Yani soru şu: Ben karşı cins olsaydım, beni partner olarak seçer miydim? Önce kendi bilinç seviyemizi yükseltmemiz gerekir. Çünkü herkes daima layığını bulur.

KENDİNİ SEVMEK $melek.gif

Hayallerimizi bir bina olarak düşünürsek, kendini sevmek ve onaylama kavramını bu binanın temeli olarak düşünebiliriz. Bu kavram beraberinde çok bilge bir anlayışı da sağlar. Bir insanın kendini olduğu gibi sevip kabul etmesi, asla bir vazgeçme ve olanla idare etme olarak algılanmamalıdır. Ya da klişe bir tabirle “bardağın boş tarafını görmemek, dolu tarafına bakıp mutlu olmak” diye anlaşılmamalıdır.

Kendini olduğu gibi sevip kabul etmeye başlayan insan, kendini aynı zamanda yeterli buluyor demektir. Kendini yeterli bulan kişi aynı zamanda kendine güvenir ve bu kişinin kendini onaylaması demektir. Bu kabulleniş, bedensel ve duygusal olarak kabullenişleri de içerir. Affetme bilincimizi güçlendirir. Sevilen ve kabul edilen kiloların yok olmaya başlaması gibi… İçsel olarak kabul edilen öfkenin bir daha bizi etkisi altına alamaması gibi… Yıllar boyu süren özlemlerin, suçlulukların kabusların sona ermesi gibi…

Elbette ki bir insanın kendisini bir anda kabul etmesi ve kendiyle barışık olması mümkün değildir. Bu bir süreçtir. Ama bu harika bir süreçtir. Hayatınızda sevginin hayat bulmasını sağlayın. Sevgiyle düşünün, konuşun, yorumlayın. Kendini sevmek asla duygularını bastırmak değildir. Tam aksine yüzleşmek ve daha çok sevmektir. İçimizden geliyorsa ağlamak, bağırmak, çağırmaktır. Saklı kalan duygularımıza ifade yolu bulmaktır.

Kendimizi sevmek, kendimizdeki değer duygusunu keşfetmemizi sağlayacaktır. Kendini değerli bulan insan kendine değer veren insanları etrafında toplayacaktır. Bu durum başkalarına yaydığımız negatif durumlardan bizi çeker alır… Evet… kendini sevmek bardağın dolu tarafına bakmaktır… Bardağın dolu tarafına baktığınızda boş tarafın nasıl dolmaya başladığını deneyimleyeceksiniz…

AKIN BERK SÜRÜCÜ

lucky_star_by_voudrais-d5df0ca.jpg

DÜŞÜNCE GÜCÜYLE ERKEĞİ KENDİNE AŞIK ETMEK :KK51:

tumblr_m9bn0r0JMx1rdvztso1_500.gif

Aşk hayatınızda daha sağlıklı ilişkiler geliştirmek, erkeklerle kendinize güveninizi geri kazanmak yada platonik aşkınızı kendinize aşık etmek mi istiyorsunuz?

Üzülmenize gerek yok,istediğiniz erkeği kendinize aşık edebilirsiniz. Erkeklerle konuşmak ve istediğiniz biriyle beraber olmak için kendinize güveninizi yeniden geliştirebilirsiniz. Ömrünüzün sonuna kadar kesinlikle böyle yaşamak zorunda değilsiniz.

Çoğu insanda düşünceleri alma kapasitesi, düşünce göndermekten daha fazla olabilir. Bazılarında ise tersine olabilir. Çevresine hâkim olmaktan hoşlanan kişilerde, alıcılık oranı daha düşüktür. Başkalarının davranışlarından çabuk etkilenenler ise verici yayınını pek beceremeyebilirler. Ama, bu özellikler o kadar önemli değildir. Yeter ki, bu işin tekniğini iyi bilelim.
Peki bir erkeği kendine aşık etmenin yolu nedir?

Hanımlar, düşünce ve inanç sisteminizi erkeklerle kolaylıkla ilişki kurmak ve onu kendinize aşık etmek için yeniden yapılandırabilirsiniz. Çoğunlukla erkeklerle olan ilişkilerinizde size engel olan ve kendinize olan güveninizin düşmesine sebep olan sahip olduğunuz negatif inançlarınız.
Beyin Frekans Teknolojisi ile Hızlı Baştan Çıkarın ve karşınızdakini cezbedin. Zihninizi tekrar programlayacak subliminal (telkin) mp3 ürünü ile, istediğiniz erkeği çaba sarfetmeden baştan çıkarın kendinize aşık edin.Sizin etrafınızda nasıl pervane olduğuna şaşıracaksınız.

Son düzenleme:
DÜŞÜNCELERE HAKİM OLMAK

Eğer kendi üzerinizde çalışma yapmaya karar verir ve konsantrasyon gücünüzü arttırmayı, sizin gelişiminiz ile ilgili herhangi bir hedefe yönelmeyi dilerseniz; düşünmeyi arzu etmediğiniz düşüncelerinizi fark edip, onları yakalayabilir ve onlar üzerinde hakimiyet kurabilirsiniz. Bu sizi, yaşama bakışınızı değiştirmeye götürür. Yaşama bakışınızın değişmesi ona daha fazlasına değmenize, daha fazlasını görmenize neden olur. Daha fazla görmek, algılamak ve hissetmek zaman içinde bilinç ve şuur durumundaki değişimlere neden olur. Şimdi ne yaptık aynı zinciri tersten uyguladık…

Düşüncelerinize sahip çıkmadığınız zaman kendi enerjiniz de dağınık olur. Zihniniz bir oraya, bir buraya dolaşırken nasıl olur da bir gelişimden söz edilebilir. Düşüncelerin en ilkel hali, oradan oraya gezinme halleridir. Düşünceyi konsantre bir biçimde belli hedefler üzerinde tutabilmek uygulama yapmayı gerektirir. Bütün başarılı insanlar düşüncelerini belli bir hedef üzerinde tutmayı başaran insanlardır. Başarılı olmak için hedefe konsantrasyon gücünüzü arttırmanız birinci şarttır.

Enerjinin bedende dağınık olması düşüncelerin dağınık olması demek olur. Ve böylece bedendeki işlevlerde bozulmalarda görülebilir. Duruma göre hastalıklar bile oluşabilir.

Bunun için uygulanabilecek metotlar sade ve disiplinli konsantrasyon çalışmalarıdır, meditasyonlardır, nefes egzersizleridir. Ve bir de devamlı düşünceyi yakalamaya çalışmak, uygunsuz düşüncelerin yerine diğerlerini yani olumlularını yerleştirmektir. Ne zaman ki zihninizi anlamsız bir konuyu irdelerken, onunla meşgul olurken yakalarsanız; biliniz ki o hal koca evren içinde sizin için sadece ve sadece bir zaman kaybına neden olmaktadır...

O nedenle anlamsız düşünceleri kendinizin ve Bütün’ün gelişimine faydalı olabilecek olanlarla değiştirin. Karamsar ve yaşamı olumlamayan düşüncelerde ısrarlı olmayın çünkü düşünce bir enerjidir ve o tip bir enerjiyi yollamakta ısrarlı olursanız, kendi kendinize bir sürü zorluk ve ters giden işler zinciri yaratabilirsiniz ama uyanık, açık, berrak bir zihin çok değerlidir ve tüm Doğu felsefelerinin özünü oluşturur. Düşünce enerjinizi rastgele her yere dağıtmayın, başarı ve gelişim için hedefe lazer etkisi ile gönderilmiş yoğun ve konsantre düşüncelere ihtiyacınız var ama hedefleriniz nefsani ve size veya başkalarına zarar veren hedefler olursa, evrenin gizli düzeniyle uyumlu değilse aynı lazer etkisinin geri dönüp önce sizi vuracağını da unutmayın!...

meditasyon_by_accelerator.jpg

Son düzenleme:
Çooook beğendim ben bu konuyu. Bir zamanlar bende ilgileniyordum düşünce gücüyle istediğimi elde etme konusuyla aslında bayağıda iyiydim:KK1: Aykut Oğutun evrenden torpilim var kitabını ve bir kaç kitap daha okumuş internetten de baya araştırma yapmıştım ama sonra bıraktım nedense:44: Ama şimdi fark ediyorum ben bıraksam da düşüncelerim hayatımı etkilemeye devam ediyor.

Benim aşık olamama gibi bir haleti ruhiyem vardı:KK17: Tüm arkadaşlarım aşk hayatlarını anlatır bende hep dinlerdim:KK53: Sonra aşık olmayı istedim hemde çook.. Şimdi hoşlanıyorum birinden ama platonik:KK17: Neden karşılıksız bir aşk içinde olduğumu da şimdi anlıyorum.. Ben kaşındım! Dualarım hep aşık olabilmekle ilgiliydi karşılıklı bir aşk yaşamakla ilgili değil:18: Şimdi ondan bir karşılık alabilmeyi yada en azından benimle aynı duyguları paylaşıp paylaşmadığını öğrenebilmeyi istiyorum. Bakalım inşallah buda olur..

Tryamour paylaşımların çok güzel takipte olacağım:KK34:

Çooook beğendim ben bu konuyu. Bir zamanlar bende ilgileniyordum düşünce gücüyle istediğimi elde etme konusuyla aslında bayağıda iyiydim:KK1: Aykut Oğutun evrenden torpilim var kitabını ve bir kaç kitap daha okumuş internetten de baya araştırma yapmıştım ama sonra bıraktım nedense:44: Ama şimdi fark ediyorum ben bıraksam da düşüncelerim hayatımı etkilemeye devam ediyor.

Benim aşık olamama gibi bir haleti ruhiyem vardı:KK17: Tüm arkadaşlarım aşk hayatlarını anlatır bende hep dinlerdim:KK53: Sonra aşık olmayı istedim hemde çook.. Şimdi hoşlanıyorum birinden ama platonik:KK17: Neden karşılıksız bir aşk içinde olduğumu da şimdi anlıyorum.. Ben kaşındım! Dualarım hep aşık olabilmekle ilgiliydi karşılıklı bir aşk yaşamakla ilgili değil:18: Şimdi ondan bir karşılık alabilmeyi yada en azından benimle aynı duyguları paylaşıp paylaşmadığını öğrenebilmeyi istiyorum. Bakalım inşallah buda olur..

Tryamour paylaşımların çok güzel takipte olacağım:KK34:

Teşekkür ederim. :)) Beğenmene çok sevindim. Faydalı olabiliyorsa ne güzel.

Ama sen de bu işi zaten öğrenmişsin. :)) Baksana kendinin kaşındığının farkındasın. :))
Geçmişteki beni anlatmışsın sanki şimdiki durumunla.
Benim lise döneminden sonra başladı aşk acaba nasıl bir şey.. Ben de yaşasam, çok aşık olsam derdim.
Hatta bir gün 7.sınıfta bir arkadaşım sevgilisinden ayrılmıştı. Üzülüyordu baya. Ben de dedim ki nasıl bir şey bu aşk acısı?
Dünyanın en kötü hislerinden biri demişti. Çok çok kötü vs.
Ben taa o zamandan başladım acaba aşk acısı nasıl diye düşünmeye... :KK14:
Neyse lise bitti. Yine benim ayılıp bayıldığım kimse olmadı.
O sıralarda da yaa ben de aşık olsam keşke, aşık olsam, aşık olsam diye diye ilk görüşte birine tutuldum. :O
Platonik oldu. Adamakıllı suratını da göremiyordum çocuğun. Profilden çok yakışıklı görünüyordu ama. :KK70:
Öyle içimde büyüttüm, büyüttümm.. Yalnız o çocuk dışında herkesin haberi vardı.
Saklamıyordum kendime güveniyordum ama ne hikmetse bi fırsat olmadı onunla konuşmaya o zamanlar.
Sonra bi şeyler oldu bitti derken ben bi acıya düştüm ... Amaannn... Sağlığım tehlikeye girdi hatta.
Çok kötüydü. Al işte sana aşık da oldum, aşkın acısının en alasını da çektim. :KK53::KK53:
Ne dediğime hiç dikkat etmemişim.

Ama sonra naptım biliyor musun ... 2.5 yıl sonra..
Onunla bi daha görüşsem, bana aşık olsa, ben onu istemesem, arkamdan ağlasa diye kafamda kurmaya.
Ve hepsi de oldu. :21:Geç oldu ama oldu. Olmasa ben hayatıma doğru düzgün devam edemeyecektim.
Kafamda bitirip nefret ettim ondan. Hiçbir zaman aşık olmadığımı ve sadece gözümde büyüttüğümü anladım ayrıca.
Boşa acı çekmişim yani. :KK53: Tabi bu çekim yasası boşa da olsa illa getirdi önüme. Yaşadım acı çekme tecrübesini.
Güzel oldu. Deneyim oldu bana. :)))
O da kaldı öyle terk edilmiş ve biçare. :KK51::KK51:

Sen bu farkındalığınla çok rahat ipleri eline alabilecek birisin.
Umarım çok güzel olur devamı.

Platonik olarak kalsa bile o da bir anıdır ama muhakkak bir şeyler öğrenirsin bence. Sonra ona göre hareket edersin artık.

:KK31:

Bu arada aşık olamama durumunu çok iyi bilirim.
23 yaşındayım, daha yeni attı kalbim biri için. :KK31::KK31:

Evveett, konu çok güzel, benim konum :) Ben de yakaladığım herkese bunu anlatmaya çalışıyorum zaten: Bilinçaltımız aslında çok güçlü ve hayatımızı kontrol etmekte. Ama biz de bilinçaltımızı düşüncelerimizle kontrol edebilme gücüne sahibiz. Çünkü, bilinçaltımız zaten bizim düşüncelerimiz, yargılarımız üzerine inşa edilmekte.

Size birşey anlatıcam. Sevgilisinden ayrılan ve onu hala unutamayan bi arkadaşımla bir çalışma yapmıştık. Onu unutmamasını isteyen bir bilinçaltı kodu sonuçta. Sonuç çok ilginç. Arkadaşım, renkli bir hayat istiyor, gezmek, yeni yerler görmek istiyor. Bu renkli ,canlı hayatı da ayrıldığı sevgilisiyle bağdaştırmış bilinçaltı. O gidince, özlem duyulan bu hayata kavuşabilmesi için de bilinçaltı sürekli hatırlatma içinde. Bunu farkedince zaten olay çözüldü. O bağımlılık hali kalktı, rahatladı. Gezi programları yapmaya başladı hatta :)

Bilinçaltınız sizinle hisleriniz aracılığıyla iletişim kurmaya çalışır. Bunları takip edip de onun sesini dinlerseniz, esas kaynağa ulaşabiliyorsunuz. Niye platonik aşık oluyoruz mesela :) Birşeylerden korumaya çalışıyor demek ki....Ama ne??

çok çok sevgiler hepinize :)

Ya, bi de kızlar, çekim yasasıyla ilgili birşey diyicem. Tamam, sizin beklentileriniz nelerdir, buna karar verin, hissedin. Ama siz hissedince o kişi sizin karşınıza çıkacak diye bir şey yok. Siz, karşınıza çıkan insanların o yönlerine odaklanıyorsunuz. İçinizde ne varsa, onu görmeye çalışıyorsunuz. Bu harika. Ama olay, karanlık odanızda hayal kurup da beyaz atlı prensinizi beklemekse işte orda yanılıyor herkes. Bunlar bilimsel araştırmalar sonucu ortaya çıkmış bu arada. Beklemek, adım atmamak sadece zaman kaybettiriyor, ve sonuç da hayal kırıklığına uğratıyor. Siz en güzeli, vizyonladığınız şeyler için adım atın. Çevrenizi (güvenli bir şekilde) genişletin ve seçenekleriniz olsun, seçeneklerinizi arttırın. Armut piş ağzıma düş olmuyo işte. Bilinçaltınızdaki engelleri kaldırdıktan sonra, adım atacaksınız. Bunu yapamıyorsanız, neden yapamadığınızı bilinçaltınıza tekrar dönüp soracaksınız. Maalesef, bunları kendim uydurmuyorum. Bu konu çok fazla gündemde ve ticari bir pazarlama aracı ki insanlar umutlarını bağlıyor. Dünyanın farklı bölgelerindeki üniversitelerde bu konuda araştırma ve deneyler aynı sonucu gösteriyor.

Çekim yasası diye bir şey var evet. Siz, kimseniz, nasıl düşünürseniz, karşınızdaki insanın, olayların o yönünü görürsünüz. Bunun dışında siz öyle düşündüğünüz için karşınıza çıkan durumlar, hoş tesadüfler bu yasaya girmez. Bugün zengin insanların hayatlarını incelediğinizde bunu görürsünüz. Hayal kurarak değil, adım atarak bu noktalara gelmişlerdir.
çok uzattım ama uyarmak da istedim. pozitifte olmak güzel ama hayallerinizi de siz gerçekleştirebilirsiniz, sizin adınıza başkaları değil...

tekrardan sevgiler

X