Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

bahçeye çıktım orda oturdum nete girdim öğleden sonra.
mm yeni yemek öğrendim.
ve sonraa acı sonn...
kavga gürültü ve açlık.
şimdi mutlu olmak için makarna yapıyorum. :KK56:
ben umursadım ağladım. nişanlıma çattım beni anlamıyorsun diye v.s
bu küslük durumu evde hoşuma gitmiyorrr.

cnm bu sorunlar hep var...
hani benm de ailem hep evde ve ister istemez bi sorn çıkması muhtemel oluyor bazen ama bugun şükür iyiydi
bu arada afiyet olsun makarnanı ye tabiii:KK56:
benm de cnm bitter çikolata istiyor bugun annemin yaptığı tatlıdan yedim ama kesmedi 2 lokma bitter olsaydıııııııı:26:

cnm bu sorunlar hep var...
hani benm de ailem hep evde ve ister istemez bi sorn çıkması muhtemel oluyor bazen ama bugun şükür iyiydi
bu arada afiyet olsun makarnanı ye tabiii:KK56:
benm de cnm bitter çikolata istiyor bugun annemin yaptığı tatlıdan yedim ama kesmedi 2 lokma bitter olsaydıııııııı:26:

sağol canım. akşam kavgadan bişey yiyemedim. iyi geldi.
hep evde olunca herkes kavga kaçınılmaz oluyor dediğin gibi.
başka birşeyler ye canımm...

iyi geceler kızlar:KK3:
geçmişteki kısımları okudum da...

AdrianaLima,
cnm daha hayatının başında, 20 yaşındasın, ben size göre o zaman abla sayılırım :KK1:
26 yaşındayım hayatta yaşadıklarımı yazsam ooooo neler neler... ama ben hayata küsmedim benim gibi rahatsızlık geçirenler iyileşince okullarına devam ettiler ben hem hastane hem okul mekik dokudum, çabuk yorulduğum halde arkadaşlarımdan daha çok emek verdim ve onlardan daha yüksek notlar aldım ama hastalığımı okumama engel görmediğim için yapabildim ve yıl kaybetmedim
ailem uzağa göndermedi istediğim bölümü okuyamadım benzerini okudum ama... yine de buna şükür... aöf son sınıfım 2. uni olarak... bi sürü eğitimler aldım ama şu an evdeyim çalışmıyorum küçücük bir yerde yaşıyorum
ha bunlar hep olumsuz koşullar bana göre... evet ben de çok yoruldum hayatın zorluğuyla küçük yaşta tanıştım ama bunlar benim hayata küsmem için neden değiller ki... ben hala uni sınavına girip 3. uni olarak istediğim bölümü okumayı planlıyorum
kafam almıyor ders falan ama olsun o olmazsa diğer ilgi alanlarımla ilgili hayaller kurarım
hayatı yaşıyorsak mecbur hayal kuracağız... herşey çok güzel olabilir demelisin
sen hayatı sev yeter ki... o sana karşılığını verir elbet...:KK34:

Umutlu ve Tryamour,
kızlar size noldu? evet insanız ağlarız falan ama... olumlama yapıyoruz o zaman daha mutlu olmak gerekmez mi:44:
hadi silkelenin güzeller:KK19:
bugun ben uyanırken hala sanki olumlama yapıyor gibi hissettim kendimi
sonra kalktım elimi yüzümü yıkayıp pencerenin önüne geçip derin nefesler aldım gözüm kapalı...canım sıkıldı biraz... sonra dedim olumlu düşün, kitap vardı ya okuduğum o biraz teorik hemen bitmiyor sıkıcı geliyor biraz okuyunca... ben de geçen yıl aldığım ve hemen okuyup bitirdiğim bi rkitabı gene aldım okumaya başladım içinde başarı hikayeleri, mutlu olmak için olumlu örnekler var
gaza gelmek için okudum:KK1: sonra uyuyaklamışım uyandım hala da iyiyim şükürler olsun
habire kendime aşkı çağırıyorum, gerçek aşk yakınımda diye telkinlerde bulunuyorum:KK52::KK52::KK52:
aslında burdaki olumlamaları alıp bir kağıda yazıp duvara asmak isterim ama olmaz benim odaya giren çok oluyor bu ne derlerse açıklaması zor biraz:KK37:
neyse bi yol bulcaz artık:44:
siz de kendinize gelin bakalım:KK34:
bu arada o fotolar harikaaaaaaaaaa:KK16::KK16::KK16:

ihtiyacım olan şey tamda buymuş :) nasılda anladın sirkelendim gerçekten :)

bende sabah kalktım ve çok mutluydum sanki çok başka ışık saçan güne uyanmıştımki zamanla yerini değişik bir duygu aldı bende bilmiyorum olumlamalarımı okudum yine :)

doğru nefes almayıda öğrenmemiz lazım.tüm benliğimizi harakete geçirmek için ..:) ama iyi geldin bana

silkelenmemiz lazımmmm...
düzelmek istiyoruzz.
bende şu varr
ben çok yalnızım, beni kimse anlamıyor duygusu var.

ihtiyacım olan şey tamda buymuş :) nasılda anladın sirkelendim gerçekten :)
ne mutlu cnm:KK16: iyi bişeye vesile olduysam ne mutlu :KK16::KK16::KK16:
evet şimdi kendimize gelme vakti...
napıyoruz
aşkı kendimize çağırıyoruzzzzzz:KK16::KK16::KK16:
hayatı kendimi ailemi insanları doğayı herşeyi seviyorum
seviyor ve seviliyorum
aşk çok yakınımda
tüm aşkın enerjisi içimde, etrafımda...
mutluyum, huzurluyum, güzelim:KK16::KK16::KK16:
güzellikler hep benimle...

bende sabah kalktım ve çok mutluydum sanki çok başka ışık saçan güne uyanmıştımki zamanla yerini değişik bir duygu aldı bende bilmiyorum olumlamalarımı okudum yine :)

doğru nefes almayıda öğrenmemiz lazım.tüm benliğimizi harakete geçirmek için ..:) ama iyi geldin bana

cnm ben biraz olsun öğrendim sanki...bi de bende nefes darlığı var, havalar da malum sıcak, bi de burası nemli... bugun de derinden gelen bir lağım kokusu:KK25:
ama olsun dedim boşver... hayat güzel vs kendime telkinde bulundum
bu aralar derin nefesler mecbur alıyorum çünkü tıkanıyorum maalesef...
internetten araştır doğru nefes teknikleri diye.. mutlkaa bişeyler çıkar:KK34:

silkelenmemiz lazımmmm...
düzelmek istiyoruzz.
bende şu varr
ben çok yalnızım, beni kimse anlamıyor duygusu var.
cnm o bende de var ama sen nişanlı değil miydin:44:
yalnızlık bakışa göre değişir Tuğçeciğim
insan bazen birkaç kişi içinde de olsa kendini yalnız hissetmezken bazen onca kalabalıkta yalnız gibi hisseder
kimse seni anlamıyor diye düşünüyorsan o his bende de var
üstelik konuşup dertleşeceğim arkadaşım yok çat kapı gideceğim komşum da...
tek konuştuklarım ailem o da günlük muhabbet işte...
ama kkya girip yazınca inan ki yalnızlığım gidiyor
biliyorum ki benim gibi düşünen insanlar var ve paylaşım yapıyoruz
ha bu yalnızlığı geçiriyor mu hayır, kısmen öyle gibi gözüküyor ama insan hep yalnızdır yeter ki kendini bu yalnızlığın içine hapsedip hayatı kendine zehir etmesin:KK34:

nişanlımla başbaşa kalmak istiyorummm...
nasıl yani:44:
hani başbaşa ortamınız olmuyor galiba fazla iki kişi kalamıyorsunuz bu manada mı? hep insan içindesiniz falan?!

Son düzenleme:
cnm o bende de var ama sen nişanlı değil miydin:44:
yalnızlık bakışa göre değişir Tuğçeciğim
insan bazen birkaç kişi içinde de olsa kendini yalnız hissetmezken bazen onca kalabalıkta yalnız gibi hisseder
kimse seni anlamıyor diye düşünüyorsan o his bende de var
üstelik konuşup dertleşeceğim arkadaşım yok çat kapı gideceğim komşum da...
tek konuştuklarım ailem o da günlük muhabbet işte...
ama kkya girip yazınca inan ki yalnızlığım gidiyor
biliyorum ki benim gibi düşünen insanlar var ve paylaşım yapıyoruz
ha bu yalnızlığı geçiriyor mu hayır, kısmen öyle gibi gözüküyor ama insan hep yalnızdır yeter ki kendini bu yalnızlığın içine hapsedip hayatı kendine zehir etmesin:KK34:

nasıl yani:44:
hani başbaşa ortamınız olmuyor galiba fazla iki kişi kalamıyorsunuz bu manada mı? hep insan içindesiniz falan?!

benimde öyle çat kapı gitçek arakdaşım yok komşum yok canım.
ailemle paylaşıyorum. onlarda etkileniyorlar. burda anlatınca rahatlıyorum.
ben yazlıktayım canım. o da gelemiyor istediği zaman. yeni bir iş açma peşinde. geldiğindede ailelerimiz oluyor hep. bayramın 3. günü kısmet olursa birbirimize ayırıcaz öyle konuştuk. çünkü buna ihtiyacımız var. 1 aydır başbaşa kalamamışız hiç.

iyi geceler kızlar:KK3:

Umutlu ve Tryamour,
kızlar size noldu? evet insanız ağlarız falan ama... olumlama yapıyoruz o zaman daha mutlu olmak gerekmez mi:44:
hadi silkelenin güzeller:KK19:
bugun ben uyanırken hala sanki olumlama yapıyor gibi hissettim kendimi
sonra kalktım elimi yüzümü yıkayıp pencerenin önüne geçip derin nefesler aldım gözüm kapalı...canım sıkıldı biraz... sonra dedim olumlu düşün, kitap vardı ya okuduğum o biraz teorik hemen bitmiyor sıkıcı geliyor biraz okuyunca... ben de geçen yıl aldığım ve hemen okuyup bitirdiğim bi rkitabı gene aldım okumaya başladım içinde başarı hikayeleri, mutlu olmak için olumlu örnekler var
gaza gelmek için okudum:KK1: sonra uyuyaklamışım uyandım hala da iyiyim şükürler olsun
habire kendime aşkı çağırıyorum, gerçek aşk yakınımda diye telkinlerde bulunuyorum:KK52::KK52::KK52:
aslında burdaki olumlamaları alıp bir kağıda yazıp duvara asmak isterim ama olmaz benim odaya giren çok oluyor bu ne derlerse açıklaması zor biraz:KK37:
neyse bi yol bulcaz artık:44:
siz de kendinize gelin bakalım:KK34:
bu arada o fotolar harikaaaaaaaaaa:KK16::KK16::KK16:

Maşallah sana. :))

Ya ben biri ufacık olumsuz bir şey dedi diye etkilenip kötü oldum. :44:
Normalde olmaz. Hiç etkilenmezdim ama bugün etkilenesim geldi demek ki.
Hala da istediğim şey olmayacak gibi geliyor. Ama bundan kurtulacağım.
İşin garip yanı olmazsa olmasın diyecek durumdayım. Yani mutsuz değilim asla.
Değişik bir his. :44:

Bir yerde okudum. Kadının teki dışarı çıkacakmış sabah, demiş ki "bugün evleneceğim erkekle karşılaşacağım"
Ve o gün tanıştığı adamla 20 yıldır evliymiş şimdi. :))

Bazen o kadar içten ve o kadar inanarak bi cümle sarf ediliyor ki, hemen gerçekleşiveriyor.
Bu da o duruma bir örnek bence. :))

Aynı şekilde Aykut Oğut ve karısı da tanışma gününün sabahı bir kağıda ilişki isteklerini yazmışlar birbirlerinden habersiz.
Aykut Oğut şunu yazmış "Kendisi gibi olmak isteyeceğim,benim gibi olmak isteyecek bir kadınla, huzur dolu bir ilişki" ve bu kağıdı katlayıp cüzdanına koymuş. Akşamına şimdiki karısıyla tanışmış, aşık olmuş. :))

:KK31::KK31:

kizlar ben yillardir tip icin ugrasiyordum yapamazsin diyen babam ve hocama karsi. sinif tekrari yapa yapa okudum yurtdisinda oldugum icin. Ama artik bazi seyler kader gibi geliyo. saldim yani bu ara hersey kotu gittigi icin. ben sizin mutlu mesut topiginizi hic bozmiyim:KK9: mutlu kalin ins.:KK16:

Maşallah sana. :))

Ya ben biri ufacık olumsuz bir şey dedi diye etkilenip kötü oldum. :44:
Normalde olmaz. Hiç etkilenmezdim ama bugün etkilenesim geldi demek ki.
Hala da istediğim şey olmayacak gibi geliyor. Ama bundan kurtulacağım.
İşin garip yanı olmazsa olmasın diyecek durumdayım. Yani mutsuz değilim asla.
Değişik bir his. :44:

Bir yerde okudum. Kadının teki dışarı çıkacakmış sabah, demiş ki "bugün evleneceğim erkekle karşılaşacağım"
Ve o gün tanıştığı adamla 20 yıldır evliymiş şimdi. :))

Bazen o kadar içten ve o kadar inanarak bi cümle sarf ediliyor ki, hemen gerçekleşiveriyor.
Bu da o duruma bir örnek bence. :))

Aynı şekilde Aykut Oğut ve karısı da tanışma gününün sabahı bir kağıda ilişki isteklerini yazmışlar birbirlerinden habersiz.
Aykut Oğut şunu yazmış "Kendisi gibi olmak isteyeceğim,benim gibi olmak isteyecek bir kadınla, huzur dolu bir ilişki" ve bu kağıdı katlayıp cüzdanına koymuş. Akşamına şimdiki karısıyla tanışmış, aşık olmuş. :))

:KK31::KK31:

o his neyse artık bugün bendede var :) uyuz oldum ya :) nasıl aşmalıyız

Kızlar kaç gündür gazatenin astroloji bölümünde ayın insanları olumsuz etkilediği yazıyor. birkaç güne düzelicekmiş sanırım. bana etkileniyoruz gibi geldi.

X