Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167

benim nasıl paypal acıldıgı hakkında bilgim yoktu hiç ama basit bir şeyse anlattıgınız gibi inşallah daha çok katılım olur.

bu arada şu konu linkini en cok siyasete dağıtmak gerek bence

Son düzenleme:
benim nasıl paypal acıldıgı hakkında bilgim yok hiç ama basit bir şeyse anlattıgınız gibi inşallah daha çok katılım olur.

şu konu linkini en cok siyasete dağıtmak gerek bence

Ben daha once paylasmistim, hatta yapilabilecek yardimlarla ilgili konu acilmisti, orada paylasmistim...
Bu arada evet kolay, umarim katilim artar...

Kazen size özel mesaj yazmak için arkadaş listenizde olmak gerekiyormuş. İstek gönderdim. Ödemeyi yaptım. Bilgileri göndereceğim sanırım özel mesajla...
Bu arada kart göndermenize gerek yok.

Ayrıca bize bu fırsatı verdiğiniz için çok teşekkürler.

kesinlikle katılıyorum.. en fazla 2 bilemediniz 5 dk bir işlem...
bu süre çok kısa ve mühim bir süre. bu kadar üyenin olduğu sitede bu kadar az rakam olması beni şaşırttı.Umarım rakam artar.

KK da toplana toplana 3000 TL mi toplandi deyip susuyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba, maili daha yeni gördüm üzgünüm.. ben de yardim etmek isterim.. Ama nasil ödeme yapicam anlayamadım. Çok vaktim de yok. Kredi kartim var. Biri özel mesaj ile aciklayabilir mi?

Paypal en güvenilir para ödeme yöntemlerinden biri, ben yillardir kullaniyorum
hic bi sorun yasamadim.
Paypala güvenmeyip, kredi karti yok diye vazgecenler icin söylüyorum.

özelden mesaj atamadım, ödemeyi paypal ile yaptım, vesile olduğunuz için teşekkürler. kart göndermenize gerek yok.

cepten giriş yaptığım için görememişim.. kredi kartıyla ödeme yaptım, özel mesaj atamadım.. bilginize

Ödeme yaptım ama arkadaş olmadığımız için özel mesaj gönderemedim. Arkadaşlığı kabul ederseniz oradan da yazarım. Bu arada kart istemiyorum.

Paypalda hesap açmak hotmailde mail adresi almaktan daha basit ve kısa süren bir işlem..Ayrıca paypal en güvenilir sistemdir çekinen arkadaşlar varsa.

Yalnız ben paypala banka kartımı ekleyemedim, iş bankası hesabımdı..Kabul etmedi..
Kredi kartından yaptım yine ödemeyi.

Ya arkadaşlar şu konu linkini hep beraber bir dağıtsak ya topiklere.

birkaç konuya yazdım şimdi ama kimse dönüp bakmıyor ya ne kadar üzücü.

Ya arkadaşlar şu konu linkini hep beraber bir dağıtsak ya topiklere.

birkaç konuya yazdım şimdi ama kimse dönüp bakmıyor ya ne kadar üzücü.

Canim bence cogu kullanici bu konunun farkinda. Ama kredi karti mecburiyeti var. Herkesin kredi karti yok malesef yada benim gibi kredi karti limiti dolmus olabilir. Ayrica baska yardim kampanyalari da var. En azindan kredi karti kullanmayanlar oradan da yardimda bulunabilirler. Insallah herkes bu konuda duyarli olur ellerinden geldigi kadar yardimda bulunurlar.

aslında yardım etmek istesek her türlü ederiz, kredi kartı olan arkadaşlar yardımcı oluyor bu topikte onlara da havale ile yollanır ödedikeri miktar veya kızlar da anlatmış paypal hesabı açmak cok basit bir işlemmiş. oradan da pro kart alınabilir.
en azından dönüp bakmalarını isterdim konuya ama

Son düzenleme:
KK da toplana toplana 3000 TL mi toplandi deyip susuyorum.

Yazık bizde dimi Kontes ? Mangalda kül bırakmayız lafa gelince ama iş icraate gelince...

Korkmayın arkadaşlar,batmazsınız.Kazen de cebine atmaz paranızı.Her türlü belge,kayıt vs.binbir incelikle iş yapıyor adam.

Lafla peynir gemisi yürümüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…