Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
Ben de kart istemiyorum zaten esas amaç profilimizin kırmızı olması ve kartın elimize ulaşması değil ki. Bu amaçla alınmadı bu pro kartlar.
önemli olan yardım.. o yüzden bu konuda herkesin anlayış göstereceğini düşünüyorum.

zaten kart tarafı öyle karışık ki kime ne göndereceğim inanın bilmiyorum : ( zira ödemeyi yapan formu doldurmuş ama hediye edilene yollanması gerekiyor kartın : (

Bence bu kampanya kapsamında kimseye göndermeyelim sadece yurt içi posta masrafı 100 TL civarında tutuyor. Bunu ben üstlenecektim zaten, yani sizin aldığınız her karta 1.5 TL sadece yurt içi ben ödeme yapacaktım. Yurt dışı posta masrafı onu bilmiyorum bile : )

Buna ek olarak Paypal her ödeme de 1.5 TL kesiyor masraf onuda ben üstlendim ama kendilerine yazacağım bunu 16 sında kampanyaya başladıktan sonraki ödemelerde almasanız zira şaka maka oda 100 TL tutuyor onu da ben finanse edecektim, havaya gideceğine SOMA'ya gitsin... yani bu yapacağım masrafları da ben ana paraya ana katılım ücretime ek olarak verecektim. Bakalım Paypal ne diyecek olumlu bakacaklarını sanmıyorum ama şansımı gene de denemek istiyorum.

Ben Soma icin nereye yardim ederim , guvenilir bir bicimde kime ulasirim, nasil ulasirim derken bu kampanyayi baslattiniz. Oncelikle bunun icin tesekkur ederim. Ikinci olarak , karti gondereceginizi tahmin etmemistim, o yuzden oyle bir talebim de olmadi. Bence dogru karar. Istemeyen degil , karti isteyen belirtsin. Sizinde kafaniz karismasin. Zaten kafalar yeterince karisik.

zaten kart tarafı öyle karışık ki kime ne göndereceğim inanın bilmiyorum : ( zira ödemeyi yapan formu doldurmuş ama hediye edilene yollanması gerekiyor kartın : (

Bence bu kampanya kapsamında kimseye göndermeyelim sadece yurt içi posta masrafı 100 TL civarında tutuyor. Bunu ben üstlenecektim zaten, yani sizin aldığınız her karta 1.5 TL sadece yurt içi ben ödeme yapacaktım. Yurt dışı posta masrafı onu bilmiyorum bile : )

Buna ek olarak Paypal her ödeme de 1.5 TL kesiyor masraf onuda ben üstlendim ama kendilerine yazacağım bunu 16 sında kampanyaya başladıktan sonraki ödemelerde almasanız zira şaka maka oda 100 TL tutuyor onu da ben finanse edecektim, havaya gideceğine SOMA'ya gitsin... yani bu yapacağım masrafları da ben ana paraya ana katılım ücretime ek olarak verecektim. Bakalım Paypal ne diyecek olumlu bakacaklarını sanmıyorum ama şansımı gene de denemek istiyorum.

Şu an 1 liranın bile önemli olduğunu düşünüyorum. Bir posta parasına 2 ekmek alınır, 5 kurşun kalem alınır, bir hikaye kitabı alınır... Amaç destek, yardım, yara sarmak değil mi?
Pro kart zaten paravan diye düşünmüştüm ben, öyşe de kalmalı...karşılık olunca yardım etmiş gibi hissetmiyorum ben...

Şunun altını çizmek istiyorum; kartı almak istiyorum derseniz kesinlikle yollarız, yurt içi veya yurt dışı fark etmez.

Kendi adima soyluyorum, pro uyelik basvurumdan sonra bir hafta yada 10 gun icinde , simdi tam olarak hatirlayamiyorum , yurt disinda yasadigim halde kartim elime ulasmisti. ama bu durumda kimse kart istemesin bence, zaten basvurudan hemen sonra pro uye olabiliyorsunuz . yonetimin bu yardim kampanyasi surecinde zaten , bir suru maddi manevi isi olacak bir de kart gonderme isleriyle onlari yormayalim.

82 kalp X 30 TL = 2460 TL (Kadinlar Kulubu disinda)

Emin olmak icin 3 kere saydim. Ikinci sayisim biraz Zeki Alasya'nin altin saymasina benzedi. :KK1:

Destege devam arkadaslar. 31 Mayis Son Gun.

Kendi adima soyluyorum, pro uyelik basvurumdan sonra bir hafta yada 10 gun icinde , simdi tam olarak hatirlayamiyorum , yurt disinda yasadigim halde kartim elime ulasmisti. ama bu durumda kimse kart istemesin bence, zaten basvurudan hemen sonra pro uye olabiliyorsunuz . yonetimin bu yardim kampanyasi surecinde zaten , bir suru maddi manevi isi olacak bir de kart gonderme isleriyle onlari yormayalim.

Tm simdi okudum tsk

82 kalp X 30 TL = 2460 TL (Kadinlar Kulubu disinda)

Emin olmak icin 3 kere saydim. Ikinci sayisim biraz Zeki Alasya'nin altin saymasina benzedi. :KK1:

Destege devam arkadaslar. 31 Mayis Son Gun.

ayni yaklaşık 3.000 TL diyelim değil mi ? ağanın eli tutulmaz !

bu yardım olduğu için de hadi de diyemiyorum zira yardımda gönüllülük esastır....

lakin 2.000 TL'lik telefonlardan profillerini siyah yapanlar, aaaa 1.000 TL maaş mı alıyormuş diyenler de hadi bir el atın!

Benim telefonum en ucuz telefonlardan Kazen cunku tuketim cilginligina karsi bir insanim ama kac tane aldigimi sanirim biliyorsun. Haklisin gonul isi bu ama dedigin gibi rizayla olmali.

Yalnız çoğu kişinin de kredi kartı yok birkaç kişi yardım etmek istediği halde alamadı bu yüzden.
ya bir tanıdık bulmak gerek ya da sırf bu yardım için alternatif yol :26:

Yalnız çoğu kişinin de kredi kartı yok birkaç kişi yardım etmek istediği halde alamadı bu yüzden.
ya bir tanıdık bulmak gerek ya da sırf bu yardım için alternatif yol :26:

Paypal hesabi acarsaniz oradan direkt bankamatik karti ile odeme yapabiliyorsunuz...

Paypal hesabi acarsaniz oradan direkt bankamatik karti ile odeme yapabiliyorsunuz...

Herkesin uğraşacagını sanmıyorum bununla ama ben kendim de birkaç tanıdıgıma söyledim kredi kartsız olmadıgını söyleynce vazgeçtiler

Herkesin uğraşacagını sanmıyorum bununla ama ben kendim de birkaç tanıdıgıma söyledim kredi kartsız olmadıgını söyleynce vazgeçtiler

Oturdugumuz yerden paypal hesabi acmak ugras degil inanin, ugras olsa bile bu kadarini en azindan yapmak lazim...

Arkadaslar kredi kartiniz yosa paypal hesabi acarak, direkt bankamatik kartiniz ile bu kampanyada tuzunuz bulunabilir. Link asagida;

https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/w...63663d3faee8d6cdb53fcfca2b5941339e576d7e42259

Linke tikladiktan sonra bireysel hesap ac kismina tiklayip bilgilerinizi giriverin, artik paypal hesabiniz var, geri kalan ilk sayfaya gidip Kazen'in verdigi odeme linkine tiklamak, iki dakikanizi almaz, yardim gercekten bu kadar uyeye az tabi ki...

X