Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
Aldığım tepkilere devam ;

Gönüllülük esas elbette ama siyaset bölümünde veya bdv.de konu açıp üzüldüğünü, üzüntüden uyuyamadığını söyleyen insanlar aynı anda başka konularda gerekli gereksiz her şeye para verdiklerini anlatıyor, buraya da gördükleri halde bakmıyorsa üzüldüklerini söylemesinler bence..

Allah yardımcıları olsun, kimseye muhtaç etmesin inşallah.

Kazen bey, katılım sağladım.

geçmiş olsun,acil şifalar dilerim.. dualarım seninle...

Uzun bir aradan sonra bu konuyla buraya uğramış olmak beni sevindirdi.
Dediğim gibi benim için en güvenilir yöntem sensin
Allah kimseyi yardıma muhtaç etmesin , ettiğini de yardım edenden esirgemesin.
Sen başlat abi her yardım kampanyanda durumum el verdiğince arkandayım .
Arkadaşlarımın prolukları hayırlı olsun . Sonra ki yardım kampanyanda görüşmek dileğiyle

Oy pıtırcığım hoşgeldin
Gönlüne sağlık..

kk nın da bu yaraya bant olmaya calısması cok sevindirici. Kendi adıma bir kaç yerden destek olduğum icin katılamadım ama gurur duydum sizinle.

1 sene önce efsane bir konu vardı incicilerin açtığı başlığın ismini o şekilde değiştirsem istediğimizi alır mıyım ki ?

"kaynım öptü hamile kalır mıyım ?" (kibar şeklini yazdım orjinali efsanedir)

merhaba bende katılmak istiyorum ödemeyi yapıp size özel mesaj atmam gerekiyor sanırım ama anlayamadım tam olarak ne yapmam gerekiyor. teşekkürler şimdiden

Valla neden olmasın en azından konuyu ''200 kişi okuyor''ibaresi garanti.

Bu arada bu defa becerebildim sanırım Kazen bir kontrol edebilir misin?:26:

merhaba bende katılmak istiyorum ödemeyi yapıp size özel mesaj atmam gerekiyor sanırım ama anlayamadım tam olarak ne yapmam gerekiyor. teşekkürler şimdiden

Ilk sayfada kampanyanin son katilim tarihinin hemen yaninda paylasilan link var odeme yapmak icin, o linke tiklayip ya kredi karti ile, ya paypal hesabin araciligiyla ya da burdan kredi karti olan bir arkadasa havale yapip onun odemesi icin irtibat kurarak odeme yapabilirsin, sonra Kazen'e ozel mesaj atman gerekli odeme yaptigina dair... Pro uye olacaksin, fakat bu ucret KK icin degil Soma'ya yardim icin yonlendirilecek, umarim yardimci olabilmisimdir, sormak istedigin bir sey olursa buyur...

çok teşekkür ederim yardımınız için..

gerekli işlemleri yaptım kazen bey bilginize..
özel mesaj atılamadığı için buradan yazdım.
bu güzel kampanyayı düzenlediğiniz için kendi adıma çok teşekkür ederim , Allah oradaki insanların yardımcısı olsun
bu arada bahsi geçen kartı bende istemiyorum.

Son düzenleme:
Daha evvel yazan oldu mu bilmiyorum , kampanya linki ekranın sağ/sol kısımlarında gözükse daha fazla insanin dikkatini çekebilir belki . Bir dönem yemek yarışması icin yapılmıştı . Henüz haberi olmayan ve desteklerini esirgemeyecek olan bir çok kişi vardır eminim .

yardım etmek ve üzülmek içten gelen duygudur zorlamayla olmaz kımse kımseden hesap soramaz
cebımde bıraz param var malum calışmıyorum eger ay sonuna kadar bı ihtiyacım cıkmazsa bende yardım etmek istiyorum ve bu durumda sana sonsuz güvenirim kazen

aynen canım bizim de demek istediğimiz bu zaten. zorlamayla olacak iş değil elbette. isteğimiz yardımın çok olması başka değil.

şu giydirme reklam yerlerine bu konu eklenebilir bence de nurlum.un dediği gibi o zaman herkes görür.

umarım daha cok katılım olur diyeyim tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…