Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
Yazık bizde dimi Kontes ? :KK50: Mangalda kül bırakmayız lafa gelince ama iş icraate gelince...:KK14:

Korkmayın arkadaşlar,batmazsınız.Kazen de cebine atmaz paranızı.Her türlü belge,kayıt vs.binbir incelikle iş yapıyor adam.

Lafla peynir gemisi yürümüyor.

Aynen sevdalinka ben şahsen daha fazla katilim okur diye bekliyordum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Burada kredi karti olmayan arkadaşlara olan arkadaşlar yardim ediyor zaten benimde yoktu mesela ama buradan bir arkadaş hatta birkac arkadaş teklif etti ve odememi eft yolu ile o arkadaşa yaptim o da kredi kartindan odemeyi cikardi isteyen rahatlıkla yolunu bulur bana gore katilim az oldu

..

Son düzenleme:
Burada kredi karti olmayan arkadaşlara olan arkadaşlar yardim ediyor zaten benimde yoktu mesela ama buradan bir arkadaş hatta birkac arkadaş teklif etti ve odememi eft yolu ile o arkadaşa yaptim o da kredi kartindan odemeyi cikardi isteyen rahatlıkla yolunu bulur bana gore katilim az oldu

..

Aynen benim de kredi kartım yok,bana da okypete yardım etti,ben de netten hesabına havale yaptım.

Yerimden bile kalkmadan...Zor değil ki...

Bence insan yardim etmek isterse bir sekilde ne yapar eder yardim eder.
Ben yurtdisinda yasadigim icin sagolsun burdan bir arkadas yardimci oldu, onun sayesinde ben de katlabildim.
Dedigim gibi istemek önemli, insan hele ki bir kadin istesin bir sekilde yine de halleder.

özelden mesaj atamadım, ödemeyi paypal ile yaptım, vesile olduğunuz için teşekkürler. kart göndermenize gerek yok.

Canan Hanımı ve bir arkadaşın daha kullanıcı isimlerinde ilk sayfada link var. Sebebi ise çok çok eski üye olmaları ve sitede 0 mesajları olmaları. Mesajları olmdığı için siteyi belki takip ediyorlar belki de dün gece attığım e-posta sonrasında geldiler. Belki siteye hayatlarında bir üye olurken bir kez şimdide yardım için geldiler bilemiyorum. Demem o dur ki biz ne güzel bir ülkeyiz ki bizi hiç tanımdan (tanımadıklarını var sayıyorum mesajları olmadığı için) bir e-posta sonrasında kampanyamıza katıldılar.

Kampanyaya katılan tüm güzel insanlara gönülden teşekkür ederim...

Lütfen bu konunun takipçisi olun...

Merhaba
Saat 17:00 itibari ile ödeme yaptım diyip listede adı olmayan lütfen bana ulaşsın, Paypal tarafına verdiğiniz adres ile burada olan adresiniz uyuşmadığı zaman üyeliğinizi bulamıyorum.

Cok az toplanmis. Ben katilimim cok cok daha fazla olacagini dusunmustum. 30 lirayi nelere vermiyoruz ki.

Kredi kartiniz yok diye vazgecmeyin. Benim de yoktu sitede arkadaslar yardimci oluyor sagolsunlar. Hadi siteden bulamadiniz hic mi esinizin dostunuzun kredi karti yok. Korkmayin guvenli bakin kac kisi odeme yapti bir sorun cikmadi.

kesinlikle katılıyorum.. en fazla 2 bilemediniz 5 dk bir işlem...
bu süre çok kısa ve mühim bir süre. bu kadar üyenin olduğu sitede bu kadar az rakam olması beni şaşırttı.Umarım rakam artar.

Bedava utu verecegiz desek o formu herkes doldurur, uye olur, kimse kusura bakmasin...
Hala cok az...

her yerde öyle yardım böyle yardım yazanlardan ses seda yok
demek ki boş konuşan çok varmış
kimse yardım etmek zorunda değil ona dğeil lafım
ama yardımcı olmalıyız vs vs yazıp da
kılını kıpırdatmayan aşırı kalabalık bir kesim var

kredi kartı olmayan varsa ben yardımcı olurum
bana özel mesajla ulaşın
görür görmez dönüş yaparım

Yani 3.000 TL'yi geçtik ? şimdilik ...

Çok az..Kk dan en az 10 bin toplanır, en azından 2 ya da 3 ailenin az buçuk yaralarını sararız diyordum, önceki yardım projelerinde katılım epey olmuştu.

Neyse daha vakit var, konunun bir kopyası siyaset bölümüne de açılabilir.

Bedava utu verecegiz desek o formu herkes doldurur, uye olur, kimse kusura bakmasin...
Hala cok az...

Aynen öyle..Akışta gördüğüm tüm konulara yardım mesajı ve link yazdım ama bir dönüt alınmadı :KK14::KK14:İlk sayfadaki resim herşeyi çok iyi anlatıyor ne yazık ki:KK24:

Aynen öyle..Akışta gördüğüm tüm konulara yardım mesajı ve link yazdım ama bir dönüt alınmadı :KK14::KK14:İlk sayfadaki resim herşeyi çok iyi anlatıyor ne yazık ki:KK24:

Umarim baska kanallar araciligiyla da yardimlar vardir...
Gununun ucte birini KK'de geciren KK kadinlari, hadi biraz daha destek oluverelim...

Kazen muhtemelen sitede değildir aldebaran2 adlı arkadasım ödemesini yaptı pro almamış gördüğüm kadarıyla.
Arkadaslık talebi gönderdim özel mesaj için.
Ayrıca bir tane daha pro aldım.Ödeme yaptım.

Kazen muhtemelen sitede değildir aldebaran2 adlı arkadasım ödemesini yaptı pro almamış gördüğüm kadarıyla.
Arkadaslık talebi gönderdim özel mesaj için.
Ayrıca bir tane daha pro aldım.Ödeme yaptım.

İşte KK da ki mai ladresleri ile ödeme yaptıkları mai ladresleri tutmayınca bulamıyorum bu yüzden açıklama bölümüne üye isimlerinin yazılmasını istiyorum kendisine de mail atmıştım KK üye adınız nedir diye...

işlem tamamdır...

19.05.2014 19:00 itibari ile ben ödeme yaptım ve adım listede yok diyen veya kalp sayımda sorun var diyen lütfen bana ulaşsın ...

Tuttuğum listeye göre şu anda sorun gözükmüyor...

Yarın özel sebeplerden dolayı 1 gün yokum. Gün içinde güncelleme yapamam ama döndüğümde tüm güncellemeleri yapacağım...

ek olarak istemezdim ama benden de dualarınızı esirgemeyin lütfen ... isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara...

dua mı ? isterim isterim... siz edin benim için ...

X