Hayatımı mahfeden iki kadın şimdi benden yardım bekliyor!

İstediği şey hiç karismayayim Twitter dan istediği kadına yazıp kandirsin sabah çıkıp gece gelsin birşey demeyeyim artık bunu astım ne zaman gelmiş ne zaman gitmiş umrumda olmuyor artık sadece aldatmaya kalkışınca burnundan getiriyorum ki benle evli durduğu zamanda kanı bozukluk yapmasına müsaade edemem ben boşandıktan sonra ne halt yerse yesin umrumda olmaz meslek konusuna gelince de beyefendi benim maaş kartım onda duracak diye hayaller kuruyor da kursun Dursun

Siz kimseye kötülük yapmadınız. Yardım etmezseniz de kötülük yapmış olmayacaksınız. Vicdanınız rahat olsun. Annesine siz değil eşiniz bakmak zorunda. Kendi üvey annenize de gelince, siz hastayken size iş yaptırmış ve bi şeyiniz olmadığını söylemiş ya, sizde ona iyisin bişeyi yok boşver ameliyatı diyip kapayın telefonu suratına. Ameliyat olursa da, iyisin bir şeyin yok maşallah kendinde bakarsın işinizde yaparsın de yine kapa telefonu. Lafını ortaya koy polemiğe girme.

Söylenecek çok şey var da sizi de doldurmanın manası yok. Neyin ne olduğunu biliyorsunuz zaten. O maaş kartının ilk harfini göremeden hak ettiklerini yaşatın onlara zamanı gelince. Terbiyesize bak, hem dalga geç hem maaş kartı bende duracak de

Diğer yazdıklarınız da bir o kadar üzücü. Ama buna bir evlilik olarak değil de daha iyi bir hayata geçmek için bir adım olarak bakın. Gücünüzü ve inancınızı kaybetmeyin

Çok kötü şeyler yasamissiniz. Bundan sonra o insanlar hayatınızda olmasın. İlahi adalet er geç tecelli eder. Sürüne sürüne, dayak yiye yiye gebersinler. Siz onlara bakmak zorunda değilsiniz. Vicdan yapacak hiç bir şey yok.

Sağolsun bir arkadaşım var candan öte onun sayesinde bu kadar mantıklı düşünüyorum bende tam olarak bunun için duruyorum sadece geçici bir hayat diyorum daha iyi şartlar altında yaşamak için birkac sene bana birşey kaybettirmez diyorum hem çocuklarım da büyür daha iyi olur diye düşünüyorum

Kizkardesim var benim gibi oda aynı şeyleri yaşadı ama benim gibi değil o bana kızıyor sen abartiyorsun diye o bize baktı büyüttü diyor insan babasının evine senede bir gidermi diyor kusuyor

vicansiz sana yapilanlari gormemek bence. sen onlara iyilik yapsan nolur bileceklermi omur boyu sana muhtac kalsinlar insallah

Kv sana iftira atacak dedikodunu yapacak arkandan atıp tutacak ama vicdansız olan sensin öyle mi . Eşinizin gözleri kör ayriyeten sizin düşüncenize saygısı yok dar görüşlü . Eşiniz bu yaşadıklarınızı görmüyor mu ya ne kadar sinir bozucu birisi

Katarakt yatacak bir hastalık değil gitsen bile gittiğin gün dön geri evine dokunmaz boylec3
Icinden gelmeyinc3 bi de sevgi vermeden beklediler mi zor geliyor insana yapası gelmiyor haklısınız ama gitmeseniz de huzursuz olacaksanız işini yap çekil. Bi kol bacak degil bu göz yani kalkabilir

Eski kafalı daha doğrusu işine geldiği gibi davranıyor annesine ölesiye düşkün herşeyin farkında ama ona göre şimdiki kadınlar yeme içme kadiniymisiz kadın essek gibi çalışacak kv deye hizmet edecek birde cinsellik tmm ama erkek her türlü haltı yicek erkektir. Dün daha dedi gel köye annemgille yaşayalım tekrar diye ben ancak çocuklarıma bakarım gitmek istiyorsan yol orda senin ananın kahrını çekemem 1 yıl boyunca çektim saten dedim o ne derse susacan az diyen birisinden ne beklenir ki

İkisi için de hiç uğraşma. Kendi başlarının çaresine baksınlar. Ben şeyi anlamadım. Dedin ya 3 ay ben 2 çocukla yalnızdım vakıflar yemek getirdi diye. Kocan neredeydi?

Ya kıyamam okurken çok üzüldüm. Asla gitme ikisinede. onca eziyet edip utanmadan hizmet bekliyorlar. Vicdansız olan onlar eşinde gozubu açsın görsün bı zahmet. Herkes ektiğini biçer !

Böyle güçlü kadınları görünce seviniyorum. Siz zaten herşeyin farkındasınız. Ne KV ne üvey anneniz nede eşiniz sizi haketmiyor. Bi kere bence sınavlarınız falanda olsa yıllarca beklemek zorunda değilsiniz iyi bir yere gelene kadar, boşansanız gitseniz Mor çatıya, ora hem barınağınız hemde yemek yiyeceğiniz kapınız olur. Çocuklarınız şimdi sizin bulunduğunuz evde iyi şartlardalar mı? Zaten kısıtlı yaşıyorsanız, Mor çatı şartlarıda onlara koymaz bence, aksine belki psikolojik huzur hissederler. Yada hiç olmadı, eminim KK da da kalbur üstü kadınlar vardır. Elele tutulur bir konu açsanız, ve size destek olacak biri çıkar bir süreliğine. Bulunduğunuz ortam hiç normal gelmedi bana, yazık sizede çocuklarada

İkisine de yardim etmeyin, ektiginizi bicme vakti diyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…