Hayatımı mahfeden iki kadın şimdi benden yardım bekliyor!

Hanzadens

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mart 2023
502
280
25
Merhaba arkadaşlar evet konuya geçeyim biri üvey annem, çocukken hep dövdü hakaret etti en ufak birşeye öldüresiye dövdü onun yüzünden bende travma oluştu çoğu gece ağlayarak uyanırım yada düşünür düşünür ağlarım yaptıklarını çocukluğumu gençliğimi herşeyimi elimden aldı okumama bile izin vermedi et yiyemezdim zorla yedirdi sevdiğinden degil bitsin diye düşünün çocuktum etek git diye döverdi kapandım bu sefer herkesin içinde esarbimi çeker açardı rencide ederdi kör derdi göz sorunum var diye ve kardeşlerim de öyle dalga geçerdi o evde hiç bir zaman huzur bulamadım ve kaçtım şuan ameliyat olacak bel fıtığından 18 yaşında kızı var beni çağırıyorlar gel diye sınavım var dedim gecistirdim
Bir diğeri kv de büyük iftiralar attı bana üstüne dogumumda hiç kimsem yoktu bir tas çorba bile koymadı önüme beraber yaşıyorduk üstüne laf ederdi sabah akşam yatıyor diye hala da beni kötüler herkese dalga geçer Kürt olduğum için küçümser onun yüzünden çok büyük travmam oldu özellikle doğumda onun öyle lafları vardı ki yılan soksa o kadar can yakmaz şuan onda katarakt çıkmış oda 1 haftaya ameliyat olacak kızları var eşim diyor ki köye gidelim hem yardım edersin diyor sınavım var dedim zoruma giden şey ben tam 4 ay boyunca tek başıma kaldım 2 bebekle ne baba tarafı ne kv bir kuruş yardım etmediler hep vakıf vs getirdi çok zor zamanlararim oldu çocuktum hastalandığında üvey annem zorla döve döve iş yaptırdı birşeyin Yok diye evlendim gene çok büyük bir hastalık geçirdim kv bırak bakmayı bir tas sıcak yemek vermedigi gibi kızlarıyla dedikodumu ettiler şuan ikiside benden yardım bekliyorlar kv de eşim sen çok vijdansizsin bu hastalık diyor bana ama benim de iki çocuğum var ve onun kızları her hafta ondalar yapsam bile yarın öbür gün yine aynı olur

İkisininde canı cehenneme diyesim geldi. Gitme, doğru düşünüyosun.

Sana bunları yaparlarken eşin onlara da cok vicdansızsınız demiş mi ?
Eşimle zaten hiç bir şekilde ortak yönümüz Yok ona göre ben sabahtan akşama kadar uyuyorum şehirde olduğum için yaşadıklarımı anlatım en ufak kavga da zaten seni üvey anan yetiştirmiş ne karısı olacanki diyen biri at gözlüklü biri boşanmayı düşünüyorum ama mesleği elime alınca oda herşeyin farkında ama ana kuzusu anası için ölen biri

Ben bana bunları yapan insanların ki kimse yapamaz da,.cenazesine gitmem tövbe tövbe

onlar için kılını bile kıbırtarma.
yok sağlıktır , yok insanlıktır diyenlerin gazına da gelme .bazı insanlar hiç bir şeyi haketmiyor,onlarda öyle . Canları cehenneme .
Dün daha geldi bizde kaldı kv de sabah hastaneye gidecek diye eşim akşam getirdi çorba önüne koydum bu olmamış diye vir vir konuştu durdu kv de birde öyle kibirli ki ölse eline sağlık kızım demez

onlar için kılını bile kıbırtarma.
yok sağlıktır , yok insanlıktır diyenlerin gazına da gelme .bazı insanlar hiç bir şeyi haketmiyor,onlarda öyle . Canları cehenneme .
Babam aradı Sabah annenj ara sabahtan beri kızım aramadı diye konuşuyormuş ameliyat olacak ti üvey anne bu arada anne dediği aradım bende mecburen

İnsan kaynanasından bunları yaşadıktan sonra gitmez. Belki kocasının hatrı için gider ama senin kocanında hatrı kalmamış. Öküzün önde gideni belli ki. Boşver yapsan da kıymet bilmezler. Üvey anneni zaten boşver. Herkese kendi kızı oğlu baksın hiç bir şeye mecbur hissetme.

Ev hanimlari sabahtan aksama kadar yatiyor muymus ? Bu kafadaki insanla zaten ömür gecmez

kesinlikle ikisinede yardım etme bırak ne halleri avrsa görsünler , sen ne sınavın varsa ona odaklan .kocanda çok istiyorsa kendi gitsin yardıma .kv neysede uvey annenden ben bile nefret ettim

Elimden geldiğince tepkimi koyuyorum kv ye karşı gitmeyerek tabi ama biryerden sonra eşim iyice cirkinlesiyor mecbur kalıyorum bazen

Dün daha geldi bizde kaldı kv de sabah hastaneye gidecek diye eşim akşam getirdi çorba önüne koydum bu olmamış diye vir vir konuştu durdu kvde birde öyle kibirli ki ölse eline sağlık kızım demez
Babam aradı Sabah annenj ara sabahtan beri kızım aramadı diye konuşuyormuş ameliyat olacak ti üvey anne bu arada anne dediği aradım bende mecburen
onun bunun lafıyla hareket etme . Mecbur değilsin .baban seni zorlayanlarla da konuşma arana mesafe koy. İnsanları silmekten korkma .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…