Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibi. Nisanliniz buyuk suclu. Bunu herkes kabul ediyor. Ama bu olayda sizinde buyuk sucunuz var. Siz yaptıklarınızın arkasında durabilecek bir kadın değilsiniz. Zaten durmamissiniz. Basindan beri basiniz dik bir şekilde yaptiginizin arkasinda dursaydiniz böyle olmazdı. "ilk hafta soyledim ve kabul etti" diyorsunuz. Neyi kabul edecek, birliktelik yasadiginizi mi? Siz kabul edilecek ya da gorulecek birsey yapmamıssınız ki. Guvenip sevismissiniz. Daha ilk olaydan "hayat goruslerimiz uymuyor" diyip ayrilmaniz gerekiyordu. Siz kendinizi ezdirmissiniz. Hic kusura bakmayin. Ha hala yaptiginizin arkasinda durup "baba ben boyle boyle bir birliktelik yasadim, beni bununla tehdit ediyor" demek yerine "tecavuze ugradim" demissiniz. Yalan üstüne yalan, insan en basta dogruyu soyleyemiyorsa yumurta kapiya dayandiginda soylesin bari. Ama yumurta kapiyi calarken bile siz yalan soyluyorsunuz. Tc sinirlari icerisinde bu tecavuz olayin uzerinde durmayacak bir baba yok. Ortalik soguyunca sizi sıkıştırıp tecavuz edenin kim oldugunu soracaklar. Rica ediyorum bir baskasinin adini verip milletin basini yakmayin. Suan dogruyu soyleyebiliyorsaniz soyleyin. Ama ben bu konuya inanmadim ozur dilerim.
Konu sahibi. Nisanliniz buyuk suclu. Bunu herkes kabul ediyor. Ama bu olayda sizinde buyuk sucunuz var. Siz yaptıklarınızın arkasında durabilecek bir kadın değilsiniz. Zaten durmamissiniz. Basindan beri basiniz dik bir şekilde yaptiginizin arkasinda dursaydiniz böyle olmazdı. "ilk hafta soyledim ve kabul etti" diyorsunuz. Neyi kabul edecek, birliktelik yasadiginizi mi? Siz kabul edilecek ya da gorulecek birsey yapmamıssınız ki. Guvenip sevismissiniz. Daha ilk olaydan "hayat goruslerimiz uymuyor" diyip ayrilmaniz gerekiyordu. Siz kendinizi ezdirmissiniz. Hic kusura bakmayin. Ha hala yaptiginizin arkasinda durup "baba ben boyle boyle bir birliktelik yasadim, beni bununla tehdit ediyor" demek yerine "tecavuze ugradim" demissiniz. Yalan üstüne yalan, insan en basta dogruyu soyleyemiyorsa yumurta kapiya dayandiginda soylesin bari. Ama yumurta kapiyi calarken bile siz yalan soyluyorsunuz. Tc sinirlari icerisinde bu tecavuz olayin uzerinde durmayacak bir baba yok. Ortalik soguyunca sizi sıkıştırıp tecavuz edenin kim oldugunu soracaklar. Rica ediyorum bir baskasinin adini verip milletin basini yakmayin. Suan dogruyu soyleyebiliyorsaniz soyleyin. Ama ben bu konuya inanmadim ozur dilerim.

Kesinlikle haklısınız. Ben bunu soyledim beni yargıladı, sonra önemli olmadığını söyledi. Sevdiğim için devam ettim. Ben de kendimi savundum, sanane dedim istemiyorsan bırak dedim. Çekemedim ayrildim. Sonra geldi mantiklica konuştuk sözler verdi, inandım iste. Ben yaptigimin arkasında durdum ona karsi. Ezildigimde oldu ama çoğunlukla durdum. Ama bu psikolojik baskı bu noktaya getirdi. Ve emin olun bu noktaya bir haftada gelmedim. Hayatın gerçekleri buraya yazıldığı gibi degil. Babama boyle soylemenin doğruluğunu savunmuyorum. İçimde hata yaptım hissini derinden yaşıyorum. Olaylar biraz soguyunca gerçeği ucundan söylemeyi düşünüyorum. İçim çok karışık mesela burada herkes eski nişanlım için korkunç seyler yazmis. Diyorum ki Allah'ım bu kadar mı kötüydü bu adam. Hala bana o kadar kötüymüş gibi bile gelmiyor. Biliyorum sizin soyledikleriniz dogru. Ama bir tarafimda ben onsuz napicam diyor. Kimseden anlayış beklemiyorum hatalarımı biliyorum. İnsan felaketin içindeyken bu kadar kotu görünmüyor emin olun. Sadece unutulsun ve ben göze batmadan hayatıma devam edeyim istiyorum. Ne hatam varsa bedelini hemen ödeyip kurtulmak istiyorum. Haa bu arada cinayet falan diyen arkadaşlar öyle bir şey mümkün değil emin olun. Ben böyle korkak yalancı ozguvensiz biri de degildim. Sadece kendimi o psipokata teslim edecek kadar iradesizdim. O da beni bu noktaya getirdi işte.

Yaptığınız eklemeyi yeni okudum. Kusura bakmayın, siz akıllanmazsınız. Yaşadıklarınızdan ders çıkartmanın zerresi yok sizde. Hala anladığınız şey doğrucu davut olmak zararlıymış keşke diktirseydim mi? Arkasında duramayacağınız bir şeyi yapmayacaksınız sizin almanız gereken ders bu. Tecavüze uğradım gibi bir yalanı nasıl rahat rahat söyleyebiliyorsunuz? Bir insanla kendi rızanla birlikte olmak ve zorlanmak aynı şey mi? Babanız polise götürse sizi ne yapacaksınız? Kafadan bir karakter sallayıp onu mu suçlayacaksınız?

Selam. Dünyam başıma yıkılmak üzereyken ben iş yerinde oturmuş patron aramadan önce buraya konu açıyorum. Hayatım basit senaryolu bir diziye döndü ve kendimi nasıl bu hale getirdim bilmiyorum. Sonum ne olacak onu da bilmiyorum. Olay şöyle ki sevdiğim beyefendiyle(!) bu sene nişanlandık. Uzun bir ayrılığın ardından bana sözler vermesi ve benim de bunları yemem üzerine bu yola girdik. Bizim temel sorunumuz benim bakire olmamam. Bunu ilk sevgili olduğumuz haftadan itibaren bilmesine ve böyle kabul etmesine rağmen bu konu hiç kapanmadı. Ben bile bile niye bu uçuruma yürüdüm nasıl bu kadar aptal oldum bilmiyorum. Bana uyguladığı psikolojik şiddet, beni sürekli aşağılaması ve sindirmesi. Yavaş yavaş öyle bir işledi ki beni ben dünyanın en kötü insanıyım gibi düşünür oldum. Başkasının başına gelse boyun eğmeseydin derdim. Ama ben eğdim çünkü öyle olmuyormuş. Neymiş bu psikolojik şiddet ki beni bu hale getirdi. Neyse. Senin gelinlik giymeye hakkın yokta denildi, düğün salonu için buldun da bunuyosun da denildi, her şeyi ailene söylerim onlar da bilinsin de denildi. Ben yuttum. Çünkü sindirilmiştim bir kere korkağın teki olmuştum. İyi günlerimiz de oluyordu tabii ama en ufak problemde bu konu tekrar gündem. Bırak beni diyorum seviyorum deyip bırakmıyor da. Neyse böyle böyle ben evlenmek istemiyorum ama söyleyemiyorum. Görümcem laf ediyor, kaynana dedikodu yapıyor ben sineye çekiyorum. Mahkum gibi dolanıyorum ortalıkta. Hal böyleyken eşya bakmaya gittik. Orada benim yılan beni bir soktu laflarıyla benim surat düştü. Sonra surat yapıyosun diye kızdı. Eşya bakıyorum ama beğenmiyorum istediğim gibi değil. Hiçbir şeyi beğenmiyorsun denildi. Benim ne istediğimi umursamıyorsun, gel beraber bakalım demiyorsun denildi. Neyse. Sonra ertesi gün aramız düzeldi. İkimiz gittik birlikte gezdik, beğendik. Pahalı olan hiçbir şeye saldırmadım bu arada kredi çekeceğiz eşyaya ve birlikte ödeyeceğiz. O gün gayet mutlu mesut geçti. Ertesi gün ailesiyle krediyi çektiler. Oradan da büyük çay kaşığına gittiler. Sonra hep birlikte mağazaya gitmişler. Beni aradı. Şöyle kombin yaptım ne dersin dedi. Dedim bensiz ne kombini ben beğenmedim. Almak zorunda değilsin fikir olsun diye dedi. İyi tamam. 2 saat sonra aradı ya o kombini alırsın ya da başka bir şey almam dedi. Millet seninle mi uğraşacak ben gezemem dedi. Biz onu beğendik fiyatta uygun al dedi. Sen dün beni avcunun içine aldığını sandın ama alamazsın dedi. Ailem yok diye dün mutluydun dedi. Ben de alamam dedim. Bitsin bu ilişki istemiyorum dedim. Neyse dün beni kv aradı. Oğlum hastalandı bu inat ne, seven her şeye katlanır dedi al o takımı dedi. Eşya değil mi ne önemi var benim gücüm ona yetiyor dedi. Ben de zaten o bütçede bir şey alacağım ama onları beğenmedim alamam dedim. Sen bilirsin ben başka alamam onları al dedi. Tatlı dille beni kandırmaya çalışıyor böyle. Kadın dediğin az alttan alır. Almazsa ya laf duyar ya dayak yer dedi. Sen alttan alacaksın dedi. Seven insan gider o eşyayı alır dedi. Yok hayır dedim kapattım. Annemi aramış kv. Annem de böyle şey mi olur kız beğenmeden eşya mı alınır demiş. Ne bu inat böyle olursa ben düğün falan yaptırmam demiş. Benim allahın belası nişanlım da bunu duyunca aramış annemi, sen düğün yaptırmazsın haa sen kızın kız oğlan kız mı sanıyosun, ben onu o haliyle kabul ettim siz de her şeyi kabul edeceksiniz demiş. Sonra aradı bana anlattı ben öldüm benim kanım çekildi. Dik başlılığının sonu bu dedi, boyun eğseydin söylemezdim dedi. Hakettiniz dedi. Ben korkudan titriyorum. Patron da maliyet raporu istiyor titreye titreye rapor hazılıyorum bir de tam ucuz komedi. En son bana dedi ki "ya annen sen ben konuşuruz bu aramızda kalır sen her şeyi kabul edersin evleniriz, ya da ben babana da söylerim". Ben eve nasıl gittim bilmiyorum. Annem doğru mu dedi. Doğru dedim anlattım. Annem anlayışlı davrandı. Cahillik gelir başına dedi. O nasıl biri ki seni kabul etti böyle dedi. Madem sevdi etti bunu niye geldi bana söyledi. Anne dedim hasta bu. Annem hayır dedi benim namusumu o mu temizleyecek dedi. Seviyorsan evlen ama ben onun yüzüne bakmam sen de mutlu olamazsın dedi. İstemiyorum dedim. Babana ben anlatırım her şeyi dedi. Babama anlatacaktı ben durdurdum. Babam ne yapar bilmiyorum. Şimdi bu baş belası beni aradı "ben kendi annemi de aradım. Seviyorsanız önemli değil evlenin dedi" dedi. Buna da şaşırdım annesi nasıl kabul etti? Şimdi beni sürekli arayıp tehdit ediyor babana söyleyeceğim diye. Annem korkma diyor ama elimde değil ben korkuyorum. Onun ailesi de öğrendi ya onlar arayıp babama söylerse? Annem ben söyleyeyim diyor. Bu hala sen susacaksın, boyun eğeceksin benimle evleneceksin diyor. Ben arada kaldım. Öyle hayatım kayıyor ben de bir sakinlik öyle bekliyorum. Ben ne yapayım? Burada belki ağır konuşanlar da olacak cahilliğime, aptallığıma. Sıkıntı değil söylenecek her şeyi ben de kendime söylüyorum. Ama bir akıl bir fikir bunlara çok ihtiyacım var.
Kız annen arkanda varmı ötesi istemiorum kime ne diyosan dediğin an arkanda köpek olur ayrıca ailesi de az değil bence kendini yakma

Kesinlikle haklısınız. Ben bunu soyledim beni yargıladı, sonra önemli olmadığını söyledi. Sevdiğim için devam ettim. Ben de kendimi savundum, sanane dedim istemiyorsan bırak dedim. Çekemedim ayrildim. Sonra geldi mantiklica konuştuk sözler verdi, inandım iste. Ben yaptigimin arkasında durdum ona karsi. Ezildigimde oldu ama çoğunlukla durdum. Ama bu psikolojik baskı bu noktaya getirdi. Ve emin olun bu noktaya bir haftada gelmedim. Hayatın gerçekleri buraya yazıldığı gibi degil. Babama boyle soylemenin doğruluğunu savunmuyorum. İçimde hata yaptım hissini derinden yaşıyorum. Olaylar biraz soguyunca gerçeği ucundan söylemeyi düşünüyorum. İçim çok karışık mesela burada herkes eski nişanlım için korkunç seyler yazmis. Diyorum ki Allah'ım bu kadar mı kötüydü bu adam. Hala bana o kadar kötüymüş gibi bile gelmiyor. Biliyorum sizin soyledikleriniz dogru. Ama bir tarafimda ben onsuz napicam diyor. Kimseden anlayış beklemiyorum hatalarımı biliyorum. İnsan felaketin içindeyken bu kadar kotu görünmüyor emin olun. Sadece unutulsun ve ben göze batmadan hayatıma devam edeyim istiyorum. Ne hatam varsa bedelini hemen ödeyip kurtulmak istiyorum. Haa bu arada cinayet falan diyen arkadaşlar öyle bir şey mümkün değil emin olun. Ben böyle korkak yalancı ozguvensiz biri de degildim. Sadece kendimi o psipokata teslim edecek kadar iradesizdim. O da beni bu noktaya getirdi işte.
Böylesi alçaklar insanın zihnini öyle bulandırıyor ki insan doğruyla yanlışı ayıramaz hale geliyor. Narsist bir insan var karşınızda, emin olun sizi işine gelmediğinde tek kalemde harcar, böylelerinde vicdan merhamet yoktur ve başkalrının merhametiyle beslenip onları bu yolla kullanırlar, aynısı benim başımda. Her yaptığı kötülüğü öyle masummuş gibi sunuyor ki, yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış misali....işin kötü tarafı bir süre sonra zihnimiz onun gibi düşünmeye başlıyor ve suçu artık kendimizde aramaya başlıyoruz...

Bence anneniz babanizla konussun sonrada o insan musvettesine siz bagirin soylersen soyle ş....refsiz diye tehdit edin sizde polise sikayetci olun.Turkiyede bekaret her zaman cok onemli olmustur.Bir takim seyler yasayan kizlarin evlenecekleri erkeklere durust olmalarini malesef ki dogru bulmuyorum
.Sonrasi boyle sacmaliklar.Sonucta onlarda bakir olarak evlenmiyorlar.Pismansaniz Cenabi Allah a tovbe edersiniz.Isin dini boyutu sizi zorluyor uzuyorsa.

Son güncellemeden sonra konu umarım faketir diyorum. Gerçi öncesinde de aynı şeyi umuyordum.

Söylediğiniz şey ne kadar kötü, hem babanız hem başkaları için ne sonuçlara yol açabilir farkında mısınız?
Tecavüz gibi bir durumu böyle kullanmak çok çok çok yanlış. Bunu buraya yazmanız da bir başka yanlış.

Bunu söyleyeceğinize "çatır çatır seviştim, çok da keyif aldım baba hiç merak etme" deseniz daha iyiydi.
Kendinizi kurtarmaya çalışırken babanızın psikolojisini hiç düşünmemişsiniz.

Sorunun doğrucu davut olmak olduğunu düşünmeniz de ayrı olay.
Sorun sizin bakire olmamanız mı? Bunu dürüstçe söylemeniz mi?
Hayır, asıl sorun size bunu soracak hadsizlikte biriyle evlenmeye çalışmış olmanız.
Bunu sorun ettiğini bile bile devam etmeniz.
Sorun, sizin yaptıklarınızın arkasında duramamanız ve eş seçiminiz.
Söylemeseniz bu elemandan mükemmel koca olacaktı sanki.

Bu kafayla devam ederseniz yarın bunun lacivertini bulup onunla evlenmeye kalkacaksınız.
Bekaretinizi bilmese bile başka şeyle vuracak sizi, başka şeylerle hayatı zindan edecek.

Düzgün bir adamla olmak için önce sizin bu kafadan çıkmanız lazım.

Son güncellemeden sonra konu umarım faketir diyorum. Gerçi öncesinde de aynı şeyi umuyordum.

Söylediğiniz şey ne kadar kötü, hem babanız hem başkaları için ne sonuçlara yol açabilir farkında mısınız?
Tecavüz gibi bir durumu böyle kullanmak çok çok çok yanlış. Bunu buraya yazmanız da bir başka yanlış.

Bunu söyleyeceğinize "çatır çatır seviştim, çok da keyif aldım baba hiç merak etme" deseniz daha iyiydi.

Hayır, asıl sorun size bunu soracak hadsizlikte biriyle evlenmeye çalışmış olmanız.

Bu kafayla devam ederseniz yarın bunun lacivertini bulup onunla evlenmeye kalkacaksınız.
Bekaretinizi bilmese bile başka şeyle vuracak sizi, başka şeylerle hayatı zindan edecek.

Ne güzel yazmissin azına sağlık aynen katiliyorum🥰

Tekrardan selam. Bir gün bu sitede sansasyon yaratacak bir konu açacağım hiç aklıma gelmezdi. Başkaları açardı ben de okurdum. Neyse. Yazdıklarınızın ve attığınız mesajların hepsini okudum. Herkese teşekkür ederim. Doğrucu Davut olmanın hiçbir faydası yokmuş bu da bana ders olsun. Diktir gitsin ne uğraşıyorsun ki? Ama yok bilsin, haksızlık olmasın. Gördük kime haksızlık oldu. Neyse ben size anlatayım bu yüksek adrenalinli maceramı. Dün yanıma çağırmıştım. İş yerime gelecekti. O gelmeden önce bir arkadaşıma her şeyi anlattım ve telefonu almam gerektiğini söyledim. Eğer ki burada alabilirsem tuvalete bırakacağımı, onun gidip almasını ve yok etmesini rica ettim. Sağolsun kabul etti. Sonra bu geldi geçtik oturduk biraz konuştu işte hiçbir şeyi beğenmiyorsun falan filan. Sonra çıktık. Arabada dedim telefonu ver de mobilya resimlerine bakayım. Verdi ama silemedim. Sonra arabayı bir yere çekti. Dedim yapmam lazım. Buna dedim ki şu bakkaldan bana sigara alır mısın, tamam dedi. Dedim telefonu arabaya bağla da müzik açıcam. Bağladı gitti bu süper zeka. Ben o gelene kadar her şeyi sildim telefonundan. Sonra geldi biraz konuştuk ben babana söyleyemem o adamı seviyorum anneye söylemekle aynı şey değil falan dedi. Fazla durmadı bıraktı gitti. Eve geldim. Ben ayrılmak istiyorum ama hala korku da var. Anneme dedim. Annem de söyleyelim dedi ama o da çok kötü durumda. Aradım bunu dedim ben ayrılmak istiyorum, nişanı atıcam sadece şu babama söyleyecek misin, söylemeyeceksen yemin eder misin? Bu ayak yaptı bilmem belki söylerim, ruh halime bağlı. Dedim ben şimdi söylüyorum ve ayrılıyorum. Dedi ki sen öyle bir şey yapamazsın o kadar cesaretin yok blöf yapıyosun. Görürsün dedim. Gittik babamın yanına ben ayrılmak istiyorum dedim. Ayrıl sen bilirsin dedi neden dedi sonra artık bilmiyorum Allah öyle söyletti ben tecavüze uğramıştım o da bunu biliyordu ve bana şantaj yapıyor dedim. Babam çok kötü oldu kim yaptı nasıl yaptı ağladı bayıldı falan. Hemen dedi gelsin eşyalarını alsın. Aradım bunu söyledim gel eşyanı al diye, bu yarın gelirim dedi. Babam kitlendi çok kötü oldu. Annem de amcalarımı çağırdı onlar da durumu öğrendi. Babam dedi götürün bu eşyaları hemen verin götürdüler verdiler. Anlatıldığı kadar kolay değil tabii ama olayım dram dedğil, trajedi. O yüzden böyle kolay anlatıyorum. Sonra bu bana mesaj attı işte kuyruk dikliğinin sonu budur, böyle indirilir diye. Dedim kuyruğumu sen indirmedin ben söyledim söyleyemem sandın ama yaptım. Sen beni kabul ettin ama ben seni etmedim. Fazla uzatmayayım anası mesaj attı sabah "eşyaların içinde tülbent ve oğlumun sana aldığı telefon yok gönder" ben de dayadım mesajı saydım bayağı göndermiyorum telefonu dedim. Sonra oğlu aradı işte telefonu gönder falan göndermeyecektim, babam da gönder uğraşma dedi. Yolladık. Şimdi işe gitmem yasak, göndermiyor babam. Sokağa da çıkarmıyor. Bana bir eziyeti yok ama kendi bayağı kötü durumda yemek falan yemiyor. Bundan sonra ne olacak bilmiyorum. Herkes bütün ailem öğrendi. Eve tıkıldım kaldım. Düzelecek mi bilmiyorum ne zaman düzelecek. Eve kapalı kalırsam kafayı yerim. Kafam rahat ama içimde boşluk var onun sevgisinin bıraktığı boşluk. Ne olursa olsun sevmiştim. Evet burada bir çok arkadaşım bekaretin sadece beni bağladığını söylemiş. Yerinizde olsam ben de aynılarını yazardım. Ama gerçek hayatta öyle değil işte. Benim hayatım bitti mi şimdi? Devam etse bile onsuz nasıl devam edecek? Ben ne olacağım bilmiyorum. Geçecek mi bu günler bilmiyorum. Kurtuldum diye de seviniyorum ama bir yerde hata yaptım düşüncesini kafamdan atamıyorum. Tecavüz demeseydim, bilerek yaptım deseydim neler olurdu bilmiyorum. Benim için dua edin lütfen. Kız kardeşlerime de ibret olsun doğrucu davut olmanın ben bir faydasını görmedim. Gördüğüm psikolojik şiddete, sevdiğim için boyun eğdim ve bu hale geldim. Ayrıldığımda hiç barışmasaydım belki şimdi bu durumda olmazdım. Yine ayrıldım sanki ne oldu daha kötü oldu. Siz siz olun seviyorum deyip güvenmeyin, değiştiririm bunu demeyin. Hiç kimseyi değiştiremezsiniz çünkü.
arkasında duramayacaksanız sevişmeyin.
umarım şu haberin bir benzeri yaşanmaz.

Yani zaten kötü durumda olan birine vurmak istemiyorum ama babanı bu kadar kahretmeye hakkın yoktu

Baba ben beraber oldum demekle tecavüze uğradım demek aynı şey mi
İlkinde baban kızardı bağırırdı çağırırdı ama sakinleşirdi
Şu an yemeden içmeden kesildi kahrolmuş durumda çünkü kızını koruyamadığını düşünüyor

Tam yazacağım buydu
İlişkinin ilk haftasında kıza bekaret soran hanzo bir pirimatla ilişkiye devam etmekte bir sorun yok
Ailece yaptığı Bütün hakaretleri küfürleri yutup adamla beraber olmakta sorun yok

Sorun doğrucu davut olmakta

annen baban ogrenir kizar bagirir hakaret eder doner bagrina basar.. aklin varsa evlenme bu adamla yarin anne de olsan basina kakilacak, gelin olsan basina kakilacak.. gelinlik giymeyi hak etmiyorsun dan sonra ilerlemeniz en buyuk hataniz olmus. hasta bir adam.. hem bilip hem kabul edemeyip sindiremeyip ilerleyemeyen bir adam.. ne kadinlar gelinlik giyiyor yuva kuruyor her dedigini de aldiriyor yaptiriyor keske kizlik zariyla olsa bu is.. ilk haftadan soylemek de iyi yapmamissiniz yalniz.

Selam. Dünyam başıma yıkılmak üzereyken ben iş yerinde oturmuş patron aramadan önce buraya konu açıyorum. Hayatım basit senaryolu bir diziye döndü ve kendimi nasıl bu hale getirdim bilmiyorum. Sonum ne olacak onu da bilmiyorum. Olay şöyle ki sevdiğim beyefendiyle(!) bu sene nişanlandık. Uzun bir ayrılığın ardından bana sözler vermesi ve benim de bunları yemem üzerine bu yola girdik. Bizim temel sorunumuz benim bakire olmamam. Bunu ilk sevgili olduğumuz haftadan itibaren bilmesine ve böyle kabul etmesine rağmen bu konu hiç kapanmadı. Ben bile bile niye bu uçuruma yürüdüm nasıl bu kadar aptal oldum bilmiyorum. Bana uyguladığı psikolojik şiddet, beni sürekli aşağılaması ve sindirmesi. Yavaş yavaş öyle bir işledi ki beni ben dünyanın en kötü insanıyım gibi düşünür oldum. Başkasının başına gelse boyun eğmeseydin derdim. Ama ben eğdim çünkü öyle olmuyormuş. Neymiş bu psikolojik şiddet ki beni bu hale getirdi. Neyse. Senin gelinlik giymeye hakkın yokta denildi, düğün salonu için buldun da bunuyosun da denildi, her şeyi ailene söylerim onlar da bilinsin de denildi. Ben yuttum. Çünkü sindirilmiştim bir kere korkağın teki olmuştum. İyi günlerimiz de oluyordu tabii ama en ufak problemde bu konu tekrar gündem. Bırak beni diyorum seviyorum deyip bırakmıyor da. Neyse böyle böyle ben evlenmek istemiyorum ama söyleyemiyorum. Görümcem laf ediyor, kaynana dedikodu yapıyor ben sineye çekiyorum. Mahkum gibi dolanıyorum ortalıkta. Hal böyleyken eşya bakmaya gittik. Orada benim yılan beni bir soktu laflarıyla benim surat düştü. Sonra surat yapıyosun diye kızdı. Eşya bakıyorum ama beğenmiyorum istediğim gibi değil. Hiçbir şeyi beğenmiyorsun denildi. Benim ne istediğimi umursamıyorsun, gel beraber bakalım demiyorsun denildi. Neyse. Sonra ertesi gün aramız düzeldi. İkimiz gittik birlikte gezdik, beğendik. Pahalı olan hiçbir şeye saldırmadım bu arada kredi çekeceğiz eşyaya ve birlikte ödeyeceğiz. O gün gayet mutlu mesut geçti. Ertesi gün ailesiyle krediyi çektiler. Oradan da büyük çay kaşığına gittiler. Sonra hep birlikte mağazaya gitmişler. Beni aradı. Şöyle kombin yaptım ne dersin dedi. Dedim bensiz ne kombini ben beğenmedim. Almak zorunda değilsin fikir olsun diye dedi. İyi tamam. 2 saat sonra aradı ya o kombini alırsın ya da başka bir şey almam dedi. Millet seninle mi uğraşacak ben gezemem dedi. Biz onu beğendik fiyatta uygun al dedi. Sen dün beni avcunun içine aldığını sandın ama alamazsın dedi. Ailem yok diye dün mutluydun dedi. Ben de alamam dedim. Bitsin bu ilişki istemiyorum dedim. Neyse dün beni kv aradı. Oğlum hastalandı bu inat ne, seven her şeye katlanır dedi al o takımı dedi. Eşya değil mi ne önemi var benim gücüm ona yetiyor dedi. Ben de zaten o bütçede bir şey alacağım ama onları beğenmedim alamam dedim. Sen bilirsin ben başka alamam onları al dedi. Tatlı dille beni kandırmaya çalışıyor böyle. Kadın dediğin az alttan alır. Almazsa ya laf duyar ya dayak yer dedi. Sen alttan alacaksın dedi. Seven insan gider o eşyayı alır dedi. Yok hayır dedim kapattım. Annemi aramış kv. Annem de böyle şey mi olur kız beğenmeden eşya mı alınır demiş. Ne bu inat böyle olursa ben düğün falan yaptırmam demiş. Benim allahın belası nişanlım da bunu duyunca aramış annemi, sen düğün yaptırmazsın haa sen kızın kız oğlan kız mı sanıyosun, ben onu o haliyle kabul ettim siz de her şeyi kabul edeceksiniz demiş. Sonra aradı bana anlattı ben öldüm benim kanım çekildi. Dik başlılığının sonu bu dedi, boyun eğseydin söylemezdim dedi. Hakettiniz dedi. Ben korkudan titriyorum. Patron da maliyet raporu istiyor titreye titreye rapor hazılıyorum bir de tam ucuz komedi. En son bana dedi ki "ya annen sen ben konuşuruz bu aramızda kalır sen her şeyi kabul edersin evleniriz, ya da ben babana da söylerim". Ben eve nasıl gittim bilmiyorum. Annem doğru mu dedi. Doğru dedim anlattım. Annem anlayışlı davrandı. Cahillik gelir başına dedi. O nasıl biri ki seni kabul etti böyle dedi. Madem sevdi etti bunu niye geldi bana söyledi. Anne dedim hasta bu. Annem hayır dedi benim namusumu o mu temizleyecek dedi. Seviyorsan evlen ama ben onun yüzüne bakmam sen de mutlu olamazsın dedi. İstemiyorum dedim. Babana ben anlatırım her şeyi dedi. Babama anlatacaktı ben durdurdum. Babam ne yapar bilmiyorum. Şimdi bu baş belası beni aradı "ben kendi annemi de aradım. Seviyorsanız önemli değil evlenin dedi" dedi. Buna da şaşırdım annesi nasıl kabul etti? Şimdi beni sürekli arayıp tehdit ediyor babana söyleyeceğim diye. Annem korkma diyor ama elimde değil ben korkuyorum. Onun ailesi de öğrendi ya onlar arayıp babama söylerse? Annem ben söyleyeyim diyor. Bu hala sen susacaksın, boyun eğeceksin benimle evleneceksin diyor. Ben arada kaldım. Öyle hayatım kayıyor ben de bir sakinlik öyle bekliyorum. Ben ne yapayım? Burada belki ağır konuşanlar da olacak cahilliğime, aptallığıma. Sıkıntı değil söylenecek her şeyi ben de kendime söylüyorum. Ama bir akıl bir fikir bunlara çok ihtiyacım var.
Annene güven baban başkasından degil annenden duysun ve o adamla evlenme

Tam yazacağım buydu
İlişkinin ilk haftasında kıza bekaret soran hanzo bir pirimatla ilişkiye devam etmekte bir sorun yok
Ailece yaptığı Bütün hakaretleri küfürleri yutup adamla beraber olmakta sorun yok

Sorun doğrucu davut olmakta

Bekaret konusunu bilmese tam bir salon beyefendisi, tam aile babası olacak bir adammış çünkü.
Evlenince oturacağı evin eşyalarını anasıyla seçmesinden de belli.

anneniz yanınızda neden hala siniyorsunuz?
annenizle birlik olun gerekirse ayrılmak istediğim için iftira atıyor deyin ama sakın ola evlenmeyin bu yuze vurma hiç bitmez şiddet görüyorum boşanıyorum konusu gelir hiiiç pabuç bırakmayın ben söyledim babama hadi şimdi yallah deyin basın tekmeyi

bır ınsana kusurlu damgası ne kadar kolay verılıyor ya... sasırtıcı
konu sahıbı son durum nedır
ben olsam asla ama asla tehtıte boyun egmem sonrasında yapabıleceklerı daha kotu ve tehlıkelı ıcınden cıkılmaz hal alır
annenız babanızla sorunu cozer aıle ıcınde ufak bır krızle hayatınız kurtulur babamin küsmesini goze alırdım ben olsam hayatımı yakacagıma . aılenızde tehtıtlere boyun egmenızı ıstemez .

son durumu okudum
ınsallah karsına duzgun bırı cıkacak sen kendıne ve aılene karsı dogru olanı yaptın baban sakin kalmıs annen arkandaydı cok mutlu oldum pıslıkten kurtulmana mutlu ol hep :)

Sakın evlenme kendine yazık edersin lütfen sen ona guvenmissin en başta bilsin beni böyle alsin demişsin ama o pisliğin teki evlendikten sonra aileside sürekli seni bununla ezecek baban duysun sen onun evladisin sana kiyamaz ama evlenme o adamla

Annen korkma demiş daha ne istiyorsun senin özelini yayan bir insana iplerini teslim etmişsin bi o yana bi bu yana savruluyorsun bırak allah aşkına ya adam mi o her şeyi annene bırak geç karsiya izle oda tehditleriyle kalsın emin ol baban yaptığın hataya değil o gavata2 dersini verir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X