Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibinin son açıklamaları itibari ile bence konu cevap yazmak için önemini yitirdi. Kendi yaptıklarının arkasında duramayan, ailesine yalan söyleyen, birlikte olduğu kişiye doğruyu söylediği için kendini suçlayan, nişanlısı ile bu kadar olumsuzluk yaşamasına rağmen ilişkisini devam ettirmiş bir kadına yani olayları bu noktaya getiren bir yetişkine ne desen BOŞ.

Tekrardan selam. Bir gün bu sitede sansasyon yaratacak bir konu açacağım hiç aklıma gelmezdi. Başkaları açardı ben de okurdum. Neyse. Yazdıklarınızın ve attığınız mesajların hepsini okudum. Herkese teşekkür ederim. Doğrucu Davut olmanın hiçbir faydası yokmuş bu da bana ders olsun. Diktir gitsin ne uğraşıyorsun ki? Ama yok bilsin, haksızlık olmasın. Gördük kime haksızlık oldu. Neyse ben size anlatayım bu yüksek adrenalinli maceramı. Dün yanıma çağırmıştım. İş yerime gelecekti. O gelmeden önce bir arkadaşıma her şeyi anlattım ve telefonu almam gerektiğini söyledim. Eğer ki burada alabilirsem tuvalete bırakacağımı, onun gidip almasını ve yok etmesini rica ettim. Sağolsun kabul etti. Sonra bu geldi geçtik oturduk biraz konuştu işte hiçbir şeyi beğenmiyorsun falan filan. Sonra çıktık. Arabada dedim telefonu ver de mobilya resimlerine bakayım. Verdi ama silemedim. Sonra arabayı bir yere çekti. Dedim yapmam lazım. Buna dedim ki şu bakkaldan bana sigara alır mısın, tamam dedi. Dedim telefonu arabaya bağla da müzik açıcam. Bağladı gitti bu süper zeka. Ben o gelene kadar her şeyi sildim telefonundan. Sonra geldi biraz konuştuk ben babana söyleyemem o adamı seviyorum anneye söylemekle aynı şey değil falan dedi. Fazla durmadı bıraktı gitti. Eve geldim. Ben ayrılmak istiyorum ama hala korku da var. Anneme dedim. Annem de söyleyelim dedi ama o da çok kötü durumda. Aradım bunu dedim ben ayrılmak istiyorum, nişanı atıcam sadece şu babama söyleyecek misin, söylemeyeceksen yemin eder misin? Bu ayak yaptı bilmem belki söylerim, ruh halime bağlı. Dedim ben şimdi söylüyorum ve ayrılıyorum. Dedi ki sen öyle bir şey yapamazsın o kadar cesaretin yok blöf yapıyosun. Görürsün dedim. Gittik babamın yanına ben ayrılmak istiyorum dedim. Ayrıl sen bilirsin dedi neden dedi sonra artık bilmiyorum Allah öyle söyletti ben tecavüze uğramıştım o da bunu biliyordu ve bana şantaj yapıyor dedim. Babam çok kötü oldu kim yaptı nasıl yaptı ağladı bayıldı falan. Hemen dedi gelsin eşyalarını alsın. Aradım bunu söyledim gel eşyanı al diye, bu yarın gelirim dedi. Babam kitlendi çok kötü oldu. Annem de amcalarımı çağırdı onlar da durumu öğrendi. Babam dedi götürün bu eşyaları hemen verin götürdüler verdiler. Anlatıldığı kadar kolay değil tabii ama olayım dram dedğil, trajedi. O yüzden böyle kolay anlatıyorum. Sonra bu bana mesaj attı işte kuyruk dikliğinin sonu budur, böyle indirilir diye. Dedim kuyruğumu sen indirmedin ben söyledim söyleyemem sandın ama yaptım. Sen beni kabul ettin ama ben seni etmedim. Fazla uzatmayayım anası mesaj attı sabah "eşyaların içinde tülbent ve oğlumun sana aldığı telefon yok gönder" ben de dayadım mesajı saydım bayağı göndermiyorum telefonu dedim. Sonra oğlu aradı işte telefonu gönder falan göndermeyecektim, babam da gönder uğraşma dedi. Yolladık. Şimdi işe gitmem yasak, göndermiyor babam. Sokağa da çıkarmıyor. Bana bir eziyeti yok ama kendi bayağı kötü durumda yemek falan yemiyor. Bundan sonra ne olacak bilmiyorum. Herkes bütün ailem öğrendi. Eve tıkıldım kaldım. Düzelecek mi bilmiyorum ne zaman düzelecek. Eve kapalı kalırsam kafayı yerim. Kafam rahat ama içimde boşluk var onun sevgisinin bıraktığı boşluk. Ne olursa olsun sevmiştim. Evet burada bir çok arkadaşım bekaretin sadece beni bağladığını söylemiş. Yerinizde olsam ben de aynılarını yazardım. Ama gerçek hayatta öyle değil işte. Benim hayatım bitti mi şimdi? Devam etse bile onsuz nasıl devam edecek? Ben ne olacağım bilmiyorum. Geçecek mi bu günler bilmiyorum. Kurtuldum diye de seviniyorum ama bir yerde hata yaptım düşüncesini kafamdan atamıyorum. Tecavüz demeseydim, bilerek yaptım deseydim neler olurdu bilmiyorum. Benim için dua edin lütfen. Kız kardeşlerime de ibret olsun doğrucu davut olmanın ben bir faydasını görmedim. Gördüğüm psikolojik şiddete, sevdiğim için boyun eğdim ve bu hale geldim. Ayrıldığımda hiç barışmasaydım belki şimdi bu durumda olmazdım. Yine ayrıldım sanki ne oldu daha kötü oldu. Siz siz olun seviyorum deyip güvenmeyin, değiştiririm bunu demeyin. Hiç kimseyi değiştiremezsiniz çünkü.

Hissettiklerin normal, kendine zaman ver, sakin ama sakin bosluga dusup bu terbiyesiz herifle bir daha barisma sakin.
Yalan soylemeseydin iyiydi ama olmus artik.
Dayagin biri bin para yasarsin hatta psikopata baglarsa seni oldurebilir bile iyi ki ayrildin.
Guzelim canini kurtardin sen, sevgi suan dusunecegin son sey.
Eve tikilmazsin, babacigin da sokta sonucta, bi kendine gelsin.
Hersey duzelir Allahin izniyle.
Kocaman sariliyorum .

Yazıklar olsun böyle hayvana! Kadın cinayetleri isimli filmler böyle başlıyor emin olun.Sakın am sakın boyun eğmeyin.Evleneceğinizi düşünmüyorum ben artık zaten.Ama bu pislikten nasıl kurtulunacak o biraz muamma! Çünkü bu şrfszde her türlü tehdit baskı var. Aslında şu an suç işliyor..Bunu babana anlatın bence ve anlatırken iftira atacağı konusunda uyarın,yani baban bu pisliği dinlemeye tenezzül etmesin bile..

Katılıyorum AMA düşün ki bu kızın öyle bir ortamı var ki isteğiyle
Sevişmiş olmaktan daha iyi tecavüze uğramak. Burda suçlu kim gerçekten öncelikli olarak bu kız mı😳
Evet bu kız! Yaptıklarının sorumluluğunu alamayacak kadar büyümemişse bacaklarının arasına sahip çıkacak arkadaş. Bir evladın hiç bir şekilde hakkı yoktur, bir babanın omuzlarına böylesine acımasızca bir yük yüklemeye. Evladınız var mı bilmiyorum ama kendinizi o babanın yerine koyun rica ederim. Adamın üzüntüden başına birsey gelse ne olacak?

Evet bu kız! Yaptıklarının sorumluluğunu alamayacak kadar büyümemişse bacaklarının arasına sahip çıkacak arkadaş. Bir evladın hiç bir şekilde hakkı yoktur, bir babanın omuzlarına böylesine acımasızca bir yük yüklemeye. Evladınız var mı bilmiyorum ama kendinizi o babanın yerine koyun rica ederim. Adamın üzüntüden başına birsey gelse ne olacak?
Tamamen katılıyorum yüzde yüz hakılısın. Ama işte tecavüzün isteyerek birlikte olmaya tercih edildiği bir toplum da korkunç değil mi😳 ve evet sorumluluğunu alamayan kimseyle sevişmesin. O konuda aynı şeyi düşünüyorum 😏

Tamamen katılıyorum yüzde yüz hakılısın. Ama işte tecavüzün isteyerek birlikte olmaya tercih edildiği bir toplum da korkunç değil mi😳 ve evet sorumluluğunu alamayan kimseyle sevişmesin. O konuda aynı şeyi düşünüyorum 😏
Annesi babana anlatalım dediğinde, biz en iyisi tecavüze uğradığını söyleyelim demediğine eminim. Kadın kocasını tanıyor, bu olayı kaldirabilcegine guvenmeseydi eğer babana anlatalım demezdi. Belki adam kızardı kuserdi ama en azından vicdan azabı çekmezdi.zavalli adamın kimbilir aklından ne senaryolar geçmiştir, gözündeki minicik kızı bu şiddete maruz kalırken. Ne toplumun bakış açısı ne başka birsey bu yalanı masum gösteremez.

Evlenmeden cinsel birliktelik kişinin kendi tercihidir. Ama arkasında durabildiği sürece; sen aileni biliyorsun, yaşadığın çevreyi biliyorsun ama bu haltı yedikten sonra, üstünden sorumluluğu atmak için, evleneceğin adama diktirip yalan söyleyeceksen, ya da konu sahibinin yaptığı gibi babana hayatının tranvasını yaşatacaksan yapma arkadaş, sorsan toplum buna zorladı diyorlar. Arkadaş boşuna erkekleri suçlamayın, eğer cinselliği kullanılmak olarak görüyorsanız, toplumda erkeklerin bu gözle baktığını düşünüyorsanız yaşamayın. Bakın bu aslında erkekler yapmıyor bunu dayatan aslında erkekler kadar kadınlarda, misal kadın sevgilisiyle anal oral her haltı yiyip, normal tam cinsel birliktelik yaşamadan her şeyi yaşıyor, ama o zar yırtılmadı diye kendini bakire diyor, hatta normal cinsel birliktelik yaşayanları yargılıyor, kimiside yaşayıp diktiriyor, sonrada bahane hazır, toplum beni buna zorladı. Arkadaşım bekaret senin için önemli değilse ve yaşadıysan bunu dert eden adamla ne işin varda suçu topluma atıyorsun. Birde şöyle bir kısım var ki onlarda beni benden alıyor, sevgilisi ile cinsellik yaşıyor, adam ayrılınca vay hakkımı helal etmiyorum, beni buna zorladı, beni kandırdı, ortada bıraktı diye yıkıyor ortalığı, arkadaş cinselliğe bakışın buysa neden yaşıyorsun o zaman. Aklın fikrin yokmu erkekler kaç yıllık nikahlı karısını ortada bırakıyor, seni bırakacağıni neden düşünmüyorsun, ya burda bile eski sevgilisi yeni sevgilisi ile cinsellik yaşayınca onu kullanıyor , bana geri döner mi diye umutlanan insan var. Bence burada suçu topluma erkeklere atmadan önce kadınların şapkayı önüne alıp düşünmesi lazım. Yaşanılan cinselliğin sorumluluğunu sağa sola atmaktan vazgeçmek lazım, ben evlenmeden cinselliğe karşıyımdır sen değilsindir. Ancak bunu sadece kendi hayatında dillendirebilirsin, yaşayan yaşamayana bağnaz, yaşamayan yaşana yollu demekten ve yargılamaktan vazgeçmeli. Bakın bu söylemleri bile kadınlar birbirlerine kullanıyor erkeklerden daha çok. Kadınlar bunu kendi içlerinde hallederse aslında erkeklere çok rahat kabul ettirirler.

Katılıyorum AMA düşün ki bu kızın öyle bir ortamı var ki isteğiyle
Sevişmiş olmaktan daha iyi tecavüze uğramak. Burda suçlu kim gerçekten öncelikli olarak bu kız mı😳

evet suçlu bu kız

Hangimiz cinselliğin çok normal karşılandığı ailelerde büyüdük ki? Kız, erkek farketmez hangimizin anne babası bu durumu normal karşılardı. Bence buna normal ya gözüyle bakan aile çok çok azınlıktadır bu ülkede, ki ben yurtdışında doğdum büyüdüm.
Ailemin böyle kafada olduğunu biliyorsam ya yapmayacağım yada yapiyorsam arkasında duracam. Bukadar basit. Yaptığı şeyin arkasında duracak kadar cesareti yok ama babaya tecavüze uğradım diyecek kadar gözü kara?

çok üzüldüm olanlara ona güvenmişsin ve ona güvenerek bu yaşadığın durumu anlatmışsın onun yaptığına bak. gercekten çok üzüldüm

Evlenmeden cinsel birliktelik kişinin kendi tercihidir. Ama arkasında durabildiği sürece; sen aileni biliyorsun, yaşadığın çevreyi biliyorsun ama bu haltı yedikten sonra, üstünden sorumluluğu atmak için, evleneceğin adama diktirip yalan söyleyeceksen, ya da konu sahibinin yaptığı gibi babana hayatının tranvasını yaşatacaksan yapma arkadaş, sorsan toplum buna zorladı diyorlar. Arkadaş boşuna erkekleri suçlamayın, eğer cinselliği kullanılmak olarak görüyorsanız, toplumda erkeklerin bu gözle baktığını düşünüyorsanız yaşamayın. Bakın bu aslında erkekler yapmıyor bunu dayatan aslında erkekler kadar kadınlarda, misal kadın sevgilisiyle anal oral her haltı yiyip, normal tam cinsel birliktelik yaşamadan her şeyi yaşıyor, ama o zar yırtılmadı diye kendini bakire diyor, hatta normal cinsel birliktelik yaşayanları yargılıyor, kimiside yaşayıp diktiriyor, sonrada bahane hazır, toplum beni buna zorladı. Arkadaşım bekaret senin için önemli değilse ve yaşadıysan bunu dert eden adamla ne işin varda suçu topluma atıyorsun. Birde şöyle bir kısım var ki onlarda beni benden alıyor, sevgilisi ile cinsellik yaşıyor, adam ayrılınca vay hakkımı helal etmiyorum, beni buna zorladı, beni kandırdı, ortada bıraktı diye yıkıyor ortalığı, arkadaş cinselliğe bakışın buysa neden yaşıyorsun o zaman. Aklın fikrin yokmu erkekler kaç yıllık nikahlı karısını ortada bırakıyor, seni bırakacağıni neden düşünmüyorsun, ya burda bile eski sevgilisi yeni sevgilisi ile cinsellik yaşayınca onu kullanıyor , bana geri döner mi diye umutlanan insan var. Bence burada suçu topluma erkeklere atmadan önce kadınların şapkayı önüne alıp düşünmesi lazım. Yaşanılan cinselliğin sorumluluğunu sağa sola atmaktan vazgeçmek lazım, ben evlenmeden cinselliğe karşıyımdır sen değilsindir. Ancak bunu sadece kendi hayatında dillendirebilirsin, yaşayan yaşamayana bağnaz, yaşamayan yaşana yollu demekten ve yargılamaktan vazgeçmeli. Bakın bu söylemleri bile kadınlar birbirlerine kullanıyor erkeklerden daha çok. Kadınlar bunu kendi içlerinde hallederse aslında erkeklere çok rahat kabul ettirirler.
kesinlikle . çok güzel bir mesaj olmuş

Biri tecavüz etti deyince kapandı mı yani? Tecavüzü kimse sorgulamıyor mu? Amca falan da sormuyor mu? Babanın ilk sorusu kim yaptı olmaz mı? Belki baba da biliyor gerçeği, anne yüz göz olmasınlar diye ortamı idare ediyor.

Babanıza söylediğiniz korkunç yalandan sonra nişanlınızla yaşadıklarınıza şaşırmadım açıkçası. Bu sığlıkla daha çok badire atlatırsınız siz.

Konunuzu okuduğumda acınızı yüreğimde hissetmiş ve size çok üzülmüştüm. Nitekim yorumumda da bunu belirttim. Ancak şimdi görüyorumki siz bencilin tekiymişsiniz. Sırf babanızdan birazcık azar işitmemek için adamcağızı çok büyük bir karanlığa atmaktan geri durmamışsınız. Ne olurdu nişanlınızdan ve onun anasından işittiğiniz lafın birazını da babanızdan işitseydiniz. Çok mu zor geldi?
Yazıklar olsun size.

Biri tecavüz etti deyince kapandı mı yani? Tecavüzü kimse sorgulamıyor mu? Amca falan da sormuyor mu? Babanın ilk sorusu kim yaptı olmaz mı? Belki baba da biliyor gerçeği, anne yüz göz olmasınlar diye ortamı idare ediyor.
Bilmiyorum tek düşünebildiğim boyle birsey duyduktan sonra bir ebeveyn olarak dehşete düşerdim. Sağlıklı tepkiler verebileceğime de emin değilim. Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X