Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ara"babamla konuştum herşeyi anlattım ha ama yine de g.tün yiyorsa çık babamın karşısına kızın bakire değil de" kapat yüzüne .... önden de babanı uyarın "çoktan beri ayrılmak istiyorum ama bana böyle bir iftira atacağını söylediği için ayrılamıyordum"de ben kendim den eminim gerekirse rapor bile alabilirim de babayı güzelce işleyin annenizle beraber

Resmen diri diri mezara girmek senin ki. Aklını başına toplamak zorundasın.

Rest çek ve terbiyesiz kişiliksiz o şahısa haddini bildir.

Böyle bir ailen var arkanda nasıl boyun edersin aklım almıyor.

Babamın beni öldüreceğini bilsem yine de böyle bir şahısa bırak evlenmeyi bir gün bile geçirmemek için söylerim , soyletirim babama.

Psikopat ötesi biri bu , dikkat et kendine .

Öyle ...... adamın karısı olacağınıza annenizin durumu babanıza anlatmasını tercih edin lütfen.
Hatta evden bir kac gün uzaklaşın. Babanız da en azından o süreçte alıştırır kendini bu fikire. Ve sanmıyorum sizden vazgeçeceğine..
Babaların kızlarına kredisi asla bitmez.
Kötü sonuçlanmasından korkuyorsanız yapacak bisey yok ozaman..
Yalandan nefret ediyorum ama o adamın karısı olmaktansa? Yalancı olurum daha iyi.
"Ben bakire olmasam o adi beni kabul eder miydi?
İstedikleri eşyayı almadığım için bana baskı yaptılar istemiyorum dediğim içinde iftira atıyorlar" dersiniz olur biter.
En kötüsünü düşünelim
Kontrole gidecek olsanız bile biliyorsunuz esnek zar dediğimiz bir olgu var.Siz de bu durum mevcut olmasa bile Doktor bunu raporlamaz kadınların özellikle bu aralar bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde sanmıyorum bilinçsiz davransın bu konuda.
İnşallah bunlara hiç gerek kalmaz
Biz en iyisini düşünelim.
Bence babanız hicbisey kızımdan değerli değil diyip arkanızda duracak.
Lütfen korkmayin lütfen o adamın tehditlerine boyun eğmeyin lütfen 🙏

Tehditle
Selam. Dünyam başıma yıkılmak üzereyken ben iş yerinde oturmuş patron aramadan önce buraya konu açıyorum. Hayatım basit senaryolu bir diziye döndü ve kendimi nasıl bu hale getirdim bilmiyorum. Sonum ne olacak onu da bilmiyorum. Olay şöyle ki sevdiğim beyefendiyle(!) bu sene nişanlandık. Uzun bir ayrılığın ardından bana sözler vermesi ve benim de bunları yemem üzerine bu yola girdik. Bizim temel sorunumuz benim bakire olmamam. Bunu ilk sevgili olduğumuz haftadan itibaren bilmesine ve böyle kabul etmesine rağmen bu konu hiç kapanmadı. Ben bile bile niye bu uçuruma yürüdüm nasıl bu kadar aptal oldum bilmiyorum. Bana uyguladığı psikolojik şiddet, beni sürekli aşağılaması ve sindirmesi. Yavaş yavaş öyle bir işledi ki beni ben dünyanın en kötü insanıyım gibi düşünür oldum. Başkasının başına gelse boyun eğmeseydin derdim. Ama ben eğdim çünkü öyle olmuyormuş. Neymiş bu psikolojik şiddet ki beni bu hale getirdi. Neyse. Senin gelinlik giymeye hakkın yokta denildi, düğün salonu için buldun da bunuyosun da denildi, her şeyi ailene söylerim onlar da bilinsin de denildi. Ben yuttum. Çünkü sindirilmiştim bir kere korkağın teki olmuştum. İyi günlerimiz de oluyordu tabii ama en ufak problemde bu konu tekrar gündem. Bırak beni diyorum seviyorum deyip bırakmıyor da. Neyse böyle böyle ben evlenmek istemiyorum ama söyleyemiyorum. Görümcem laf ediyor, kaynana dedikodu yapıyor ben sineye çekiyorum. Mahkum gibi dolanıyorum ortalıkta. Hal böyleyken eşya bakmaya gittik. Orada benim yılan beni bir soktu laflarıyla benim surat düştü. Sonra surat yapıyosun diye kızdı. Eşya bakıyorum ama beğenmiyorum istediğim gibi değil. Hiçbir şeyi beğenmiyorsun denildi. Benim ne istediğimi umursamıyorsun, gel beraber bakalım demiyorsun denildi. Neyse. Sonra ertesi gün aramız düzeldi. İkimiz gittik birlikte gezdik, beğendik. Pahalı olan hiçbir şeye saldırmadım bu arada kredi çekeceğiz eşyaya ve birlikte ödeyeceğiz. O gün gayet mutlu mesut geçti. Ertesi gün ailesiyle krediyi çektiler. Oradan da büyük çay kaşığına gittiler. Sonra hep birlikte mağazaya gitmişler. Beni aradı. Şöyle kombin yaptım ne dersin dedi. Dedim bensiz ne kombini ben beğenmedim. Almak zorunda değilsin fikir olsun diye dedi. İyi tamam. 2 saat sonra aradı ya o kombini alırsın ya da başka bir şey almam dedi. Millet seninle mi uğraşacak ben gezemem dedi. Biz onu beğendik fiyatta uygun al dedi. Sen dün beni avcunun içine aldığını sandın ama alamazsın dedi. Ailem yok diye dün mutluydun dedi. Ben de alamam dedim. Bitsin bu ilişki istemiyorum dedim. Neyse dün beni kv aradı. Oğlum hastalandı bu inat ne, seven her şeye katlanır dedi al o takımı dedi. Eşya değil mi ne önemi var benim gücüm ona yetiyor dedi. Ben de zaten o bütçede bir şey alacağım ama onları beğenmedim alamam dedim. Sen bilirsin ben başka alamam onları al dedi. Tatlı dille beni kandırmaya çalışıyor böyle. Kadın dediğin az alttan alır. Almazsa ya laf duyar ya dayak yer dedi. Sen alttan alacaksın dedi. Seven insan gider o eşyayı alır dedi. Yok hayır dedim kapattım. Annemi aramış kv. Annem de böyle şey mi olur kız beğenmeden eşya mı alınır demiş. Ne bu inat böyle olursa ben düğün falan yaptırmam demiş. Benim allahın belası nişanlım da bunu duyunca aramış annemi, sen düğün yaptırmazsın haa sen kızın kız oğlan kız mı sanıyosun, ben onu o haliyle kabul ettim siz de her şeyi kabul edeceksiniz demiş. Sonra aradı bana anlattı ben öldüm benim kanım çekildi. Dik başlılığının sonu bu dedi, boyun eğseydin söylemezdim dedi. Hakettiniz dedi. Ben korkudan titriyorum. Patron da maliyet raporu istiyor titreye titreye rapor hazılıyorum bir de tam ucuz komedi. En son bana dedi ki "ya annen sen ben konuşuruz bu aramızda kalır sen her şeyi kabul edersin evleniriz, ya da ben babana da söylerim". Ben eve nasıl gittim bilmiyorum. Annem doğru mu dedi. Doğru dedim anlattım. Annem anlayışlı davrandı. Cahillik gelir başına dedi. O nasıl biri ki seni kabul etti böyle dedi. Madem sevdi etti bunu niye geldi bana söyledi. Anne dedim hasta bu. Annem hayır dedi benim namusumu o mu temizleyecek dedi. Seviyorsan evlen ama ben onun yüzüne bakmam sen de mutlu olamazsın dedi. İstemiyorum dedim. Babana ben anlatırım her şeyi dedi. Babama anlatacaktı ben durdurdum. Babam ne yapar bilmiyorum. Şimdi bu baş belası beni aradı "ben kendi annemi de aradım. Seviyorsanız önemli değil evlenin dedi" dedi. Buna da şaşırdım annesi nasıl kabul etti? Şimdi beni sürekli arayıp tehdit ediyor babana söyleyeceğim diye. Annem korkma diyor ama elimde değil ben korkuyorum. Onun ailesi de öğrendi ya onlar arayıp babama söylerse? Annem ben söyleyeyim diyor. Bu hala sen susacaksın, boyun eğeceksin benimle evleneceksin diyor. Ben arada kaldım. Öyle hayatım kayıyor ben de bir sakinlik öyle bekliyorum. Ben ne yapayım? Burada belki ağır konuşanlar da olacak cahilliğime, aptallığıma. Sıkıntı değil söylenecek her şeyi ben de kendime söylüyorum. Ama bir akıl bir fikir bunlara çok ihtiyacım var.
Tehditle başlayan bir evlilik nasıl sürer neler yaşanır ilerisinde siz dusunun. Arkanıza bakmadan kaçın.

Simdi söyle bisey var olan olmus zaten gecmis bitmis. Ee sen olan herseyi bastan acik yüreklilikle anlatmissin ee seni o kusurunla kabul eden de kendisi. Simdi bu ne pehriz bu ne lahana tursusu derler buna. Anneni de alkisliyorum sanslisin ki anlayisli annen varmis. Birak annen uygun bir dille babana anlatsin ki karsi taraf anlatirsa bire bin ekleyip anlatirlar. O adam da seni gercekten seviyor olsaydi eger en ufak tartisma da kusurunu yüzüne vurup durmazdi. Madem seni o sekilde kabul ettiyse neden annene ve ailesine anlatiyor ki? Iyisi mi sen annenk al arkana bu adamla da evlenme annen de babanla konussun bitsin gitsin derim ben

Off ne kusuru ya?
Bu dille kendiniz dahil her kadını mal yerine koyuyorsunuz farkında mısınız?
Kimi kusurlu, ayıplı mal, kimi el değmemiş kusursuz... Ama sonuçta mal.

Kendinize ve hemcinslerinize bu muameleyi yapmayın.
Biz kendimize bunu yaparsak erkekler ne yapmaz ki?

Hayatinin sonuna kadar, ben seni bakire olmadigin halde aldim lafini duymaya hazirsan, buyur evken bu psikopatla, sonra da her turlu eziyete katlan ömür boyu, adam seni sindirip kontrol altina almak icin her seyi yapiyo, erkege boyun egmeyen kadinin basina gelecek dayaktir diyen ananin buyuttugu koca nasil olur sence bi dusun

Off ne kusuru ya?
Bu dille kendiniz dahil her kadını mal yerine koyuyorsunuz farkında mısınız?
Kimi kusurlu, ayıplı mal, kimi el değmemiş kusursuz... Ama sonuçta mal.

Kendinize ve hemcinslerinize bu muameleyi yapmayın.
Biz kendimize bunu yaparsak erkekler ne yapmaz ki?
Arkadasim yanlis anlasildim yada yanlis anladiniz galiba. Kusur derken belirtmek istedigi sudur ; konu sahibi arkadas da geri dönüsü olmayan bir hata yaptigini kabul ediyor. Gayet tabi herkesin basina gelebilir olabilecek bir durum ona diyecek bisey yok. Su da bilinsin ki ben bel alti vurmak istemedim. Amacim bel alti degildi yani.... Yanlis anlamissiniz belli. Benim art niyetim olsaydi ( ki böyle biseye hakkim yok ) baska türlü yazilar yazmistim ve simdiye coooktaaannn banlanmistim

Ah canım kendisi onca hatasını görmezden gelir senin bir hatanla ipe asar annen arkadan zaten hic korkma sen dürüst davranmışsın en azından bir ömür boyu mutsuz olmaktansa bitsin gitsin herşey oluyor bu hayatta evlensen zidan eder hayatı sana gercekten sevseydi herşeyinle kabul ederdi seni

Ay bu ne ahlaksız, kişiliksiz, terbiyesiz bı adam.
Sakin boyun eğme ve evlenme.
Uzun uzun yazmak istemiyorum. Olmadı git savcılığa suç duyurusunda bulun.

Verilmiş sadakalarınız varmış. Allah esirgesin ya bassan nikahı bu ruh hastasıyla. Uğraş dur ondan sonra fiziksel şiddet ,psikolojik şiddet, kaynana terörü.. Say say bitmez. İftira de arkadaşların dediği gibi bitsin gitsin. Namus iki bacak arasında değil zihindedir kalptedir. En büyük namussuzda nişanlın bu konudaki. Yüreğini ferah tut.

İlerde çocukla baba evine dönemktense hiç evlenme. Baban iki gün bağırır uç gün küser ama sen canısın kanısın sonunda affeder. Sakın hayatını mahfetme.

Asıl evlenirsen hayatın trajedi olacak.babana söylesin boşver ne kanıtı var elinde?saçmalamasın iftira atıyor bana dersin.annende arka çıksın sana oldu bitti.senin özelini anlatmaya hakkı yok iğrenç adam ya.yok babam öğrenir falan dersen o zaman uygun dille söylersin annen yine sana destek çıkar.her türlü bu adamla evlenmekten daha iyi.ucuz atlatmışsın evlensen dayata yerdin bu zihniyetten.onu savcılığa vereceğini söyle ve ciddi ciddi yap bunu gerekirse.

Selam. Dünyam başıma yıkılmak üzereyken ben iş yerinde oturmuş patron aramadan önce buraya konu açıyorum. Hayatım basit senaryolu bir diziye döndü ve kendimi nasıl bu hale getirdim bilmiyorum. Sonum ne olacak onu da bilmiyorum. Olay şöyle ki sevdiğim beyefendiyle(!) bu sene nişanlandık. Uzun bir ayrılığın ardından bana sözler vermesi ve benim de bunları yemem üzerine bu yola girdik. Bizim temel sorunumuz benim bakire olmamam. Bunu ilk sevgili olduğumuz haftadan itibaren bilmesine ve böyle kabul etmesine rağmen bu konu hiç kapanmadı. Ben bile bile niye bu uçuruma yürüdüm nasıl bu kadar aptal oldum bilmiyorum. Bana uyguladığı psikolojik şiddet, beni sürekli aşağılaması ve sindirmesi. Yavaş yavaş öyle bir işledi ki beni ben dünyanın en kötü insanıyım gibi düşünür oldum. Başkasının başına gelse boyun eğmeseydin derdim. Ama ben eğdim çünkü öyle olmuyormuş. Neymiş bu psikolojik şiddet ki beni bu hale getirdi. Neyse. Senin gelinlik giymeye hakkın yokta denildi, düğün salonu için buldun da bunuyosun da denildi, her şeyi ailene söylerim onlar da bilinsin de denildi. Ben yuttum. Çünkü sindirilmiştim bir kere korkağın teki olmuştum. İyi günlerimiz de oluyordu tabii ama en ufak problemde bu konu tekrar gündem. Bırak beni diyorum seviyorum deyip bırakmıyor da. Neyse böyle böyle ben evlenmek istemiyorum ama söyleyemiyorum. Görümcem laf ediyor, kaynana dedikodu yapıyor ben sineye çekiyorum. Mahkum gibi dolanıyorum ortalıkta. Hal böyleyken eşya bakmaya gittik. Orada benim yılan beni bir soktu laflarıyla benim surat düştü. Sonra surat yapıyosun diye kızdı. Eşya bakıyorum ama beğenmiyorum istediğim gibi değil. Hiçbir şeyi beğenmiyorsun denildi. Benim ne istediğimi umursamıyorsun, gel beraber bakalım demiyorsun denildi. Neyse. Sonra ertesi gün aramız düzeldi. İkimiz gittik birlikte gezdik, beğendik. Pahalı olan hiçbir şeye saldırmadım bu arada kredi çekeceğiz eşyaya ve birlikte ödeyeceğiz. O gün gayet mutlu mesut geçti. Ertesi gün ailesiyle krediyi çektiler. Oradan da büyük çay kaşığına gittiler. Sonra hep birlikte mağazaya gitmişler. Beni aradı. Şöyle kombin yaptım ne dersin dedi. Dedim bensiz ne kombini ben beğenmedim. Almak zorunda değilsin fikir olsun diye dedi. İyi tamam. 2 saat sonra aradı ya o kombini alırsın ya da başka bir şey almam dedi. Millet seninle mi uğraşacak ben gezemem dedi. Biz onu beğendik fiyatta uygun al dedi. Sen dün beni avcunun içine aldığını sandın ama alamazsın dedi. Ailem yok diye dün mutluydun dedi. Ben de alamam dedim. Bitsin bu ilişki istemiyorum dedim. Neyse dün beni kv aradı. Oğlum hastalandı bu inat ne, seven her şeye katlanır dedi al o takımı dedi. Eşya değil mi ne önemi var benim gücüm ona yetiyor dedi. Ben de zaten o bütçede bir şey alacağım ama onları beğenmedim alamam dedim. Sen bilirsin ben başka alamam onları al dedi. Tatlı dille beni kandırmaya çalışıyor böyle. Kadın dediğin az alttan alır. Almazsa ya laf duyar ya dayak yer dedi. Sen alttan alacaksın dedi. Seven insan gider o eşyayı alır dedi. Yok hayır dedim kapattım. Annemi aramış kv. Annem de böyle şey mi olur kız beğenmeden eşya mı alınır demiş. Ne bu inat böyle olursa ben düğün falan yaptırmam demiş. Benim allahın belası nişanlım da bunu duyunca aramış annemi, sen düğün yaptırmazsın haa sen kızın kız oğlan kız mı sanıyosun, ben onu o haliyle kabul ettim siz de her şeyi kabul edeceksiniz demiş. Sonra aradı bana anlattı ben öldüm benim kanım çekildi. Dik başlılığının sonu bu dedi, boyun eğseydin söylemezdim dedi. Hakettiniz dedi. Ben korkudan titriyorum. Patron da maliyet raporu istiyor titreye titreye rapor hazılıyorum bir de tam ucuz komedi. En son bana dedi ki "ya annen sen ben konuşuruz bu aramızda kalır sen her şeyi kabul edersin evleniriz, ya da ben babana da söylerim". Ben eve nasıl gittim bilmiyorum. Annem doğru mu dedi. Doğru dedim anlattım. Annem anlayışlı davrandı. Cahillik gelir başına dedi. O nasıl biri ki seni kabul etti böyle dedi. Madem sevdi etti bunu niye geldi bana söyledi. Anne dedim hasta bu. Annem hayır dedi benim namusumu o mu temizleyecek dedi. Seviyorsan evlen ama ben onun yüzüne bakmam sen de mutlu olamazsın dedi. İstemiyorum dedim. Babana ben anlatırım her şeyi dedi. Babama anlatacaktı ben durdurdum. Babam ne yapar bilmiyorum. Şimdi bu baş belası beni aradı "ben kendi annemi de aradım. Seviyorsanız önemli değil evlenin dedi" dedi. Buna da şaşırdım annesi nasıl kabul etti? Şimdi beni sürekli arayıp tehdit ediyor babana söyleyeceğim diye. Annem korkma diyor ama elimde değil ben korkuyorum. Onun ailesi de öğrendi ya onlar arayıp babama söylerse? Annem ben söyleyeyim diyor. Bu hala sen susacaksın, boyun eğeceksin benimle evleneceksin diyor. Ben arada kaldım. Öyle hayatım kayıyor ben de bir sakinlik öyle bekliyorum. Ben ne yapayım? Burada belki ağır konuşanlar da olacak cahilliğime, aptallığıma. Sıkıntı değil söylenecek her şeyi ben de kendime söylüyorum. Ama bir akıl bir fikir bunlara çok ihtiyacım var.
İnsan beser sasar olabilir oyle şeyler anneniz arkanizdaymiş babanizla konussun birakin en fazla bi iki kizar kuser yine sizin yaninizda olur Zamanla affeder bi ömür boyu hata yapmaktan iyidir. Gözünü aç arkadaşım bunlar fragman daha beteri evlendiğinde olacak hoşlanmadığı her şeyde karşına çıkacak . Boşanmakta kolay olmaz bu hasta ruhludan tüm dünya duysa sen yine evlenme bu adamla en fazla iki gun konusulur ucuncu gun unutulur senin ozelin kimseyi ilgilendirmez. Tehtidlere devam ederse savciliktan uzaklastirma al bu hasta ruhlu icin

Böylesi bir adamdan hayır gelmez asıl trajediyi sen evlendikten sonra gör bunu ailene söylemekle tehdit eden kim bilir ileride neler yapar sakın ama sakın boyun eğme senin bakire olup olmamani sorgulamak hic kimsenin haddine degil.

Yaşadığınız şeyler çok üzücü ve yorucu ama yol yakınken bunların olması iş ciddiye binince daha kötülerinin olabileceğini gösteriyor.Çok şanslısınız ki aileniz arkanızda asla ama asla evlenmeyin. Şu an bunları yapan evliliği de aile olmayı da zindan eder.

Bir kadın sevişmiş, herkes ahlak bekçisi olmuş. Kendisine verilen sırrı başkalarına söyleyecek kadar alçak bir adam ahlak satıyor. Yersen!

Git anlat babana arkadaşım. Baba ben bir halt yedim ama bunlar hepsi tepeme çöreklendi. Perişan ediyorlar beni diye anlat. Annen anlatsın kızımızı tehdit ediyorlar diye. Bu ne saçma sapan olaylar zinciri böyle. Onlar kim ki “kabul ediyor” kimler?!!

Benim eski nişanlı bozuntusu da demiş anneme. Annem de yaptıysa yaptı sana ne gibi bir cevap vermiş. İşin kötüsü benim abilerime de demiş sanırım. Kimse bana demedi ama yengem ağzından kaçırdı. Bütün ailem gelip bana kızsaydı hiç önemli değildi. O şeref yoksunu mahlûkata fırsat vermedi ya annem. O bana yeter.

Bir ömür bunu mu çekeceksin sen? Bir gün gerçekten babana diyecek.

Baban onlardan duyacağına senden duysun ki cevabını kafasında hazırlasın. Sonra da şikayetçi olacağını söyle. Tehdit ve şantaj sayılmaz mı bu? Seni evliliğe zorluyorlar. Baskı altına almaya çalışıyorlar. Belki bir cezası olmaz ama korkarlar biraz.

Baba bu. Kızar elbet ama annen onu yumuşatır. Seni de ezdirmezler elalemin sümüklüsüne.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X