Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Aynenn dediğine katılıyorum. Ve burada yaşıtım hiç yok hepsi 27 30 35 yaşları arasında o yüzden de belki kafam pek uyuşmuyor olabilir. Ama el mahkum mecbur takılıyorum
Bende yaşıtın değilimama ben reel değilim beni kim sallar zaten demiiii.
Vaaay be.

Toplaşın tespitimi açıklıyorum
Tamamen kendi mantığimla denemesiz çözmüşüm olayı
Cidden de takip etigin kişiye bildirim gidince sen takibi bırakıyosun yaa, karşıdaki daha bildirime tiklamamissa, bildirim olarak gördüğü kayboluyor, tiklasa da yok, takip edildiğini goremiyor bu bilgi size lazım olmaz aslında,kimse kolay kolay benim kadar çabuk karar değiştiremez ama olsun içim rahatladı

Arkadaşının kocası zenginmiş
Çeyrek altın bilekligini 5 sene sonra birikimlerle anca yaptırırım
Nasıl istersen canım

Hahahaha inan erkeklerin hepsi öyle benimde bileziklerin hepsini öyle arabaya yatırmıştık
Bilezik alıp hemen elinden alıp araba,ev almak çok saçma bankada birikim yapsana o zaman e tabiki ev araba alınırken vericez, turşusunu kuracak diiliz ama durun bı takalım, hemen olmasın

Bilezik alıp hemen elinden alıp araba,ev almak çok saçma bankada birikim yapsana o zaman e tabiki ev araba alınırken vericez, turşusunu kuracak diiliz ama durun bı takalım, hemen olmasın
Amaan 2 tane kaldı onlar duruyor öyle bayramdan bayrama onu da memlekete gidersek takarım burada bayramda berede takacaksın boşver araba olsun ev olsun vermek mantıklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…