Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

arkadaşlar beynimiz (beyimiz değil haa :) ) neye inanırsa onu yaşatır bize. eğer mutlu olduğuna inandırabilirsek mutluyuz. yok inanmadıysa ha gayret çocuk kandırır gibi kandıracağız onu. mesela şimdi yalandan gülsek beyin bunun yalandan olduğunu anlamaz bizi sahici gülüyoruz sanır. hatta bu gülme işini hep beraber deneyelim şuan :) bakııın nasıl mutlu olmaya başladınız.
Hani beraber gülecektik? 😃😃

Fatmazell Fatmazell baksana yazamadim aceleden ayrıntılı. Ben simdi birini takip et dedim, tabiki gitti bildirim karşı tarafa,amaa o kadar çabuk takibi bıraktım ki daha bildirimi tiklamamistir, ve tiklamadigindan kayboldu gibime geliyor. Yani takip edildiğini hiç görmedi
Belki dediğin gibi olmuş olabilir:KK64:

Tavşan kanı çayımdan tatmak isteyen:KK73::KK73:

Eklentiler

• E5F6B0BD-4667-47A1-A79B-06138A6AF8F0.jpeg
    E5F6B0BD-4667-47A1-A79B-06138A6AF8F0.jpeg
    92,5 KB · Görüntüleme: 26
Sağol, gidiyorsa o ara niye beni takip etmedi. Demek ki boş beleş sevgiler.
Gormemis olabilir canım
Ben bazı bildirimleri bir ay sonra filan görüp aaa oha diyorum kendime çünkü her nasılsa arada kaynamis oluyor🤷
İnsanlar dalgın da olabilir

Bir de takibe anlam yüklemiyor da olabilir
Ben takibin ne işe yaradığını bilmem mesela.
Takip etsem nolur beni takip etseler nolur hiç anlamiyorum bı önemi yok gibi geliyor bana.

Kendimce yorumlarsam böyle, yolladığın kişi için de böyledir
Düşük ihtimalle de sallamiyor olabilir tabi

Yok kuzum öğretmenim ama görevimi icra etmiyorum etmeyecegim de muhtemelen ☺️
Anladım. Evdesin o zaman. Sıkıldığın zamanlarda neler yapıyorsun veya evde bir hobin yaptığın bir şeyler var mı ? Ben çok sıkılıyorum ve yapcak bir şey bulamıyorum çoğu zaman:işsiz:

X