Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

En son eşinden bahsetmiş sanırım. Ben de tek takılıyorum çay fotosu atmış, inşaallah eşiyle sorun yoktur, üzülürüm, 1 haftadan uzun sürünce merak ettim ben de yaa
Her gün yazıyorum ama cevap yok en son konuşmamızda eşiyle ilgili hayatıyla ilgili sorunlarından bahsediyordu ama diyordu da netim az idareli kullanıyorum diye inşallah bir sorun yoktur ve interneti olmadığı için giremiyordur.

Bir tane arkadaşım var da oda eşiyle sorun yaşıyor dertleşiyordu
Rabbim yuvalarımızdan huzuru eksik etmesin. Evlenmek kolayda gerisini sürdürebilmek iyi günde kötü günde sabredebilmek kolay değil
Amin ya, erkekler kadınları mutlu etse, hiç bi kadın kolay kolay isyan etmez , sorun falan çıkarmaz. Evlenmek cidden çok kolay, bu erkekler ne istiyor Allahtan, anlamış değilim, anlayamam da zaten, sevsenize bizi .

Kıslarrr napıyorsunuz bakalım ?
Birşeyler düşünüyorum nasıl motivasyom geri gelir diye . Planlama yapmaya çalışıyorum. Şuan dert çözmeye çalışmıyorum . Alışveriş yaparak geçiştiricem kendimi ama tabi netten anca , zaman yok

Harika ne güzel bak alışverişle kafanı dağıttrrendyolda 7 ve 9 aralık indirm olacak oradan alacakların Varsa bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…