Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Ne güzel arkadaş gibi büyürler. Bende öyle düşünüyorum arkadaş gibi büyümeleri için arka arkaya aralarında en çok 2 veya 3 yaş olacak şekilde :KK70:acaba zor oluyor mu ki:KK48:
Bana göre çok zor ama arayı açmadığıma pişman olmam hiç. 2_3 iyi evet,ben arada 11 ay olmasını mantıklı bulmuyorum mesela, çünkü bebek emiyor sonucta. Sütü hiç kesemem özellikle! senin yaşın da baya uygun 2-3 yaş olsun bence. Yani" en çok" 2_3 diil, mantıklı olan "en az" 2-3 bence. Düşünsene 2 aylık bebeğin kucağında, yine hamile oluyorsun, bildiğim kadarıyla süt de gidiyor. İkinci olay da süt koruyor genelde evet, istisnalar kaideyi bozmaz, e ben şimdi ikinci çocuk hemen olsun diye süt vermeyi mi bırakayım, Allah korusun. Yaşım genç olmamasına rağmen sonuna kadar direttim sútú. Sút bitince de hamilelik oldu .

Desene neye vay dediğini 🧐 bu arada ben başka forumda senin mesajında yaşını 36 veya 37 gördüm diye hatırladim,ondan yaşımiz yakın dedim . Baktım 31 ve sen bebek olayını o kadar da takma 35 e kadar olsun sağlıkla hayırla ki ileri yaşlarda da olsun tabi ama hani şuan ileri yaş olsan olmayacak korkusu olabilirdi.simdi çok iyi 31 valla 👍

Bana göre çok zor ama arayı açmadığıma pişman olmam hiç. 2_3 iyi evet,ben arada 11 ay olmasını mantıklı bulmuyorum mesela, çünkü bebek emiyor sonucta. Sütü hiç kesemem özellikle! senin yaşın da baya uygun 2-3 yaş olsun bence. Yani" en çok" 2_3 diil, mantıklı olan "en az" 2-3 bence. Düşünsene 2 aylık bebeğin kucağında, yine hamile oluyorsun, bildiğim kadarıyla süt de gidiyor. İkinci olay da süt koruyor genelde evet, istisnalar kaideyi bozmaz, e ben şimdi ikinci çocuk hemen olsun diye süt vermeyi mi bırakayım, Allah korusun. Yaşım genç olmamasına rağmen sonuna kadar direttim sútú. Sút bitince de hamilelik oldu .
Maşallah rabbim hayırlı uzun ömürler versin inşallah:KK68:hayırlısı inşallah ilkini tutturabilirsek bi ikinciyi düşüneceğim:KK70:

X