Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Pazartesı buradakı acıkogretım bürosuna arkadaşı gonderıcem soracak bende ona göre kayıt yaptırırım ılerıkı gunlerdebu yıl KPSS olmasa çünkü 2yıl sonra yone ben bu bölümümden gırmek ısıtıyorum sınava

Geçmiş olsun okyonus...

Yelkenlikız sıkıyorlar canımı yaa ben mi tuhafım başkalarımı anlamıyorum artık Ben kendimi sorgulamaktan sıkıldım ama bilmiyorum işte

Geçmiş olsun okyonus...

Yelkenlikız sıkıyorlar canımı yaa ben mi tuhafım başkalarımı anlamıyorum artık Ben kendimi sorgulamaktan sıkıldım ama bilmiyorum işte

her zaman baskalarıdır ))))) sıkmalarına ızın verme sekerım ıpleme onları

Günaydın hanımlar yelkenlıkız gece ben senı göremedim bacım baktım kımseler yok dıye bende çıktım

benim gibi gececiler varmış akşam sabaha karlı 4 te uyudum.tavanı izledim bol bol.o saatte çıkıp nefes almak istedim.

günaydın kızlar bu arada

slm kızlar ... okimin bu gün evlilik yıl dönümü geldiğinde anlatsın nasıl organize ettiğini bize ... okiiiiimmmmmmmmmm ...

canım ben hiç duymadım öyle bir sabun buralarda
izmir de de akrabalar va r
oralarada gidiyorum sık sık ama duymamıştım
araştırırım
eğer bulursam sana alırım

cnm benim defne sabununun hakikisinde böyle bir etki söz konusuymuş beyazları tamamen eski rengine döndürüyormuş ... oraya gittiğinde aklında olsun sorarsın cnm bu çok büyük bir nitmet ... gerçi deneyip sonuç almış kişilerin önerdiği yerden almak lazım her yer sabun çünkü ki izmirde hele baya baya vardır ...

cnm ben puanlarında düşeceğine inanıyorum bu sınavdan sonra bakalım ...

sevgi meleği kilo çizelgen dikkatimi çekiyor ... bi programla mı ilerliyorsun yoksa dikkat ederek mi yol alıyorsun ?
dukan ı araştırıyorum bu aralar ben ...
sınav hazırlığı süresince müthiş kilo aldım ...

sabun dukan çok iyi ben devamını getiremedim 2 günde 2 kiloluk şişkinliğim gitti
ben çok araştırdım sormak istediğin varsa yardıcı oluyım
bu arada eski arkadaşlarımı gördüm zayıflamışsın dediler ilk gördüklerinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…