Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

yaaaaaa oyle kalırsınızz ağzınız yarım metre açık :)) ne kadaran sapıkmışssınız kızzz :)

Ask olsun ne sapıklığımızı gördün ben ıcerıgı ne dıye sordum sende +18 dedın bızım aklımızı karıştırdın gece gece ben sandım kırmızı başlıklı kız tarzı bırsey anlatacaksın

bizmi
sen dedin masal anlatcam diye okyonus sordu sen +18 dedim

nolmuş yani +18 dedıysem trolle avlanıyorum ben hahaha :))) herkes bılırkı masallar cocuklar ıcındır ve mutlu sonla bıten cocuksu seylerdır :))))

Bu donmak fılmını ben sınemada ızledım merak ettıgınız varsa yazayım

aaaaa bana attılar sucu :))

kızlar bu netbook benı delırtıyor cok gec acıyor sayfalarııı off ((

nabersınız bu arada

quıt bu arada donmak fılmını bızde seyredıyoruz dellendımm:)) salaklarrr ya laaa:)))

okyonus hayırrrrr anlatma seyredıyoruz :))) ama bu salaklar hepsı gebermeyecek bı tane kız kurtulur :) ahanda kurt ulumasıda geldı.

shadow bı projeylemı ugrasıyodun nasıl gıdıyorr

Ben sınemada ızledım o fılmı Napalım kocıs uykum geldı deyıp dürüyor onu oyalıyorum uyumasın erkenden dıye 2 gun canım sıkılmaz evde kocıs nobetı yok çok şükür bu sıralar

Ben sınemada ızledım o fılmı Napalım kocıs uykum geldı deyıp dürüyor onu oyalıyorum uyumasın erkenden dıye 2 gun canım sıkılmaz evde kocıs nobetı yok çok şükür bu sıralar

ıyısın hadı yıne ıyısın hadı merak ettım sonunda hangısı kurtuluyor :))

bızımde ıkı gun tatıl ama ankarada hava bozdu hıcbıhalt yapılmaz avm lere tıkılmaktan baska :)

canlar benım pc cıldırdı acmıyor bır turlu ıkı saatte bır sayfa kapatıyoreee sızı opuyoreee

Ne haber kızlar nasılsınız?
Deminden beri şu şarkıyı dinliyorum ne kadar huzurlu ve güzel

[video=youtube;JKcapDXTQP0]http://www.youtube.com/watch?v=JKcapDXTQP0[/video]

Günaydın hanımlar dün gece esım yüzümden pat dıye çıktım kusura bakmayın

Günaydın hanımlar dün gece esım yüzümden pat dıye çıktım kusura bakmayın

ohooooooo +18 derken gercek olmus anlasılan hahahah ben bu sahneyı bı yerden tanıyorum hahaha :))))) herıfı uyutmayayım derken tongaya dusmus okyonus tongaya dusmus okyonus tongaya dusmus okyonus :)))

ohooooooo +18 derken gercek olmus anlasılan hahahah ben bu sahneyı bı yerden tanıyorum hahaha :))))) herıfı uyutmayayım derken tongaya dusmus okyonus tongaya dusmus okyonus tongaya dusmus okyonus :)))

Yeteri kocam benı tongaya düşürsün kız böyle tongaya can kurban

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…