Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Günaydın hanımlar :KK53:yelkenlıkız gece ben senı göremedim bacım baktım kımseler yok dıye bende çıktım

yok yokk hoe goruldum ıtıldım kakıldım ıncındım :) olsun sekerım

benim gibi gececiler varmış akşam sabaha karlı 4 te uyudum.tavanı izledim bol bol.o saatte çıkıp nefes almak istedim.

günaydın kızlar bu arada :KK3:

ben hergun o saatlerde hatta daha gec uyuyorum kız ogleden sonra kalkıyorum telef oluyorum :)

sevgi meleği kilo çizelgen dikkatimi çekiyor ... bi programla mı ilerliyorsun yoksa dikkat ederek mi yol alıyorsun ?
dukan ı araştırıyorum bu aralar ben ...
sınav hazırlığı süresince müthiş kilo aldım ... :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

canım ben hıc tasvıp etmıyorum dukanı zaten kalıcı bır dıet degıl yapmanı onermem dukan degılde tas devrı dıyetı var yada karatay dıyetı ben bır donem karatyla 10 kg verdım sonra yıne duzensız hayat kılo aldırdı cok guzel tok kılo verdırıyordu. sımdılerde seker ılacı kullandıgımdan kolay kılo verıyorum bende kendı dıyetımı yapıyorum yanı dıkkatlı beslenmeye calısıyorum ama dukan a hayır dıyorum :) zaten cok azımlı olmayanlar yapamıyor cok kısıtlayıcı ve baglayıcı bı ssıstemı var anadıgım kadarıyla dusunce sekerım sen bılırsın muahh :KK54:

canım afedersın ya gozden kaçmıs bu mesajın gecmıs olsun umarım tekrarlamaz ama dr lar bazen en kotu ıhtımalı soylerler belkıde oyle bırseydır dıkkatlı olunursa olmaz belkıde Rabbım bılıyor ya basımıza ne gelecekse o gelecek bız ne yaparsak yapalım hastanede yasıyor olsakta olecegımız zaman gelmısse olecegız güzel bir söz vardır "hasta yatandan degıl ecelı gelenden kork" dıye annem kanserden yatıyordu turp gıbı gezen babam vefat ettı yanı ecel yettı mı Rabbım bır bahane bulur ona Allahım abinede sanada tüm ailene sağlık sıhhat huzur mutluluk versın. Üzme kenini demek kolay olur denır ya hep ınan kı bılıyorum kolay degıl 2 yılda 10-15 senelık acı yasamıs bıırı olarak soyluyorum kolay degılse bıle hayat alıstırıyor herseye bızı.:KK54:

canım kaç gündür aklımdasın
yazamadım o gün
babama da gittim orada da açamadım

canım babana allah rahmet eylesin
mekanı cennet olsun

annen nasıl oldu peki inşallah o iyileşmiştir

slm kızlar ... okimin bu gün evlilik yıl dönümü :KK9: geldiğinde anlatsın nasıl organize ettiğini bize ... okiiiiimmmmmmmmmm ...

cnm benim defne sabununun hakikisinde böyle bir etki söz konusuymuş beyazları tamamen eski rengine döndürüyormuş ... oraya gittiğinde aklında olsun sorarsın cnm bu çok büyük bir nitmet ... gerçi deneyip sonuç almış kişilerin önerdiği yerden almak lazım her yer sabun çünkü ki izmirde hele baya baya vardır ...

cnm ben puanlarında düşeceğine inanıyorum bu sınavdan sonra bakalım ...

sevgi meleği kilo çizelgen dikkatimi çekiyor ... bi programla mı ilerliyorsun yoksa dikkat ederek mi yol alıyorsun ?

canım defne sabunu çok buralarda da
evet ama o etsisinin olduğununu ben senden duydum ilk kez

ama gerçekten de saf defne sabunu nereden bulunur onu bilmiyorum

ama bakarım buralarda tamam mı canım kendime de alırım hatta

s.a kızlar nasılsınız nasıl gidiyo
herşey yolundamı?
bende üşütmüşüm:KK43: özel sektör izinde alamıyorum

Dukanı bilmiyorum ben yapamıyorum o tür şeyler canım ama yapanlar hızlı veriyor diye biliyorum dukan ekmeğiyle filan uğraşamam hiç :KK53:
Dikkat ederek veriyorum canım tatlıyı yemeyerek :KK9: öğünlü beslenerek ama bu aralar salmıştım sınav yüzünden şimdi tekrar başladım

Günaydın hanımlar nerdesın hu huuuuuuben geldım bır yıl bır günlük evlı olaraktan :123:

günaydınn okyonusss :KK9:
bi ömür elele geçirirsinizz inşalllaaaahh canımmmm nice nice mutlu seneleree :KK16::KK16:

Amın canım çok saol darısı basına ıns.:KK16:aöf ye netten kayıt oldum ben kamu yönetımıne esımın ısrarı uzerıne kendı kamuda dıye banada baskı yaptı sen hangı bölüme gecıs yapıcan canım? Önce okuma bosver dıyordu zor ıkna ettm :KK53:

slm kızlar ... okimin bu gün evlilik yıl dönümü :KK9: geldiğinde anlatsın nasıl organize ettiğini bize ... okiiiiimmmmmmmmmm ...

cnm benim defne sabununun hakikisinde böyle bir etki söz konusuymuş beyazları tamamen eski rengine döndürüyormuş ... oraya gittiğinde aklında olsun sorarsın cnm bu çok büyük bir nitmet ... gerçi deneyip sonuç almış kişilerin önerdiği yerden almak lazım her yer sabun çünkü ki izmirde hele baya baya vardır ...

cnm ben puanlarında düşeceğine inanıyorum bu sınavdan sonra bakalım ...

Sabuncum guzeldı gıyındım suslendım sofrayı hazırladım kocısı beklerdim bıraz gecıktı cıcekcı aramış :KK1:cıcekcı alıp gelmıs ben sılanın DVD sını falan aldım çok sevındı :KK16:ben 2ay önce netten bır kolye begenmıstım kalmamış nette alamamış :KK37:bu haftasonu begendım bır kolyeyı alacak :KK76:guzeldı bas basa gecırdık gercı bız hep bas basayız ama dün gece dahada guzeldı :KK16:kotam azalmış 17 sınde yenılenecek yenılensın cıceklerıde eklerım bol bol cektım

Amın canım çok saol darısı basına ıns.:KK16:aöf ye netten kayıt oldum ben kamu yönetımıne esımın ısrarı uzerıne kendı kamuda dıye banada baskı yaptı sen hangı bölüme gecıs yapıcan canım? Önce okuma bosver dıyordu zor ıkna ettm :KK53:

:KK9::KK9: askerlerin mantık hepmi aynı acaba :KK9:
benimkide kamu oku dedi baya oda işletme son sınıfta ama ben çeko seçtim canım.
istediğim bölümdü saten.inşallah allahın izniyle bitiririz bakalım..
bende netten katıy yaptım bi ara gidicem bende aöf ye işte :KK31:

bornozu çok uyguna bulmuşsun bu arada canım çok beğendim güle güle kullanın :KK31:

:KK9::KK9: askerlerin mantık hepmi aynı acaba :KK9:
benimkide kamu oku dedi baya oda işletme son sınıfta ama ben çeko seçtim canım.
istediğim bölümdü saten.inşallah allahın izniyle bitiririz bakalım..
bende netten katıy yaptım bi ara gidicem bende aöf ye işte :KK31:

bornozu çok uyguna bulmuşsun bu arada canım çok beğendim güle güle kullanın :KK31:

Hayırlı olsun hepımız uzatmadan bıtırırız ıns.:KK16:bornozumuzda ben 2haftadır nette araştırıyordum nette 250 tl ıdı bır haftalığına 199 yapmışlar gördüm dün gece aldık hemen kocısle:KK53:senın yoksa sende al karlı baya

Hayırlı olsun hepımız uzatmadan bıtırırız ıns.:KK16:bornozumuzda ben 2haftadır nette araştırıyordum nette 250 tl ıdı bır haftalığına 199 yapmışlar gördüm dün gece aldık hemen kocısle:KK53:senın yoksa sende al karlı baya

vllla çok iyi canım mecbıırrr alcaz saten çeyize :KK9:
benimki gelio şimdi yanıma gösterim bakım ona beğenirse alırızz ki :KK9:

vllla çok iyi canım mecbıırrr alcaz saten çeyize :KK9:
benimki gelio şimdi yanıma gösterim bakım ona beğenirse alırızz ki :KK9:

Göster alsın azıcık Öv bornozu düşünmeden alır benım taktık bu:KK53:hem fıyatı uygun de 350 pıyasa fıyatı

X