Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

sor bakem

okyonuscum salı günü gelmek bilmiyo

Salı günümü gelıyor sevdıcegınya guıet sana bırsey bende sorucam ben ınsaatteknıkerlıgı mezunuyum ya acıkogretımden 3. Sınıf dıkey gecmis ıstıyorum lısans tamamlama ısıtıyorum kocamda bosver deyıp duruyorya sana sormak ıstedıgım hangı bölümlere gecmis yapabılıyorum bana yardımcı olurmusun

bi değişiklik olmazsa evet tatlım

lisans tamamlama yerine yeni bi bölüm okumanı tavsiye ederim.herkes şöle bi yanılgıya düşüyo.dgs yapanların ik diplomaları geçersiz oluyo.çünkü diplomayı ver 1-2 okuma 3-4 oku mezun ol durumu var

önlisans çıkışlı olduğun için aö e önlisans sınavsız başvurabilirsin bi sürü bölüm var.ama yok ben dgs yapıcam dersen o zaman iktisat işletme kamu yönetimi başka alternatifin yok tatlım

Yok dgs ıle sadece okunuyor dıye bılıyordum başka nasıl oluyor bana lınkatayım yapıştırırmısın bakayım başka bölüm okursam 1. Sınıftanmı başlayacak ben 3 ten devam edemıyormuyum bu dıploma ıptal olsun ıstemıyorum ben

benim bütün arkadaşlarım bu şekilde yaptılar hatta biri özel bi ünv de önlsians bölüm birincisi olarak mezun oldu ama aö dgs yaptı

eğer dgs yapıcam dersen bu 3.sınıftan başlar linki bu
Dikey Geçiş | Anadolu Üniversitesi

eğer ben başka bölüm okucam dersen diplomanla aö bürosuna başvuruyosun bu hafta son hafta diye biliyorum bu arada.ygs sınavına girmeden aö e hemen kayıt olmuş oluyosun.ben sınavsız ikinci ünv yaptım 2 diplomam var şimdi
sınavsız ikinci ünv içinde link bu
Sınavsız İkinci Üniversite | Anadolu Üniversitesi

yalnız şöle bi durum var önlisans mezun olduğun için saece önlisansı seçebiliyosun burdan.
bide atatürk ünv açtı aö buda sınavsız alıyo şartlarıda bu

2. niversite Nedir?

bu arada ist te sınavsız ikinci ünv alıyo ama lisans çıkışlıları alıyo kızlar
http://auzef.istanbul.edu.tr/

sayfada sorun var galiba açmıyo bende

Tamam guıetcım çok saol

okyonuscum hani internetten o kek buketleri vardı ya ben gösterdim sana.çanakkaleyede varmış aklında olsun
canlı destek bölümüne yaz ordan bilgi veriyolar ben şimdi ankaraya sipariş verdim

okyonuscum hani internetten o kek buketleri vardı ya ben gösterdim sana.çanakkaleyede varmış aklında olsun
canlı destek bölümüne yaz ordan bilgi veriyolar ben şimdi ankaraya sipariş verdim

Evet kek olanları gönderıyorlar guıet cıkıolata olanlar gelmıyor

kızlar nerelerdesiniz

Guıet ben aöf ısını araştırıyorum bak bır topıgı yazdım bu cevabı verdıler

okyonus kullanıcısından alıntı
Bende dıkey gecıs yapmak ısıtıyorum ınsaat teknıkerlıgı mezunuyum hangı bölümlere devam edebılıyorum ve dıkey gecmis yapınca dıplomam ıptal oluyormu yoksa oda elımden kalacakmı bu konuda benı aydınlatırsan çok sevınırım
evt dikey geçiş yapıp okuyabilirsin İKTİSAT

ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

KAMU YÖNETİMİ

MALİYE

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

İŞLETME
KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ bu bölümlerden biri seçip inşaat teknikerliği önlisans o ayrı diploma şimdi okuyacağın ayrı lisans ilk aldığın diploman iptal olmaz yani bu arada dikey geçiş yapacağın için 5.6.yarı yıl yani 3.sınıf 7.8 yarı yıl yani 4.sınıf derslerinden sorumlu olacaksın yani direk 3.sınıftn okumaya başlayacaksın lisansı bu linkte bu okuyabilceğin bölümlerde hangi dersler var bakabilirsin buna göre sana dersleri uygun olan istediğin bölümü seçip okursun http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Docum...ersListesi.pdf
hangi bölümü okuyacağına karar verince benimle paylaşırmısın cnm

Guıet bunlardan malıye veya kamu yonetımı seceyım dıyorum sence hangısı ıyı
İKTİSAT

ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

KAMU YÖNETİMİ

MALİYE

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

İŞLETME
KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ

canımı bak mantık olarak düşün.sen 2 yıl okumuş mezun olmuşun dgs yapıcan diyoki sana aö sen diplomanı getir bana kanıtla ben seni 1-2 okumuş sayıcam yani 1-2 senin önlisans diploman olmuş olucak.3-4 istediğin bölüm oku ondan mezun ol.yoksa herkes in 3 ten başlamsı lazım aynı ilköğretim mantığı şu an elinde lise diploman var mı yok.çünkü lise diploan ünv de kaldı devamı oldu
bu da aynı mantık iyice bi araştır görüş canım.tamam mezun olmuş oluyosun inşaattan ama son mezuniyetin dgs olan olucak.
mesela bak bende 2 diploma var elimde şu an.ama dgs yapan arkadaşımda 1 diploma var elinde fiziki

uluslararasını tavsiye ederim cnaım sana dgs de yada iktisat

[video=youtube;epJ0AgPcpD0]http://www.youtube.com/watch?v=epJ0AgPcpD0[/video]

sinemadaki sahne romantik olunca çok güzel

Pazartesı ben ogrencı ıslerını arayım en ıyısı ordan öğreneyım ama ben mezun olurken lıse dıplomamıda verdıler bana oda bende:26:kafam karıştı ıyıce ya

Pazartesı ben ogrencı ıslerını arayım en ıyısı ordan öğreneyım ama ben mezun olurken lıse dıplomamıda verdıler bana oda bende:26:kafam karıştı ıyıce ya

bana vermediler valla canım.elinde en son mezun olduğun okulun diploması kalıyo.ilkokul diplomam lisede lisenin ünv de bnde bi lisans la bi aö önlisans var
sen ara öğren canım ama direkt büroyu ara genel bi no var onu aradığında eskişehir de çağrı merkezi ona bağlanıo bilmiyo onlar doğruyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…