Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

matematik iyi gibi benim ama genel kültür batırdım resmen

matematik iyi gibi benim ama genel kültür batırdım resmen

ya benım zaten genel kulturden pek umudum yok kotu cıkıyordu denemelerdede okadar calısmama ragmen benım turkce ve mat ıyı gelırse yırtarım kurtarıcım mat

ya benım zaten genel kulturden pek umudum yok kotu cıkıyordu denemelerdede okadar calısmama ragmen benım turkce ve mat ıyı gelırse yırtarım kurtarıcım mat

hatırladığım kadarıyla matematikten 22 doğrum var :44: türkçenin çoğu sorusunu hatırlamıyorum :44:

hatırladığım kadarıyla matematikten 22 doğrum var :44: türkçenin çoğu sorusunu hatırlamıyorum :44:

sınav stresıyle ne yaptıgımızı hatırlamıyoruz kı sorularda gec acıklandı mumkun degıl benım hatırlamam sonucları bklıyorum

hatırladığım soruların netlerini topladım hesaplama yaptım 83 çıkıyor ama işte emin olamıyorum hiç

önceden ösym sınavın ertesi gün açıklardı soruları şimdi maşallah üzerinden neredeyse bi hafta geçiyor öyle açıklıyor e kafa bu hatırlamıyoruz işte

Gy den türkçeden yeni grömüş gibi olduklarım var 4 soru filan hiç hatırlamadım diğerleri doğru
Mattan sadece 9 hatırladım diğer 11i ne bilmiyorum 20 işaretlemiştim bu 9 olan doğru
diğerleri yanlışsa bittiğimin resmidir
genel kültürde 42 tane doğru şimdilik diğerleri ya yanlış yada hatırlamadım
bu netlere 80 mucize olur heralde

gerçi 2010da 75 nete 84 gelmiş bu yıl 86 gelir heralde
benim hazin sonumu izlediniz sayın seyirciler
THE END

hatırladığım soruların netlerini topladım hesaplama yaptım 83 çıkıyor ama işte emin olamıyorum hiç

iyiyimiş ama.. çnkü standar sapma yksek olcak.. 83 nete 87 gibi gelir bnce.. arakdaşım 2010 82 nete 87 almştı

Gy den türkçeden yeni grömüş gibi olduklarım var 4 soru filan hiç hatırlamadım diğerleri doğru
Mattan sadece 9 hatırladım diğer 11i ne bilmiyorum 20 işaretlemiştim bu 9 olan doğru
diğerleri yanlışsa bittiğimin resmidir
genel kültürde 42 tane doğru şimdilik diğerleri ya yanlış yada hatırlamadım
bu netlere 80 mucize olur heralde

gerçi 2010da 75 nete 84 gelmiş bu yıl 86 gelir heralde
benim hazin sonumu izlediniz sayın seyirciler
THE END

ya millet başka sitelerde 90-92 netten bahsediyor onlar 90 nete 88-90 puan falan rahat alırlar heralde

kızlar nasıl açıldı sizde sorular allah aşkına
bir de virus bulaştırdım pc me

orbit indirme proğramını inidirkene yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…