Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Valla dün ziraatin önünde resmen konvoy vardı. O neydi öyle :KK53:
Demekki atm den de yatırılabilir çünkü o şubede maaş ödemesi filanda yapılmıyordu kesin sınav içindi

Adilemir, bende sonucu 12li sıralama sorusu hatırlıyorum sanki
(a+1)(b+3) gibi bişeydi tam çıkaramadım soruyu
ama sanırım cevabı 12 olan buydu
ama bi 12 vardı

O kadar çok emek verdik ki...
Lisansların bile denemelerini çözdüm 100den aşağı düşmedim ama gel gör ki sınav faciaydı
Kaç gelir bilmiyorum açıkçası ama ortalama 80 net filan olur benim
86 gelsin atanayım yeter valla bana

O kadar boşluğa düştüm ki dün tv izliyordum ders yapmadım diye bi vicdan azabı geldi dedim sınav bitti ki :KK53:
Delirmeye ramak kaldı:KK24:

İlginç olan şu ki ben sınavdan önce nette olsa evde olsun yapacak bi çok şey bulurdum
Ama şimdi 0 yani
Açabildiğim tek sayfa kk ben ne yapıyodum acaba nette :KK9:

esım benım bu kpss surecınde cok sıkıldı ısyanlardaydı artık adam bıde sınav ıcın baska sehıre gıdılecek artı alınan kadro sabıt kalacakmıs zıraatın baska subesıne gecemıyor yerlı personel alıyorlar benım esım tayıncı bana o ıs uymaz benım ıcın sadece uyan su kpss bakalım oda ne olacak

evet sabit olucak benimki girme diye bas bass bağırıo saten :KK9:
daha evlenene kadar calsıırım dıorum bende sonra 5.000 basar cıkarız dıorum :KK9:
hiçbişeyi bana uymuo aslında ama şans işte denemek istedım bende :KK31:

asumancım evet bakıyoruz ev bu aralar ama yerde kararsızız.ama bahçeli bi yer arıyoruz site içinde değil müstakil bi yer:KK31:

osym soruları yayınladı arkadaslar :KK52:bakmak ısteyen bakabılır ben br actım tuylerım dıkan dıken oldu :KK5:ben bakmıycam zaten hatırlamıyorumda :KK5:

ben bakar gibi oldum nefes alışverişlerim değişti:KK70:
bıraktım bakmadım bende bakmıcam:)

ben bakar gibi oldum nefes alışverişlerim değişti:KK70:
bıraktım bakmadım bende bakmıcam:)

ben basladım aglamaya hala elım ayagım tıtrıyor :KK5:ben 2 geometrı sorusu ve son anda mantıken cozup ısaretlerken gozetmenın kagıdımı cektıgı soruyu merak ettım onlara baktım dogrular cok sukur :KK31:ama turkcelerı falan hıccc hatırlamıyorum genel kulturude aynı sekılde sonucları beklıycem hayırlısı olsun ıns. Allahım hepımızın gonlune gore ver Yarabbim:KK16:

ben basladım aglamaya hala elım ayagım tıtrıyor :KK5:ben 2 geometrı sorusu ve son anda mantıken cozup ısaretlerken gozetmenın kagıdımı cektıgı soruyu merak ettım onlara baktım dogrular cok sukur :KK31:ama turkcelerı falan hıccc hatırlamıyorum genel kulturude aynı sekılde sonucları beklıycem hayırlısı olsun ıns. Allahım hepımızın gonlune gore ver Yarabbim:KK16:

zor ya çok zor hayat çok zor...
rabbim inş karşılgını vercek bize

:KK47::KK47::KK50::KK50::KK50::KK50:
offfff bıraktımm bendee yanlış yanlış yanlışşş :KK43:
bi kısmınıda unutmuşummm bakmıyorum bendee :KK5:

kızlar eğerki soruları hatırlıyosanız bakın yoksa hiç bakmayaın :26:

yok guıetcım turkceler falan yok hıc aklımda ne yaptıgımı hatırlamıyorum yarım yamalakta bakmak ıstemıyorum ben 3 tane mantık yuruterek cozdugum mat sorusunu merak edıyordum ısaretmesemmı kı dıye cok dusundum ama ısaretlemıstım onlara baktım baskada bakmam:KK31:

yok guıetcım turkceler falan yok hıc aklımda ne yaptıgımı hatırlamıyorum yarım yamalakta bakmak ıstemıyorum ben 3 tane mantık yuruterek cozdugum mat sorusunu merak edıyordum ısaretmesemmı kı dıye cok dusundum ama ısaretlemıstım onlara baktım baskada bakmam:KK31:

canım ben o hatayı yaptım işte.hatırlarsanız baktım 3 tane puan yazdım size :KK49:

X