Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

takıl bey inin yanına ya kayınvaliden napıcak senle
yokmu kardeşin falan benim ünv gidicek var tercihlerini yapsın eğer bizim ertelenirse yine onun gitceği şehire isticem bende kadromu

Yok canım ablam var oda evlıyım ıstanbulda esımın doğuya tayını var bu yaz 2yıl kalacak bende memur olur atanirsam stajyerligım kalkar Doğu'dan dönüşte onun fıtığı yere tayın ısterım yada o yanıma ıster tabı nasip bakalım kayınvalide falan ıstemem ben paşalar gribi yalnız kalırım bakalım ben aranmasam puan düşük gelırse esım doguyagıdecek ben çanakkalede kalcam

belli oldumu canım :26:
o zman inşallah ç.kaleye çıkar evinde kalırsın tek başına

ya neskayfe olsa olmamı

yanınada bu

çok geçmiş olsun canım o kadar moral bozukluğunun üstüne sen yapabildiğini yapmışsındır hayırlısı olsun inşallah

kahve süper şekerim severim kahveyi
ama o waffle olmadı şimdi bu saatte direkt ertesi güne kilo olarak geri döner

belli oldumu canım :26:
o zman inşallah ç.kaleye çıkar evinde kalırsın tek başına

Bellı degıl ama kestin dogu olacak sehri bellı olacak Mayıs'ta bız bu kıs tercıh yağıcaz bakalım tercıh dışında vermiyorlarmış hayırlısı olsun ben gıtmıycem guvenlı degıl dıye bıkıyorsun çok karışık oralar

aklını karıştırmak gibi olmasın ama ben senin yerinde olsaydım atanamasaydım giderdim eşmle canım.çünkü o ordayken sen zaten evinde kafan rahat olmıcaksın ki

aklını karıştırmak gibi olmasın ama ben senin yerinde olsaydım atanamasaydım giderdim eşmle canım.çünkü o ordayken sen zaten evinde kafan rahat olmıcaksın ki

Canım karakolda olacak eve gelemıcek kı kendı basıma oturucan orda Nazım burda aıleme yakınım ızındede gelır evımıze

bizimkiler gelmeye başladı

ee kızlar siz ne istersinzi biz kahve içip tatlı yiyos

Kızlar ben bıraz esımle tv ızlıycem gelırım bıraz sonra yarın aksam nobetcı zaten

valla biz iyi olduk böle iyi gaza getiriyoruz birbirimizi
bişiler yapalım yine

ooooooh ye bacım afiyet olsun bende haftaya eminönünde künefe yicem antakyalı bi ustanın yeri varmış

len bana künefe deme künefe kuscam artık benim herif iskenderunda yaptı acemiliği

ben gidiyorum gece gelcem kızlar şimdi kitap okucam özledim kitap okumayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…