Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Kızlarr ii sohbetler beni hatrlamadınız tabii ya ben hesabıma giremedim PC çökünce şifrelerim otomatikti yeni hesap açmak zorunda kalmdım nasılınz bakalım ben gülciney:)

Kızlar ben bıraz esımle tv ızlıycem gelırım bıraz sonra yarın aksam nobetcı zaten

tamam tatlım gülü gülü

len bana künefe deme künefe kuscam artık benim herif iskenderunda yaptı acemiliği

ben gidiyorum gece gelcem kızlar şimdi kitap okucam özledim kitap okumayı

insan bizede getirir
tamam canım bende zaping yapayım bari

Kızlarr ii sohbetler beni hatrlamadınız tabii ya ben hesabıma giremedim PC çökünce şifrelerim otomatikti yeni hesap açmak zorunda kalmdım nasılınz bakalım ben gülciney:)

eneeeee naber kuzum

eneeeee naber kuzum [/QUOTE]

:)) İyi canuumm:) yeni hesapla yeni bir hayata merhaba diyeym dedim:) Yeni kpssli bi haya bekliyo beni siz sohbettesiniz:) Nasılsın iş nası gidioo

eneeeee naber kuzum

:)) İyi canuumm:) yeni hesapla yeni bir hayata merhaba diyeym dedim:) Yeni kpssli bi haya bekliyo beni siz sohbettesiniz:) Nasılsın iş nası gidioo[/QUOTE]

o zaman yeni yepisyeni olarak hoşgeldin
yok canım bizimde nolucamız belli değilki
iş iyi devam ediyorum çlışmaya.sen naptın karar verdin mi canım iş durumuna :13:

:)) İyi canuumm:) yeni hesapla yeni bir hayata merhaba diyeym dedim:) Yeni kpssli bi haya bekliyo beni siz sohbettesiniz:) Nasılsın iş nası gidioo

o zaman yeni yepisyeni olarak hoşgeldin
yok canım bizimde nolucamız belli değilki
iş iyi devam ediyorum çlışmaya.sen naptın karar verdin mi canım iş durumuna :13:[/QUOTE]

Eevt cnm 1 yıl kpss çalışacağım bakalım ne olack çok çalılşacağım valla senn söz düğün işi ne oldu sahi?

Eevt cnm 1 yıl kpss çalışacağım bakalım ne olack çok çalılşacağım valla senn söz düğün işi ne oldu sahi?

hadi hayırlısı olsun o zamansa

ah böğrümü deştin
canım daha kendi yerine gelmediği için bişey yapamıyoruz malesef bu hafta son inşallah belki ekim sonu belki kasım sonu tanışma olsun istiyoruz.ama bi dönsün toplasın kendine gelsin öle canım

ben çeyiz almaya devam ediyom yine deli gibi
geçen çeklerle birlikte tefalin mikserini blendrını 40 tl ye aldım

Aaa nerde ki dönmesini bekliyorsunuz? Ben olaya fransız kalmışım ya bacım

Off 40lira mı harikaaa bende çeyiz alıyorum bu aralar ama öle acil elektonikleri sonraya atıyorum biri olursa ozaman alırım die:) Ama şu aktifry var ya tefalin o kampanyada bu ara onu almak istiyorum ama bayaa kararsızım. Bide artık işsiz olduum için dikkat edeceğim sanırm alışverişlerime:)

canım terfi aldı yazlık mağza açtılar mağzayı kapaıtcakalr 1 haftaya çalışma saati belli değil ondan sIkıntı yaşadık biraz özlem hasret falan

canım terfi aldı yazlık mağza açtılar mağzayı kapaıtcakalr 1 haftaya çalışma saati belli değil ondan sIkıntı yaşadık biraz özlem hasret falan

Ayy kıyamam canım ya olsun ben zaten aceleye getirilen bu işlerden hiiiç mi hiç hayır görmedim o aile tanştrma falan durumu en son olsn hemen söz nişan falan yoksa inan siz daha çok yıpranırsınız. Birbirnizi sevdikten sonra gerisi önemli diil ha 1 yıl sonra ha 3 ay önce ne farkeder ki sonuç belli mi belli:) Beni hatrla acele giden ecele gider oldu benimki

kuzum hayırlısı oldu senin için deme öle
1 sene daha olmasın ya 6 sene biticek artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…