Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Kızlarr ii sohbetler beni hatrlamadınız tabii ya ben hesabıma giremedim PC çökünce şifrelerim otomatikti yeni hesap açmak zorunda kalmdım nasılınz bakalım ben gülciney:)

Kızlar ben bıraz esımle tv ızlıycem gelırım bıraz sonra yarın aksam nobetcı zaten :KK37:

tamam tatlım gülü gülü :KK55:

len bana künefe deme künefe kuscam artık :KK53::KK53: benim herif iskenderunda yaptı acemiliği :KK53:

ben gidiyorum gece gelcem kızlar şimdi kitap okucam özledim kitap okumayı :KK31:

insan bizede getirir :KK53::KK53:
tamam canım bende zaping yapayım bari :KK34:

Kızlarr ii sohbetler beni hatrlamadınız tabii ya ben hesabıma giremedim PC çökünce şifrelerim otomatikti yeni hesap açmak zorunda kalmdım nasılınz bakalım ben gülciney:)

eneeeee naber kuzum :KK16:

eneeeee naber kuzum :KK16:[/QUOTE]

:)) İyi canuumm:) yeni hesapla yeni bir hayata merhaba diyeym dedim:) Yeni kpssli bi haya bekliyo beni siz sohbettesiniz:) Nasılsın iş nası gidioo

eneeeee naber kuzum :KK16:

:)) İyi canuumm:) yeni hesapla yeni bir hayata merhaba diyeym dedim:) Yeni kpssli bi haya bekliyo beni siz sohbettesiniz:) Nasılsın iş nası gidioo[/QUOTE]

o zaman yeni yepisyeni olarak hoşgeldin :KK19:
yok canım bizimde nolucamız belli değilki :KK35:
iş iyi devam ediyorum çlışmaya.sen naptın karar verdin mi canım iş durumuna :13:

:)) İyi canuumm:) yeni hesapla yeni bir hayata merhaba diyeym dedim:) Yeni kpssli bi haya bekliyo beni siz sohbettesiniz:) Nasılsın iş nası gidioo

o zaman yeni yepisyeni olarak hoşgeldin :KK19:
yok canım bizimde nolucamız belli değilki :KK35:
iş iyi devam ediyorum çlışmaya.sen naptın karar verdin mi canım iş durumuna :13:[/QUOTE]

Eevt cnm 1 yıl kpss çalışacağım bakalım ne olack çok çalılşacağım valla senn söz düğün işi ne oldu sahi?

Eevt cnm 1 yıl kpss çalışacağım bakalım ne olack çok çalılşacağım valla senn söz düğün işi ne oldu sahi?

hadi hayırlısı olsun o zamansa :KK19:

ah böğrümü deştin :KK9:
canım daha kendi yerine gelmediği için bişey yapamıyoruz malesef bu hafta son inşallah belki ekim sonu belki kasım sonu tanışma olsun istiyoruz.ama bi dönsün toplasın kendine gelsin öle canım :KK31:

ben çeyiz almaya devam ediyom yine deli gibi :KK52:
geçen çeklerle birlikte tefalin mikserini blendrını 40 tl ye aldım :KK52::KK52::KK52:

hadi hayırlısı olsun o zamansa :KK19:

ah böğrümü deştin :KK9:
canım daha kendi yerine gelmediği için bişey yapamıyoruz malesef bu hafta son inşallah belki ekim sonu belki kasım sonu tanışma olsun istiyoruz.ama bi dönsün toplasın kendine gelsin öle canım :KK31:

ben çeyiz almaya devam ediyom yine deli gibi :KK52:
geçen çeklerle birlikte tefalin mikserini blendrını 40 tl ye aldım :KK52::KK52::KK52:

Aaa nerde ki dönmesini bekliyorsunuz? Ben olaya fransız kalmışım ya bacım:KK43:

Off 40lira mı harikaaa bende çeyiz alıyorum bu aralar ama öle acil elektonikleri sonraya atıyorum biri olursa ozaman alırım die:) Ama şu aktifry var ya tefalin o kampanyada bu ara onu almak istiyorum ama bayaa kararsızım. Bide artık işsiz olduum için dikkat edeceğim sanırm alışverişlerime:)

Aaa nerde ki dönmesini bekliyorsunuz? Ben olaya fransız kalmışım ya bacım:KK43:

Off 40lira mı harikaaa bende çeyiz alıyorum bu aralar ama öle acil elektonikleri sonraya atıyorum biri olursa ozaman alırım die:) Ama şu aktifry var ya tefalin o kampanyada bu ara onu almak istiyorum ama bayaa kararsızım. Bide artık işsiz olduum için dikkat edeceğim sanırm alışverişlerime:)

canım terfi aldı yazlık mağza açtılar mağzayı kapaıtcakalr 1 haftaya çalışma saati belli değil ondan sIkıntı yaşadık biraz özlem hasret falan :KK14:

canım terfi aldı yazlık mağza açtılar mağzayı kapaıtcakalr 1 haftaya çalışma saati belli değil ondan sIkıntı yaşadık biraz özlem hasret falan :KK14:

Ayy kıyamam canım ya olsun ben zaten aceleye getirilen bu işlerden hiiiç mi hiç hayır görmedim o aile tanştrma falan durumu en son olsn hemen söz nişan falan yoksa inan siz daha çok yıpranırsınız. Birbirnizi sevdikten sonra gerisi önemli diil ha 1 yıl sonra ha 3 ay önce ne farkeder ki sonuç belli mi belli:) Beni hatrla acele giden ecele gider oldu benimki:KK9::KK9::KK9:

Ayy kıyamam canım ya olsun ben zaten aceleye getirilen bu işlerden hiiiç mi hiç hayır görmedim o aile tanştrma falan durumu en son olsn hemen söz nişan falan yoksa inan siz daha çok yıpranırsınız. Birbirnizi sevdikten sonra gerisi önemli diil ha 1 yıl sonra ha 3 ay önce ne farkeder ki sonuç belli mi belli:) Beni hatrla acele giden ecele gider oldu benimki:KK9::KK9::KK9:

kuzum hayırlısı oldu senin için deme öle :KK19:
1 sene daha olmasın ya 6 sene biticek artık :KK14:

X