Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

ay allah korusun böle bi pskolojiyle yaşanmaz ya
3 saatte kafayı yedim dün

ya şimdi bişi sorcam kafama takıldı
biz sınava girdik ettik sonuçlar geldi atamalar açıldı
şimdi devletin memuru olmak için ösym sitesinden açılan kadrolara başvuruluyor dimi
sözleşmeli falan değil direkt atanmak için

evet tatlım aynen öle nasıl ünv tercihi yaptık ya öle atanma tercihi yapıcaz.
sözleşmeli olarak ayrıca istersen ki en az 70 puan istiyo mesela iski sözleşmeli personel istiyo kendi sayfasında ilan veriyo onlar ayrı

heh tamam anladım ya kafa karıştırıyordu bu sözleşmeli olayı
her yerden şansımızı denicez mecbur

KPSS kıtaplarımı kaldırdım belkı 80 kıtap var ortalık boşaldı kazanamazsam lazım olur duye atanadımdadenemelerı falan attım hepsinin canı cehennememutfak dolaplarını sılıyoruz kocısle salonlarda canları sılıcem hıc bakamadım eve ders çalışmaktan yarında bırguzel temızlık yapıcm nasıpse aksam aranıza katılırım ıslerımı bıtıreyım bakalım

heh tamam anladım ya kafa karıştırıyordu bu sözleşmeli olayı
her yerden şansımızı denicez mecbur

ben onuda deneyemicem

ellerine sağlık canım şimdiden
gel gel muhabbet edelim azcık :13:

oooo hamarat kızımız

Sıkletimde bütün kıs rahat rahat otururm yaz evden cıkıcaz zaten bu dola sılme beyni yaza kadar gotururya bıde belıı kayınvalıdemler gelecek temiz olsun o yüzdende sılıyorum

senin tablet yine almış başını yürümüş kelimeleri zor düzelttim

Sıkletimde bütün kıs rahat rahat otururm yaz evden cıkıcaz zaten bu dola sılme beyni yaza kadar gotururya bıde belıı kayınvalıdemler gelecek temiz olsun o yüzdende sılıyorum

çakal derste çalışırım temizlikte yaparım köşe bucak dedirtcen dimi

çakal derste çalışırım temizlikte yaparım köşe bucak dedirtcen dimi

Çok hamaratımdır görsün kayınvalıdem ılk kez gelecek bakalım belıı gelmezlermıs esın öyle dıyor gelmezlerse bizde Tekirdağ'a ıstanbula gıdıcez gezmeye

Çok hamaratımdır görsün kayınvalıdem ılk kez gelecek bakalım belıı gelmezlermıs esın öyle dıyor gelmezlerse bizde Tekirdağ'a ıstanbula gıdıcez gezmeye

bende gidicem istanbul'a gel kız toplaşalım orda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…