Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

NeresıNız hanımlar ben geldım:KK55:tüm camları sıldım mutfak dolaplarını sıldıM 3 balkonu yıkadım çok yoruldum ya:KK53:yarında evli temızlıycem bakalım salı gunü pazara gıdıp rahat rahat gezerım komşuyu kahve ımeye çağırırım artık normal ınsanlar gıbı yasayayım yeter eve kapandım çok şükür bıttı gıttısnav hayırlısıyla sonucunda ıyı olur ıns

NeresıNız hanımlar ben geldım:KK55:tüm camları sıldım mutfak dolaplarını sıldıM 3 balkonu yıkadım çok yoruldum ya:KK53:yarında evli temızlıycem bakalım salı gunü pazara gıdıp rahat rahat gezerım komşuyu kahve ımeye çağırırım artık normal ınsanlar gıbı yasayayım yeter eve kapandım çok şükür bıttı gıttısnav hayırlısıyla sonucunda ıyı olur ıns

normal insanlar :KK9::KK9::KK9:
artık yayın evlerine para harcamaya son artık kendimiz için bişeyler yapıcaz :KK52::KK52:
bu arada evde tek olsam yada sevdiceğimle yaşasak çok güzel aperatifler buldum :KK52::KK52::KK52:

çilokata kasesi yapmışlar ya :KK56::KK56:
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/561639_427451200638522_102419563_n.jpg

kpss ye gırdım ama malesef calısamadım..bu sene 2 amelayat gecırdım.cok zor bı yıl oldu benım ıcın..hayırlısı artıkk

okyonus bi defter al yanına bu akşam 1 kadnı 1 erkek var ekle listeye
pzt:iffet
salı:80 ler (bitmediyse :KK9:)
çrş:sülüman,kuzey-güney,işler güçler
prş:suskunlaaaaaaaaaaaaaaar :KK52::KK52::KK52:
cuma tatil mübarek gün :21: yalan dünya başlıcakmış ama ne zaman bilmyiorum
cts haftalık tatil
pzr :1 kadın 1 erkek :KK52::KK52::KK52:

hadi çaylar nerde :KK53::KK53:

Guıet ben çok yoruldum çayları sen yap bu aksam :KK14:
normal insanlar :KK9::KK9::KK9:
artık yayın evlerine para harcamaya son artık kendimiz için bişeyler yapıcaz :KK52::KK52:
bu arada evde tek olsam yada sevdiceğimle yaşasak çok güzel aperatifler buldum :KK52::KK52::KK52:

çilokata kasesi yapmışlar ya :KK56::KK56:
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/561639_427451200638522_102419563_n.jpg

Vay vay ben sınav düşünmekten ders çalışmaktan kocamı çok ıhmal ettım ama artık telafı edıcem yarın nobetcı salı gunü ılgı alakaya bogacam onu :)
kpss ye gırdım ama malesef calısamadım..bu sene 2 amelayat gecırdım.cok zor bı yıl oldu benım ıcın..hayırlısı artıkk

Gecmıs sun canım önce saglık onemlı o olmadan bırsey olmuyor maalesef hakkında hayırlısı olsun ıns. Allah gönlüne göre versın
okyonus bi defter al yanına bu akşam 1 kadnı 1 erkek var ekle listeye
pzt:iffet
salı:80 ler (bitmediyse :KK9:)
çrş:sülüman,kuzey-güney,işler güçler
prş:suskunlaaaaaaaaaaaaaaar :KK52::KK52::KK52:
cuma tatil mübarek gün :21: yalan dünya başlıcakmış ama ne zaman bilmyiorum
cts haftalık tatil
pzr :1 kadın 1 erkek :KK52::KK52::KK52:

Tamam guıet yazdım artık takıpteyım :KK76:

hadi çaylar nerde :KK53::KK53:

ya neskayfe olsa olmamı :KK23:

83EDBE9_nescafe.jpg

yanınada bu :KK56:

27483_8586.jpg

çok geçmiş olsun canım o kadar moral bozukluğunun üstüne sen yapabildiğini yapmışsındır hayırlısı olsun inşallah :KK19:

Guıet ben çok yoruldum çayları sen yap bu aksam :KK14:

Vay vay ben sınav düşünmekten ders çalışmaktan kocamı çok ıhmal ettım ama artık telafı edıcem yarın nobetcı salı gunü ılgı alakaya bogacam onu :)

Gecmıs sun canım önce saglık onemlı o olmadan bırsey olmuyor maalesef hakkında hayırlısı olsun ıns. Allah gönlüne göre versın

Tamam guıet yazdım artık takıpteyım :KK76:

çok felaket canım wafel çekti yaaaaaaaaaaa mudo nun yolları taştan :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
canım her dizinin topici var özellikle sülümanın topici çok güzel oluyo :KK60:
sizin evlilik yeni başlıyo asıl :KK16::KK16::KK16:

artık hür bir baaaaaayansın :KK9::KK9::KK9:

Hür doğdum hür yasarım kıme ne kıme ne:KK53:kocam benı hayatta hür bırakmaz :KK4:memur olur başka sehıre aranırsam kayınvalıdemde benımle gelecekmıs esın gönderecekmiş ılle :KK53:tartışmıyorum sımdı daha fol yok yumurta yok bakalım zamanı gelsın ben ıstemem kımseyı ulennn:KK14:

Hür doğdum hür yasarım kıme ne kıme ne:KK53:kocam benı hayatta hür bırakmaz :KK4:memur olur başka sehıre aranırsam kayınvalıdemde benımle gelecekmıs esın gönderecekmiş ılle :KK53:tartışmıyorum sımdı daha fol yok yumurta yok bakalım zamanı gelsın ben ıstemem kımseyı ulennn:KK14:

takıl bey inin yanına ya kayınvaliden napıcak senle :KK52:
yokmu kardeşin falan benim ünv gidicek var tercihlerini yapsın eğer bizim ertelenirse yine onun gitceği şehire isticem bende kadromu :KK52::KK52::KK52::KK52:

X