Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

hem hayırdır sana ne oldu dökül bakalım güzin ablana

doz aşımından gitmedin ya bişey olmaz sana tatlım
doktorlar bile diyo alıştıra alıştıra bırakın

hadi bi dizieye saralım

Varmı tavsıe ettıgın dızı muhteşem yüzyılı kaçırmam zaten ya bızımde yalan dünya ınye başlamadı kaldırıldımı kı:26:

nargile doktoruna

hem hayırdır sana ne oldu dökül bakalım güzin ablana

vişneli olucaktı şimdi dumanında kaybolucaktım ah ahhhhhh
ne bilim kabus görüyorum benimkinin yaptıkların rüyalara yoruyorum kafayı yemek üzereyim
bütün arkadaşlarım akrabalar evlendi bizde tık yok öle işte efkarlıyım bacım

Varmı tavsıe ettıgın dızı muhteşem yüzyılı kaçırmam zaten ya bızımde yalan dünya ınye başlamadı kaldırıldımı kı:26:

suskunlara bakmadın tabi çalışırken ona başla tatlım harika.bak ben sınavdan sonra ona başlamıştım 20.bölüm oynıcak perşembe
zaten pzr akşamları artık bi kadın bi erkek başlıcak artık.bide insanlar alemini izle stardakini ilk bölümden itibaren ben onları izledim

ahahahh bende bugün vişneli içtim kendi ellerimle hazırladım geleydin bize dağıtırdık beraber
bak benim herif askerde ben ne yapayım bacım :44:
sen bakma etrafına fazla hem
herkesin hayatında bişiler olur bişiler biter vs.. kıyaslama kendini, ilişkinizi

senin herif askerde en azından erkeklerin arasında.
benimki 4 ay oldu bi kere görüşebildik gecesi gündüzü karıştı çalışırken 1 aydırda eserekliyim ben laf sokup duruyorum öle işte aman ne bilim.hiç bu şekilde olmadı rüyalarım 6 senedir her kabusta biriyle bizimki

kız çocuğun günahını alma şimdi ne kabuslar görüp bilinçaltını alt üst ediyosun sen

Bu hafta acıyorum tv sezonunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…