Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Vaay anladımm iyi ya cnm bebiş yok dimi senin düşünüyor musunuz? Çok tatlı bi anne olursun söliim şimidenn

Yok canım bır yıllık vlıyız esımın dogu hımetınden sonra dusunuyoruz nasıpse 3yıl daha var bakalım kısmet

Şimdiden önlemini de al bence senin annenin gelme ihtimali yokmu ?

Şimdiden önlemini de al bence senin annenin gelme ihtimali yokmu ?

Benım annemın gelme ıhtımalı yok gelsede kalamaz fazla ama kayınvalıdemler gel desek gelır kalırlar ya ben alıskınım tek kalmaya sankı yıcekler benı eskme hep ıtıraz ettım zaten hep batı tarafını yazıcam aklı kalmadın bende takmadın pesıme ılerıde bebek olunca degısmelı olarak annemle ıkısı bebıse bakar sonra kres yası gelınce krese verırım hem ozaman esımde yanımda olur hem esım doguda olacak onamı uzuleyım kayınvalıdelerle yasayacagımamı buyuk konusmayım ama gıtmem gelırlerse

Yok canım atanıpta gitmemek olmaz yaniii eşinle konuşursun o da anlar heralde...

Yok canım atanıpta gitmemek olmaz yaniii eşinle konuşursun o da anlar heralde...

Anlamalı nejadar emek verdım gordu yanıah adacım ben bır atanayım gerısı olacak ıns. Cok kafa yormak ıstemıyorum kalma sorununa ılk dusuncen hayırlısıyla atanmk

Anlamalı nejadar emek verdım gordu yanıah adacım ben bır atanayım gerısı olacak ıns. Cok kafa yormak ıstemıyorum kalma sorununa ılk dusuncen hayırlısıyla atanmk

Atanırsın inşallah sınav sürecini atlattık tercih sürecini de beraber atlatıcaz :)

Baktım trendyola ama şuan yok takip edicem bakalım gelir heralde en yakın zamanda...

Bu arada 200. sayfaya geldik :) 20.000 leride görürüz inşallah :)

Ay ıns. O gunleıde goruruz guıet nerelerde actı topıgı gıttımorhıpo lımango markafonıyede bak ben ben bunlardan baya bırseyler aldım

Ay ıns. O gunleıde goruruz guıet nerelerde actı topıgı gıttımorhıpo lımango markafonıyede bak ben ben bunlardan baya bırseyler aldım

Guit toz oldu :) Niyeyse biz sadece trendyoldan alıyoruz acelesi yok sürüsüyle ayakkabı bot var ama kadın nefsi işte hepsinden istiyor :)

Guit toz oldu :) Niyeyse biz sadece trendyoldan alıyoruz acelesi yok sürüsüyle ayakkabı bot var ama kadın nefsi işte hepsinden istiyor :)

Aynen ya ama hepte farklı farklı seyler cıkıyor ıstememek elde degıl :) neyse ben cıkıyorum bur acıkogretım konudu bıtırdım bır tanedaha bıtıreyım mısafırler gelınce calısamıycam onar gelene kadar bır ders bıtırebılsem keske

Cnm quit bugün köprüde o gösteriyi izlicekti. Bide zizigo da güzel ayakkabılar ve botlar var tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…