Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Bende evi süpürücem,nevresimleri değiştiricem,makineye çamaşır atacağım,yemek yapıcam oof çok üşengecim ama

Esım bugun yok o yuzden agırdan alıyorum yarın aksam uzerı geecek ben yemek yarın yapıcam bugun ne bulursam yerım sabah gec kahvaltı ettım zaten

Ben geldım ıslerım ancak bıttıçamasırlıktakı camasırları katlayıp yerleştırdım nevresımlerı degısıtırdım yıkadım astım supurge yaptım ortalıgı toparladım sımdı dınlenıyorum kahve yapıcam kendıme

Persembe gece kayınvalidemler yola cıkıcak cuma gunu bendeler bu mutlu haberı sızınle paylasmak ıstedım:)

Son düzenleme:
Ovvv bu senin için gerçekten mutlu haberse iyi bişi cnm:

Yok kız ne mutlu olacam benıde aramıyır esıme gelıyoruz demısler sadece ınsan bana bır sorar neyse baKalım ogulları calısıyor benımle kalacalar evdebır gelcez bır vazgectık dıye dıye sonnda kışın gelmeyı basaracaklar

Ayy ne kadar kalacaklar peki cnm bide kaç kişi? Bak bi laf söylerlerse cevaplarını ver ama tatlı tatlı öyle söyle lafını içinde kalmasın sakın

Ayy ne kadar kalacaklar peki cnm bide kaç kişi? Bak bi laf söylerlerse cevaplarını ver ama tatlı tatlı öyle söyle lafını içinde kalmasın sakın

Esımın annesıyke babası ayrı babasıyla gorusmuyorlar kucuklukten beri gorusmuyor bende tanımyorum bıle gormedım hıc annesı ve ananesı gelecek 2 kayınvalıde bırden ay ıns. Guzelce atlatırım cokta kalmazlar dıye umuyorum ama uzak yoldan gelıyrlar en az bır hafta kalırlar

Amanınnn 2 tene hemde Yok cnm gayet güzel geçer hiiç şimdiden içini karartma öyle durmadan onların yanında oturmalıyım deme boş veeerr sen oyalan kendince

Eşin gelince ama hep yanlarında ol beraber oturun taktik bunlar bekar kızdan

İlerde evlenince bende uyguliicam

Uyguluycam bunu canları sıkılırsa pek kalmazlar esımde ısrar etmese barı kalınkalım dıye

Uyguluycam bunu canları sıkılırsa pek kalmazlar esımde ısrar etmese barı kalınkalım dıye

İlk deefa mı gelecekler cnm sen evlendiğinden beri yani ilk tecrube mi

Aman ısrar etmesin eşin de o işte hem 7-24 sen yanlarında olacaksın yazık sana

İlk deefa mı gelecekler cnm sen evlendiğinden beri yani ilk tecrube mi

Aman ısrar etmesin eşin de o işte hem 7-24 sen yanlarında olacaksın yazık sana

Evet ılk defa gelıyorlar nese olar gelsınde bız bır aya kadar kıs ıznıne arılıcaz yenı gorustuk dıye gıtmeyız onlara uzuak yol 12 saat yenı gorustuk dıye cıkar aradan ıstanbula fakan gıderız ablaama

Aaa evet bak güzel olmuş bu heheheh İstanbul daha güzel olur size hem gezer kafa dağıtırsınız

Cnm söylemiştin ama unuttum eşin astsubay mıydı senin doğrumu hatırlıyorum:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…