Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Bide kayınvalidenler geldiğinde de yapacağın yemekleri düşün cnm. Zaten belki kendileri yapmak isterler ozaman hiiç müdahale etme bırak yapsınlar gurur yapma yani

Yok ya ne gurur yapıcam yspsınlar ısıme gelır daha abıdelere gıtmek ıstıyorlarmıs esımı ayarlayıp baharda gıderız dedırtmelıyım bu havada gezmekmı olur ya

Yok ya ne gurur yapıcam yspsınlar ısıme gelır daha abıdelere gıtmek ıstıyorlarmıs esımı ayarlayıp baharda gıderız dedırtmelıyım bu havada gezmekmı olur ya

Nası yaa? Hava buz gibi gezemezsiniz bile...
Hem abide görmeyemi geliyorlar oğullarıyla hasret gidersinler. Ama sen söyleme aşin söylesin soğuk olur die

18martta gelin eğlenceli olur falan de

Nası yaa? Hava buz gibi gezemezsiniz bile...
Hem abide görmeyemi geliyorlar oğullarıyla hasret gidersinler. Ama sen söyleme aşin söylesin soğuk olur die

18martta gelin eğlenceli olur falan de

Yok ben esıme tembıhlıycem aksm o soylesın bu havada gıdemem gıdeceklerse ılleısrar ederlerse esım gotursun bu sogukta gıdemem ben baharda geldınler abıdeler ıcın zaten kayınvalıdem gıttı esım gezdurdı bı ananesı gıtmedı alsın onu gotursun

Bencede en mantıklısı peki sen gitmezsen surat yapar mı eşin?:26:

Tunaydın sekerım keyfım pek yok sınır oldum aksamdan berı bu kayınvalıdemlere sımdı hazırlandım pazara gıdıcem senın keyıfler nasl

Boşver takma gelip gidicekler sonuçta aylarca kalıcak halleri yok yaaa artık 10-15 gün sabredersin eşine de söyle fazla kalın diye ısrar etmesin :)
İyim bende yeni kalktım hava çok güzel güneşli dışarımı çıksam diye düşünüyorum kuaföe giderim belkii

Ya kalmalarını gectım gezmek kstıyorlar abıdelere faan gıtek ıstıyorlar bu sogukta nasıl goturucez araba yok bızım dert ettım sımdı onu kendıme neyse esım gelsın aksam ayarlayım onu gıt kuafore ıyı olur bende pazara gıdıcem sımdı gelırım bıraz sonra halledeyım su pazar ısı cıksın aradan

Hadi git gel güzel sebzeler al :)
Şimdi geldi aklıma bugün salı kuaförler kapalı burda o yüzden gidemem

Hadi git gel güzel sebzeler al :)
Şimdi geldi aklıma bugün salı kuaförler kapalı burda o yüzden gidemem

Geldım bılepırasa,marul,maydanoz,roka,havuc,mandalına,patates,turp, kırmızı lahana , lımon, aldım tasıyamayacagım ıcın elma muz ve karnıbahar kaldı onlarıda marketten alır esım zor geldım patates mandalına hepsıı 2 ser kılo aldım mısafır gelcek dıye bırde sımıt aldım soka atıcam haftasonu kahvaltıya cıkartıcam esım cok sevıyorbugun pırasa yemegı yapıcam esım uzulecek ama napalım artık mevsmı geldı ıspanakta alacaktım goremedım pekte gezınmedım aldım cıktım hemen kız kuafor haftaıcı neden kapalı kı :26:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…