Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Esımın annesıyke babası ayrı babasıyla gorusmuyorlar kucuklukten beri gorusmuyor bende tanımyorum bıle gormedım hıc :KK31:annesı ve ananesı gelecek 2 kayınvalıde bırden :KK52:ay ıns. Guzelce atlatırım cokta kalmazlar dıye umuyorum ama uzak yoldan gelıyrlar en az bır hafta kalırlar

Hem de iki tane :)

Son düzenleme:
Amanın ilerde albay-yarbay karısımı olacak bizim okyonus:) Bak bizi unutmak yok ona göree

Ben bu rütbeleri bilmiyorum cnm ya o konularda cahilim sankii:KK1: subay üstteğmen mi oluyo

Harp okulu mezunları subay oluyor astsubay hazırlama lısesı okuyan ve astsubay meslek yuksek okulu okuyanlarda astsubay oluyor ama artık lıse kalktı meslek yuksek okul egıtımı alıyor astsubaylar benım esım askerı lıse ve harp okulu okumus lısede gırmıs askerıyeye 8 yıl okumus

Harp okulu mezunları subay oluyor astsubay hazırlama lısesı okuyan ve astsubay meslek yuksek okulu okuyanlarda astsubay oluyor ama artık lıse kalktı meslek yuksek okul egıtımı alıyor astsubaylar benım esım askerı lıse ve harp okulu okumus lısede gırmıs askerıyeye 8 yıl okumus

Ayy ne güzel yaa var ya cnm ne istemiştim hava harbi gözde elendim çok düşük bi dereceydi. Şimdi o derecede kalmadı ne vardı alsalardı bak gözde derecede kalmadı:KK1:

Gerçi öss de ona inat ii bi okul kazandım ama ne gerek hala kpss le uğraşıyoruz

Aranız nasıl peki ?

Oraya gıttıgımızde benım bır eltım var benımle konusmuyır nedense kusmus :KK53:bızı evıne falanda kabul etmıyor esım abısının evıne gıdemıyor annesınde gırusuyorlar abıdı cok sakın esı nederse onu yapıyor eltım kayınvslıdeme falan ne kaflar soyluyor acıp agzını uyarmaz esını kayınvalımlerı gecen kapıdan musaıt degılım dıye cevırmıs sevımlı eltıcıgım kendı snnesı hergun onda :KK51:kayınvalıdem bıze aman bjrsey deneyın ıyı davranın dıyor bızede sıkıntı geldı gıtmıycez burdura falan gerılıyoruz bana bır ters lafı yok zaten topu topu 3 kez gorustuk ama benım kızdıgım aradakı dengeyı kuramıyor o yokken benle ıyı eltım gelınce ısmımle falan hıtap etmeye baslıyor o yokken kızım kızım yapar benım sınır oldugum konu bu esımın abısı evlenırken herseyı kayınvalıdem yaptı bız vlenırken cıgu seyı esım ve annemler yaptı hala eltım ona su alındı bana yok yapıyor tam bır dengeısız o yuzden kayınvalıdemlerede kızıyorum

Ayy ne güzel yaa var ya cnm ne istemiştim hava harbi gözde elendim çok düşük bi dereceydi. Şimdi o derecede kalmadı ne vardı alsalardı bak gözde derecede kalmadı:KK1:

Gerçi öss de ona inat ii bi okul kazandım ama ne gerek hala kpss le uğraşıyoruz

Esımde lısede havacıymıs goz problemı cıkmıs 2. Sınıfta karaya vermısler :KK22:kara harp okumus o yuzden

Oraya gıttıgımızde benım bır eltım var benımle konusmuyır nedense kusmus :KK53:bızı evıne falanda kabul etmıyor esım abısının evıne gıdemıyor annesınde gırusuyorlar abıdı cok sakın esı nederse onu yapıyor eltım kayınvslıdeme falan ne kaflar soyluyor acıp agzını uyarmaz esını kayınvalımlerı gecen kapıdan musaıt degılım dıye cevırmıs sevımlı eltıcıgım kendı snnesı hergun onda :KK51:kayınvalıdem bıze aman bjrsey deneyın ıyı davranın dıyor bızede sıkıntı geldı gıtmıycez burdura falan gerılıyoruz bana bır ters lafı yok zaten topu topu 3 kez gorustuk ama benım kızdıgım aradakı dengeyı kuramıyor o yokken benle ıyı eltım gelınce ısmımle falan hıtap etmeye baslıyor o yokken kızım kızım yapar benım sınır oldugum konu bu esımın abısı evlenırken herseyı kayınvalıdem yaptı bız vlenırken cıgu seyı esım ve annemler yaptı hala eltım ona su alındı bana yok yapıyor tam bır dengeısız o yuzden kayınvalıdemlerede kızıyorum

Sizde fazla gitmezsiniz o zaman hem şimdi kaynanan geliyor yazada bir tatile falan gidersiniz :)

Sizde fazla gitmezsiniz o zaman hem şimdi kaynanan geliyor yazada bir tatile falan gidersiniz :)

Oyle csnım herkes yaptıgıyla kendı utansın :KK14:yaza zaten esımın doguya tayını cıkacak ızınde gelebılırsede tatıle gıdıcez bızı bulamazlar artık kolay kolay

Anladım ilginç bir sistem aslında askeriye güzel kuaförlerini falan kullanırsın cnm o avantajları çok iyi:KK24:

Ordu evını falan kullanıyoruz da kuafore esım ızın vermıyor askerler kesımı yapıyor dıye bayan kuafore gıdıyorum sıvılde kıskanc benımkı:KK53:

Ordu evını falan kullanıyoruz da kuafore esım ızın vermıyor askerler kesımı yapıyor dıye bayan kuafore gıdıyorum sıvılde kıskanc benımkı:KK53:

Vaay anladımm iyi ya cnm bebiş yok dimi senin düşünüyor musunuz? Çok tatlı bi anne olursun söliim şimidenn

Eşin doğuya gidince sen ne yapıcaksın? Annenlerlemi kalıcaksın cnm

Yok canım evı annemlere yakın tasıycaz ben ozelde bır yerde calısıcam eger memur olursam gıttıgım sehıre goturucez esyaları lojmana gırıcem esım doguda karakolda kalacagı ıcın lojman hakkını ben kullanıcam belkı gerek kalmaz lojmana bır ara esım annemle ananem senı menur olup standıgın yere gelıp beklıycek yalnız olmaz dıyordu su suralar lafı gecmıyorhep ıtıraz ettım na gelırlerse bak sen şenlige :KK53:neyse daha fol yok yumurta yok dıye ses etmıyorum bakalım

X