Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Cnm simiti nasıl yapıyorsun? Şoka derken dolabamı koyuyorsun? Sonra mikrodalga mı? Bide güzel oluyor mu?

Cnm simiti nasıl yapıyorsun? Şoka derken dolabamı koyuyorsun? Sonra mikrodalga mı? Bide güzel oluyor mu?

Soka dedıgım. Buzluga atıyorum gece yatmadan posetınden cıkartıyorum uzerınede tabak kapatıyorum sabah kalkınca fırına atıyorum yenı yapılmıs gıbı yumusacık sıcak oluyor tost mskınesınde ısıtsanda oluyor tercıh senın

Ooo çok güzelmiş ya
Ahh ahh bende bu boğaz varken ben zor kilo veririm anacım
Nası beceriyorsunuz kilo almamayı dieceğim şimdi belli oluyo. Gerçi ben o simiti buzlğa atmadan bitiririrm

Orda güzeldir sebze ve meyveler burda biz çürükleri yiyoruz hep buraya gelene kadar donuyor bozuluyor zaten :)
Salı günleri artık heralde türkiye geneli kapalı çünkü ist.daykende gidicektim ordada salı günleri kuaförler kapalıydı
Kuaförler federasyonu öyle bir karar almış galiba...

Kaynanam bayramdan 2 gün önce bize kargo yollamıştı bayram yoğunluğundan gelmedi kargo şimdi geldi. Onların memleketinde çok güzel domatesler var hormonsuz organik o kadar lezzetliki ordayken yemeye doyamıyorduk. Kargoya domates, tereyağı,reçel,nohut,dolmalık biber,ceviz falan koymuş ama domatesler ezilmiş birde tereyağı bayram boyunca kaldı dışarıda bişey olmuşmudur acaba ev yapımı tereyağ güzel oluyordu marketten aldığımız gibi hiç değil üzüldüm teryağına yaa şöyle bir kokladım ama bozuk gibi değil ama hiçte anlamam :)

Onu bende çok yapıyorum yaa burda sabahları sıcak sıcak simit bulmak zor oluyor. Birde simitçiler uzak bizim eve sabah kim kalkıp gidicek simit almaya. Eşime söylüyorum alıyor birgün öncesinden atıyorum buzluğa sabah ısıt yeee :)

Sutlu seyler cabuk bozulur ama oralar soguk bırsey olmamıstır tahmınımce :26:bakalım benımkıler ne getırıcek cevızlı sucuk getırseler barı bıde sımdı ne ıstersınız dıye sorarlar esıme sucuk ve corekotlu tulum peynır ıstıyoruz dedırteyım

Bende oyle salı gunlerı alıyoruz atıyorum soka cuma gece cıkratıyorum cumartesı sabah ısıt ye mıs gıbı ben 5 sımıt aldım bu kez 4 kısı olcaz yeter

Ooo çok güzelmiş ya
Ahh ahh bende bu boğaz varken ben zor kilo veririm anacım
Nası beceriyorsunuz kilo almamayı dieceğim şimdi belli oluyo. Gerçi ben o simiti buzlğa atmadan bitiririrm

Kız sımıt kılo aldırmaz ye gıtsın ben cok sevıyorum

Çörekotlu peynir kaynanamda daha önce yollamıştı bu kargoyla değilde birdaha yollayacak ozaman göndericekmiş güzel oluyordu o da. Birde böğürtlen reçeli yollamış çok güzel olmuş ben çok seviyorum diye her sene yapıyor yolluyor. Biz ordan ayrılırken çok alamadık yanımıza araba vardı ama yinede geziceğimiz yer çok diye bozulmayacak şeyleri koyduk arabaya. Arada böyle kargoyla yolluyor ama araya bayram girince çok beklediler.

Bizede arada yolluyorlar bende corekotlu peynırı cok sevıyorum getırsınler barı gelırken canım ıstedı

selam kızçelerimmm:)

gecmıs bayramlrınız kutlu mutlu mubarek olsun :)

gez gez yorulmusuz bayramda oglene gelıyordu saat kalktıgımda.

neler yaptınız gecmısı okuyamayacagım 33 sayfa cekemıcem varmı onemlı bısıy yazın bakalımmm

Ben evlendim

En onemlı gelısme kayınvalıdemler gelıyor kpss tercıh vaktı gelsın dıye beklıyoruz
Çok uzun sürüyormuş yaaa

Evet ınsan telef oluyor yollarda

Marjinal hiçbişi olmadı hayatımızda :)

En onemlı gelısme kayınvalıdemler gelıyor kpss tercıh vaktı gelsın dıye beklıyoruz
Çok uzun sürüyormuş yaaa

Evet ınsan telef oluyor yollarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…