Hastaneye yatırlıyorum. :(

BolSekerli

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
4.015
1.088
Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir el ve ayak parmaklarımda şişkinlik kızarıklık ve kaşıntı vardı. Bunun için Pazartesi annemle beraber Haseki hastanesine gittik. tahlil verdi, bugün sonuçları aldım ve çok üzücü şeyler söyledi doktor.
Kanımda aşırı derecede düşüklük varmış ve hemen hastaneye yatmam gerekiyormuş. Kemik iliği biyopsisi yapılacakmış ve kan vereceklermiş. Çok ciddi bir kan hastalığın olabilir dedi. Ailede kanser var mı diye sordu :S
İnş. kötü bir şey yoktur, yarın hastaneye yatacağım, benim için dua edin kızlar.

canım çok geçmiş olsun.inşallah herşey yolunda gider.
kötü bişi yoktur innşallah diyorum sende böyle düşün.aklına kötü şeyler getirme cnm.

çok gençsin bunun üstesinden gelebilirsin hiç üzülme.sıkıntı yapma.morelin daima yüksek olsun.a.s.

geçmiş olsun canım inşallah kötü birşey yoktr

geçmiş olsun canım ama daha kesin bir tanı koymamışki doktor sadece bir şüphe ..yüregini ferah tut ..hem degilse bile gençsin şükür altından kalkarsın ..biliyorsun bütün hastalıklarda en önemli ilaç moral ..

canım çok geçmiş olsın inş önemli bir şey yoktur allah şifasını versin

Ya bu doktorlarıda anlamıyorum, ortada fol yok yumurta yok, hemen kanser olabilir diyorlar. Yok deve. Sen bir tahlilini yap bakalım, ne konuşuyorsun öyle bol keseden.:mymeka:,

Herşey yolunda gider inşallah arkadaşım, gönlünü ferah tut. Birşeycik çıkmıycak:teselli:

Canım büyük geçmiş olsun.
Sıkıntı stres yapma sakın kendine. Hemende kötü şeyler getirme aklına...

Geçmiş olsun canım moralini yüksek tut mümkün olduğu kadar pozitif olamya çalış işallah yanılmışlardır .Allah yardımcın olsun :teselli:

çok geçmiş olsun cnm inş hiçbirşeyin yoktur allah şifanı verir inşallah güçlü ol bence dualarımız senınle....

canım geçmiş olsun inşallh, herşeyin hayırlısıını dile allahtan, hayır da şer de bizim için, eğer ki rab veriyorsa bi bildiği vardır, inşallah olumlu düşüncelerle bu üzücü günlerini de atlatacaksın, inşallah bir hastalığın yoktur,

gecmis olsun canim,,,,,,,,
dualarim seninle,uzulme kotu bisey yoktur........
iyi haberlerini bekliyorum canim:1hug:

Kızlar hepinize çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, hiç yalnızlık hissettirmiyorsunuz insana.
İnş. çok yatmam bir an önce çıkarım iyi haberlerle gelirim size, KK'yı da öyle çok özleyeceğim ki.
Umarım, Rabbim hayırlısını verir.

Çok geçmiş olsun,inşaallah hayırlı haberler alırsın,dualarımız seninle,hemen moralini bozma,doktorlar hertürlü ihtimali düşünüyorlar ve hastalarıyla paylaşıyorlar,dilerim basit bir kansızlık sorunudur,iyi düşün iyi şeyler olsun inşaallah:Saruboceq:

Canım cok geçmş olsun.. Ama daha gençsın moralini bozma moral cok onemli daima moralın yuksek olsun.. Acıl şifalar..

Çok geçmiş olsun canım umarım ciddi bir rahatsızlığın yoktur en kısa zamanda iyi haberlerle dönersin aramıza Allah yardımcın olsun.

çok çok geçmiş olsun
bilirim doktorların o sorusunu ailede kanser varmı diye soruyarlar nerde bilsinlerki kanser kelimesinin bizleri çok üzdüğünü
canım sen bunu normal bi kontrol say tadavini ol duamız yanıda inş bişey çıkmaz allah yardımcın olasun amin

Geçmiş olsun canım umarım kötü bişey yoktur aklına kötü şeyler getirme
Kaşbimiz dualarımız seninle

çok geçmiş olsun canım...
rabbim acil şifalar verir sana inşallah...
iyi haberlerini bekliyoruz canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…