Hastaneye yatırlıyorum. :(

rabbim yardımcın olsun inşallah
doktorlar her zaman en kötüsünü söylerler o yüzden sen iyi düşün ki başına iyi şeyler gelsin
güzel haberlerini almak dileğiyle

çok çok geçmiş olsun
umarım hiç bişi çıkmazda sağlıklı bi şekilde aramıza dönersiniz
allah yardımcınız olsun

Merhaba arkadaşlar,
Çok şükür kötü bir şey yok. Tahlil sonucumdan tatmin olmayan doktor yeni bir tahlil daha yaptı ve o zaman kadar evde dinlen işe gitme dedi. Dün sonucu gösterdim ve çok sevindik, temizmiş. Doktor kendisi de çok sevindi, çok korkmuştum, ilk tahlilin çok kötüydü dedi. Sanırım ilk tahlil sırasında enfeksiyon kapmışım, ama şimdi iyiymişin, 1 hafta sonra kontrole gideceğim birde vitamin ilaçları verdi şimdilik. Şükür iyiyim ya bu yeter. Hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum.
Her şeyin başı sağlık, kendinize çok iyi bakın. :KK66:

Merhaba arkadaşlar,
Çok şükür kötü bir şey yok. Tahlil sonucumdan tatmin olmayan doktor yeni bir tahlil daha yaptı ve o zaman kadar evde dinlen işe gitme dedi. Dün sonucu gösterdim ve çok sevindik, temizmiş. Doktor kendisi de çok sevindi, çok korkmuştum, ilk tahlilin çok kötüydü dedi. Sanırım ilk tahlil sırasında enfeksiyon kapmışım, ama şimdi iyiymişin, 1 hafta sonra kontrole gideceğim birde vitamin ilaçları verdi şimdilik. Şükür iyiyim ya bu yeter. Hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum.

ohh güzel haber işte çok sevindim canım:1hug: birşey çıkmamasına bol bol dinlen yerimseniben

cnm bilirim geçen haftadaa benim başımdaydı dün aldımda rahatladım sonuçları yaşamayan bilemez o 4 gün geçmek bilmedi yaşıtız ama benim bir kızım var 2 yaşında ve annemide kanserden kaybettim 8 yıl önce kızım için çok üzülüyodum yüzüne bile bakamıyodum çok şükür iyi çıktı.cnm benimde bir ara sendeki aynı şikayetler vaardı alerjik çıktı cetrin diye bir ilaçla iyleşti şükür

geçmiş olsun burcums,

merak ediyordum ben de, meğer kaçırmışım güzel haberi.

bugünün güzel haberini senden almış oldum. sağlığının değerini bilir, ufak şeyleri kafaya takmazsın bence bundan sonra (tabii benim gibi karamsar biriysen, çünkü ben ciddi hastalık korkusuyla hayata bakışımı değiştirdim resmen, çok şükür çıkmadı bir şey)

Merhaba arkadaşlar,

Bak işte, temiz çıkmış gördünmü. O doktora da sevgilerimi, selamlarımı yolluyorum.şakkıdı:kızgın:

Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir el ve ayak parmaklarımda şişkinlik kızarıklık ve kaşıntı vardı. Bunun için Pazartesi annemle beraber Haseki hastanesine gittik. tahlil verdi, bugün sonuçları aldım ve çok üzücü şeyler söyledi doktor.
Kanımda aşırı derecede düşüklük varmış ve hemen hastaneye yatmam gerekiyormuş. Kemik iliği biyopsisi yapılacakmış ve kan vereceklermiş. Çok ciddi bir kan hastalığın olabilir dedi. Ailede kanser var mı diye sordu :S
İnş. kötü bir şey yoktur, yarın hastaneye yatacağım, benim için dua edin kızlar. :KK43:

çok geçmiş olsun canım yaa....bendede akdeniz anemisi taşıyıcılığı var...sorun olmuyor ama halsizlik yapıyor zaman zaman düşme oluyor hemoglabin seviyemde....

şimdi iyi olmana sevindim....öpüyorum canıma.s.

X